Burze magnetyczne mogą różnić się natężeniem. Mogą przybierać różne formy – wzrasta np. masa koronalna, która z potężną siłą wyrzucana jest w  Kosmos. Od Słońca do Ziemi przesuwa się ogromna chmura namagnesowanej plazmy, która niszczy Ziemię, działając na technologię i stan energetyczny człowieka. Takie wyładowania koronalne są rozproszone, ale jeśli poruszałyby się w jednym kierunku, łatwo pochłonęłyby ją. Cząstki docierają do ziemi w około 19 godzin i nie odczuwamy ich od razu, ale dopiero po 15 minutach zaczynają wpływać na nasze pole elektromagnetyczne. Zazwyczaj takie burze występują co 100 lat.

2 maja – oczekuje się słabej burzy magnetycznej, która będzie trwała od 11 do 13 godzin,  może mieć wpływ na serce i układ hormonalny.

7 maja – oczekuje się słabej burzy magnetycznej, która może wpłynąć na stan krwi, więc należy pić więcej wody.

11 maja – spodziewana jest poważna burza o złożonych konsekwencjach i może trwać do kilku dni, ta burza negatywnie wpłynie na osoby, które mają problemy z sercem.

15 maja – spodziewana jest średnia burza, która może źle wpłynąć na stan emocjonalny ludzi, ich układ krwionośny.

17 maja – spodziewana jest krótka burza, która może negatywnie wpłynąć na nasze naczynia włosowate i nasz sen.

20 maja – będzie burza, która spowoduje bóle głowy, a także zakłóci równowagę wodną w organizmie, a to może wpłynąć na stan równowagi emocjonalnej.

22 maja – spodziewana jest krótka burza, która może negatywnie wpłynąć na pracę mięśni i spowodować spadek siły.

28 maja – oczekuje się słabej burzy magnetycznej, ale może ona negatywnie wpłynąć na psychikę, prowadząc do apatii i złego stanu zdrowia.

W tych dniach należy brać lek Ginkgo Biloba. Wpłynie bardzo pozytywnie na stan krwi i naczyń krwionośnych. Pijmy zieloną herbatę, która nie pozwali na syntezę tlenku azotu, który może być przyczyną chorób neurowegetatywnych.

autor: Emma Lange