Mózg ma strukturę hierarchiczną, to znaczy niektóre programy leżą głębiej, a niektóre na powierzchni. Proces przetwarzania informacji może być również hierarchiczny. Włączenie neuronów może być uwzględnione w procesach, które mózg uważa za najważniejsze. U każdego człowieka mózg sam wie, jak rozpowszechniać informacje i jak wchodzić w interakcje ze światem zewnętrznym i wewnętrznym. Niemożliwe jest zmienianie czegokolwiek, dopóki sam mózg się nie zorientuje, dopóki nie zrobi kwantowego skoku do zrozumienia, że ​​potrzebuje tego. Dopóki nie przejdzie z amorficznego stanu informacji w potrzebę.

Śledząc aspekty Słońca, możesz zobaczyć, jak zmieni się świadomość ludzi.

2 września Słońce będzie w połączeniu z Marsem, co oznacza, że ​​będziemy chcieli udowodnić swoją pełną świetność. Budzi się w nas odwaga i aktywność, chęć podjęcia ryzyka. Nawiasem mówiąc, energie pomogą nam szybko poradzić sobie z trudnościami. Tego samego dnia może ujawnić się wiele konfliktów, możemy kłócić się z każdym, kto się z nami nie zgadza. Zechcemy być wyjątkowi, aby udowodnić wszystkim, że mamy rację. Nie wpadajmy w wir gniewu, jeśli ktoś udowodni, że nie mamy racji. Niewiele osób zauważy uczucia drugiej osoby. Niektórzy podejmą na początku jakieś kroki, a potem zaczną zastanawiać się, czy to dobry ruch – czy mają rację, czy nie. Brzmi to, jak ostrzeżenie.

 

04 września Słońce w połączeniu z Merkurym, więc jeśli chcesz błysnąć elokwencją, to masz na to wspaniały dzień. Układ nerwowy może być w dużym stresie. Mogą pojawiać się różne dziwactwa, lęki, fobie. Jeśli potrafisz oddzielić swoje ego od potrzeb swojego ducha, będzie to trochę łatwiejsze. Tego dnia twoje wzorce mentalne rozwiną się tak samo, jak waszych ojców. Współpracuj intelektualnie z duszą, zrozum potrzeby, świadomie podchodź do siebie, wybieraj to, czego potrzebujesz i czego nie potrzebujesz, po prostu czuj sercem i umysłem. Tego dnia nie możesz udowadniać dzieciom, że masz autorytet, bo mogą nie ujrzeć twojego doświadczenia.

fizyka kwantowa

07 września Słońce w trygonie z Saturnem. Jeśli mowa o tym aspekcie, jest on opisany bardziej szczegółowo w naszej książce, którą można znaleźć w sklepie LEDMES: https://ledmes.pl/sklep/ksiazki/astrologia/retrogracyjny-saturn-w-koziorozcu/
Teraźniejszość da się określić tylko dzisiaj, a życie przydzieli nam ważne role. Nie będzie żadnych ulg. Jeśli nie zrozumiecie, co daje Życie, nie odbudujecie swego wnętrza.

08 września Słońce w kwadraturze z Jowiszem. Ten aspekt, choć uważany jest za intensywny, ale zmusi nasze myślenie do reorganizacji, wejścia na bardziej odpowiednią ścieżkę. Ujawni nasze słabości, które zakłócają okoliczności. Nasze Ego zostanie skonfrontowane z tym, co uniemożliwia nam osiągnięcie sukcesu. Niektórzy ludzie będą uważać się za wicekróla Boga na Ziemi i będą się zastanawiać, dlaczego nie otrzymali więcej zaszczytów. Podświadomie możemy szukać przeciwnika, z którym będziemy musieli walczyć. Ludzie będą próbować atakować czyjąś przestrzeń i narzucić swoje opinie. Konieczne będzie włączenie hamowania awaryjnego, ale ustalenie granic dla siebie będzie bardzo trudne, ponieważ dla Boga nie ma ograniczeń. W pozytywnym sensie ten aspekt może zmienić nasze ego – po przejściu przez przeszkody i ograniczenia, będziemy rozumieć nasze słabości, staniemy się silniejsi.

10 września Słońce w opozycji do Neptuna. W tym dniu ofiary będą szukać swoich ratowników, a gdy się odnajdą, wtedy doświadczenie tylko się nasili, bo ratownicy staną się katami. Ludzie będą wszystko idealizować – wszystko, co jest dla nich ważne, czyli relacje, idee, marzenia i potrzeby. Druga strona życia będzie trudna do zobaczenia. Zechcemy znaleźć kogoś, kto nas naprawi, ale nie zauważmy czy to będzie diabeł, czy anioł. Ważniejsze będzie zachowanie rozsądku i powagi. Bardzo trudno będzie zrozumieć innych ludzi, którzy będą robić projekcje – będą mówić do nas, ale w rzeczywistości będą mówić do kogoś innego. Marząc dzisiaj, łatwo poszybować do chmur, ale życie sprawi, że wrócimy na Ziemię.

13 września Słońce w trygonie z Plutonem. Zło, które jest w nas, przybierze bardziej opływowy kształt, a nawet zaprzyjaźni się z dobrem. Na przykład, powiesz koleżance, że mąż ją zdradza, koleżanka pokłóci się z nim, ale potem pogodzi. Po kłótni z kimś wyda ci się, że wszystko jest złe, ale wtedy zdasz sobie sprawę, że w końcu uwolniłaś/eś się od kata. Jednocześnie sadystyczne osoby będą myślały, że „ratują” swoje ofiary, ale w rzeczywistości tak nie będzie. Wewnątrz siebie znajdziesz ukryte talenty i możliwości. Niektóre kobiety będą chciały wyjść za mąż, dlatego poszukiwanie męża może być zbyt aktywne. Bądźcie ostrożne, bo zło teraz śpi, albo założyło maskę dobra. Na początku będziesz musiał zrozumieć swoje ukryte pragnienia i aspiracje, przejść uczciwą wewnętrzną transformację, a dopiero potem poszukać tego, czego potrzebujesz.