Burze magnetyczne, która są spowodowana przez wiatr słoneczny, różnią się siłą. Występują takie, które mają niewielki wpływ i nie wywołują namacalnych efektów. Niektóre są bardzo mocne i mogą nawet uszkodzić sprzęt. Nie wszyscy ludzie mogą odczuć wpływ burzy w dniu, w którym wystąpiła. Zależy to od indywidualnego samopoczucia każdej osoby. Są ludzie, którzy odczuwają trzęsienie ziemi, i są ludzie, którzy odczuwają skutki burzy po jej przejściu – ich ciało ma spóźnioną reakcję.

Zasadniczo miesiąc będzie względnie spokojny, wystąpi kilka wybuchów.

07. 07 – słaba burza magnetyczna, która wpłynie na funkcjonowanie układu sercowo -naczyniowego i trawienie białka. Tego dnia powinno się jeść proste i lekkie pokarmy, aby nie zmuszać ciała do pracy z dużą intensywnością. Możemy wypić w tym dniu nalewkę z głogu lub serdecznika.

15. 07 – czeka nas silna burza, będziemy musieli myśleć nie tylko o naszym ciele, ale także o naszej psychice, więc przygotujmy sobie uspokajające zioła i preparaty homeopatyczne, aby nie martwić się depresyjnymi myślami i ostrymi emocjami.

18. 07 – silna burza, która może spowodować dysharmonię w naszym układzie krwionośnym i limfatycznym. Możemy odczuwać problemy związane z naczyniami, mogą pojawić się problemy z pęcherzem moczowym i nerkami. Pijmy więcej wody, ale także ruszajmy się, aby nie było zastojów.

19. 07 – słaba burza magnetyczna, ale może przynieść problemy układu sercowo -naczyniowego. Zadbajmy o swoje oczy w tym okresie.

30. 07 – słaba magnetyczna burza, która może objawiać się w pracy naszych stawów, więc zażyjmy coś na kości i stawy, aby temu zapobiec.
Ten czas może być trudny dla osób, które przeszły operację lub cierpią na choroby przewlekłe.

autor: Emma Lange