3, 4, 6, 7, 18, 30, 31

O burzach magnetycznych i rytmach dobowych człowieka zawsze staramy się napisać coś ciekawego, coś nowego. W tym roku doświadczymy trzech zaćmień, trzecie będzie miało 5 lipca – zaćmienie Księżyca. Od ubiegłego wieku ludzie aktywnie badają zjawisko zaćmienia i jego wpływ na życie na ziemi. W latach czterdziestych zbadano, że zaćmienia tłumią fale radiowe.
W lipcu, jak już wspomnieliśmy, przeżyjemy kolejne zaćmienie Księżyca. Wpływ Księżyca jest nadal owiany tajemnicą i jest kontrowersyjny – wyjątkami są odpływy i przepływy, dość oczywiste zjawiska, które są zgodne z prawami Niebiańskiej Mechaniki.
Naukowcy rozważają również wpływ Księżyca na wzrost roślin, erupcję wulkanów. Uważają, że Księżyc ma wpływ na gojenie się ran. W ubiegłym wieku, co uważano za herezję i głupotę, ogłoszono, że położne na Księżycu określa początek porodu. Dzisiaj już wiadomo, zgodnie ze statystykami włoskich lekarzy, że Księżyc w pełni odpowiada za większość porodów.

U nas znajdziesz terapie księżycowe, które przypadają na pełnię Księżyca. Dzięki tym terapiom możesz naprawdę zmienić swoje życie lub pomóc swojemu dziecku, nastawić je na dobrą i pełną sukcesów drogę życiową.

Lekarze w Indiach w szpitalu rejestrowali przez dwa lata przypadki zawałów serca. Zauważyli, że mają one związek fazami Księżyca. Okazało się, że podczas Nowiu jest o 20% więcej uszkodzeń mięśnia sercowego niż podczas Pełni Księżyca. Psychiatrzy z Anglii twierdzą, że Księżyc wpływa na upór u schizofreników.
Dwa z pięciu najpotężniejszych trzęsień ziemi od 100 lat, miały miejsce podczas Pełni Księżyca. Chociaż statystyki nie odzwierciedlają jeszcze w pełni całego obrazu, naukowcy uważają, że napięcie skorupy ziemskiej, które usadowiło się w pewnej jej części, a które wywołane jest przez Księżyc, może odgrywać rolę mechanizmu spustowego.
Księżyc jest najbliższym satelitą, który przypomni nam, że istnieją i zawsze istniały połączenia z Kosmosem.

Tego lata konstelacja Strzelca pokaże nam, gdzie znajduje się najpiękniejsza część Drogi Mlecznej, z wieloma mgławicami i gromadami gwiazd. Tam właśnie ukrywa się centrum Galaktyki z Supermasywną Czarną Dziurą, którą ostatnio aktywnie badano. Gwiazda Kaus Astralis (najjaśniejsza gwiazda w gwiazdozbiorze Strzelca) staje się bardzo widoczna – uważa się ją za Gwiazdę Mistrzów. Nawet Niebo pokazuje nam fakt, że przyjdą/narodzą się nowi nauczyciele i nowa jakość nauczania. Blask i jasność tej gwiazdy jednocześnie ostrzega, że ludzie będą cierpieć na zaburzenia psychiczne, nadmierne podniecenie, częściej będą zażywać substancje psychotropowe.
Gwiazdę Nunki (druga co do jasności gwiazda w gwiazdozbiorze Strzelca) starożytni uważali za gwiazdę bohaterów, ludzi silnych z natury, potrafiących pokonać w sobie negatywną energię. Wielu ludzi będzie aktywnie bronić swoich pozycji, ale ta sama gwiazda ostrzega, że ​​na Ziemi mogą pojawić się dziwne choroby.
I wreszcie płonąca  gwiazda Kaus Meridionalis – Delta Sagittarii (czwarta pod względem jasności gwiazda w gwiazdozbiorze Strzelca) mówi, że odnajdziemy swoje zbawienie w kreatywności. Jeśli wsłuchujesz się w głos Nieba, nie odmówisz sobie otwarcia się na kreatywne energie, na wydobywanie siły z tworzenia nowych form. Lato i konstelacja Strzelca wzywają nas do nowego rozwoju, do nowych scenariuszy, które pojawią się w przyszłości. Strzelec zamienia nas w mgławice o długości 12 miliardów lat.
Może nadszedł czas, abyś zastanowił się, kim jesteś w tym Wielkim Kosmicznym Oceanie?

Oferujemy wiele terapii graficznych, które pomagają zmniejszyć stres, spełnić swoje pragnienia, popchnąć na zmiany. Terapie te ułatwiają komunikację, spojrzenie w podświadomość, podejmowanie decyzji. Raz otrzymawszy algorytm działań, zawsze możesz z nim pracować, zawsze zostanie z tobą. Możesz zastosować go w pracy z ludźmi obcymi lub z bliskimi.

BURZE MAGNETYCZNE W LIPCU

Jedną z najdłuższych burz jest burza, która pojawi się w dniach 3 4 lipca. W tym czasie możliwe są gwałtowne wzrosty ciśnienia, wahania nastroju i zaburzenia emocjonalne. Może pojawić się bezsenność, odczujemy niepokój. Szwankować może nawet układ trawienny, więc zastosuj dietę lekkostrawną.

Druga dość silna burza pojawi się w dniach 67 lipca. W tych dniach leki mogą nie działać tak, jak powinny – ich działanie będzie osłabione. Staraj się spędzić te dni w spokoju. Możesz medytować, relaksować się. Ci, którzy przeszli terapie, mogą zastosować algorytm Zaćmienia. Algorytmu tego można używać w trudnych sytuacjach, a pomoże przygotować ciało na wahania fal magnetycznych i na pozytywne zmiany.

Lipiec nie będzie stabilny aż do 18 ego. Dopóki sytuacja nie zostanie zrównoważona w kosmosie, to każdego dnia i o różnych godzinach, można będzie odczuć różnego rodzaju wahania nastroju i napięcie wewnętrzne.

Ostatnia burza magnetyczna przypada na dni 3031 lipca.

 

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl