7, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27

W tym miesiącu chciałbym opowiedzieć nie tylko o burzach magnetycznych, ale także o innym zjawisku, które bardzo zajmowało umysły naukowców – krótkotrwałe rozbłyski radiowe, czyli silne rozbłyski kosmicznej emisji radiowej, trwające milisekundy. W tak krótkim czasie ich źródło emituje energię równoważną tej, którą emituje Słońce w czasie kilkadziesiąt tysięcy lat. Od czasu ich odkrycia w 2007 roku, astronomowie zarejestrowali ponad sto takich rozbłysków rozsianych po całym wszechświecie, a niektóre z nich okazały się powtarzalne. Jednak za każdym razem ich źródła były zbyt odległe, aby można je było jednoznacznie zidentyfikować. Dlatego natura szybkich rozbłysków radiowych przez długi czas pozostawała tajemnicą, chociaż proponowano wiele hipotez.
Pod koniec kwietnia 2020 roku kanadyjscy i amerykańscy astronomowie wykryli za pomocą radioteleskopów kilka rozbłysków rentgenowskich z magnetara, znajdującego się w centrum Drogi Mlecznej. Następnie 28 kwietnia zanotowano szybki rozbłysk radiowy, który jako pierwszy został wykryty w naszej Galaktyce. Magnetar to szybko wirująca gwiazda o bardzo silnym polu magnetycznym. Po raz pierwszy rozbłyski radiowe zostały skojarzone z magnetarem. Wpływ i fizyka tego procesu, wciąż pozostają tajemnicą, ale badania nad tym zjawiskiem są w toku. Takie fale radiowe mają wpływ na procesy fizyczne, na to, co dzieje się w kosmosie. Ich promieniowanie w jakiś sposób wydłuża przestrzeń międzygalaktyczną. Po sygnale można określić, jakie przedmioty stanęły mu na drodze, które trudno uchwycić normalnym okiem – (Natura).
Nasza cywilizacja w swoim rozwoju przekroczyła bardzo ważny próg. Technosfera to obszar działalności człowieka, który wykracza daleko poza granice naturalnego środowiska – biosfery. Ekspansja ta ma charakter zarówno przestrzenny, jak i jakościowy, ze względu na wykorzystanie nowych rodzajów energii fal elektromagnetycznych. Poza Ziemią otwiera się Nowy Świat, który jest dla nas jeszcze trudniejszy i być może mniej przyjazny. Pierwszą przeszkodą jest promieniowanie tła w atmosferze i burze magnetyczne, które psują komunikację, czasami na zawsze, za pomocą satelitów lub transmisji z przyrządami. Ostatnio coraz częściej zwracamy się do niego twarzą, kierujemy się harmonogramem burz magnetycznych, bo one bardzo silnie na nas oddziałują. Ludzie, Natura i Przestrzeń stanowią całość.

BURZE MAGNETYCZNE W LUTYM

7 lutego – silna burza magnetyczna, która może wpływać na układ naczyniowy, może podnieść ciśnienie krwi i negatywnie wpłynąć na nasz stan emocjonalny. Wpływ tej burzy może trwać do dwóch dni.

13 15 lutego – wystarczająco silna burza magnetyczna, która zdestabilizuje naszą kondycję. Wybuch tego dnia może być krótki, ale intensywny, więc możemy czuć się źle ze sobą. Uważaj, bierz leki, zwłaszcza wtedy, jeśli jesteś przewlekle chorym pacjentem.

1923 lutego – słaba burza, ale wywierająca wpływ na destabilizację pola. Zasadniczo może uderzyć w odczucia naszej wewnętrznej harmonii i emocji. Starajmy się nie wykonywać poważnej operacji.

26 27 lutego – mała burza, która może negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie emocjonalne. Dzieci mogą być kapryśne, a osoby z chorobami przewlekłymi muszą uważać, aby nie przyjmować zbyt dużego obciążenia na siebie.

Burze magnetyczne są zjawiskiem naturalnym, więc NATURA potrafi uzdrowić się i chronić przed nimi, trzeba jedynie poznać jej metody.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 20 stycznia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 21 stycznia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.