4, 6, 9, 13, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 29

Byłam zaskoczona odkryciem naukowców, którzy poświęcili swoje życie badaniom Słońca.  Chciałabym podzielić się tym, co co przeczytałam.
Już wielu naukowców potwierdza, że ​​cykl słoneczny odgrywa ważną rolę w globalnych wydarzeniach na planecie. To energia słoneczna wpływa na to, co dzieje się w biosferze i społeczeństwie. Pod wpływem aktywności słonecznej dochodzi do wybuchów rewolucji i epidemii.
A. Chizhevsky ustalił, że epidemie grypy powstawały w czasie maksymalnej aktywności słonecznej i stawały się globalną pandemią. Teoria ta wciąż opiera się na statystykach, ale mimo to to, czego doświadczamy dzisiaj, idealnie pasuje do schematu A. Chizhevsky’ego.
Naukowcy odkryli do tej pory 24 cykle aktywności Słońca. Drugi cykl był najkrótszy – trwał 9 lat, a najdłuższy był szósty, bo trwał 12 lat. Średnio czas trwania cyklu wynosi 11,4 lat, a czas trwania wzrostu aktywności od minimum do maksimum, to 4,4 lata. W 2020 r. rozpocznie się 25 cykl aktywności słonecznej, który stanowi minimum. Pandemia, która rozpoczęła się w grudniu 2019 r., przyszła pod koniec 24 cyklu w 2020 r., w czasie trwania minimalnej aktywności słonecznej. Według statystyk, na 16 śmiertelnych epidemii, siedem ma maksymalną aktywność, a sześć jest powodowanych przez wirusa.
Covid-19 oskarżono o sztuczny charakter epidemii i szczególnie nasiloną panikę. Na początku mówiono, że więcej ludzi umiera na zwykłą grypę i że jesteśmy oszukiwani, że nie ma powodu do niepokoju. W marcu Covid-19 pochłonął więcej ofiar niż gruźlica, więc argumenty te przestały mieć zastosowanie.
Według statystyk A. Chizhevsky’ego, epidemia mogła być wydarzeniem lokalnym, ale to, iż stała się pandemią, spowodowane jest przez kilka dodatkowych czynników – bardziej rozwinięty transport, który pozwala wirusowi na rozprzestrzenienie się.
Oprócz biologicznego czynnika, jest też informacyjny, którego konsekwencje przyniosą straty. Powinniśmy zwracać uwagę na aktywność Słońca nie tylko, jak na źródło życia i energii, ale także, jak na źródło siły, które pobudza procesy na Ziemi.

Burze Magnetyczne w Maju

4 maja
Burza może powodować niestabilność emocjonalną. Możemy czuć się osłabieni, dlatego należy trzymać reżim, unikać trudnych rozmów, wyjaśniania konfliktów. Należy pozostać w domu.

6 maja
Rano możemy poczuć się słabo, dlatego nie wyskakujmy zbyt szybko z łóżka, aby nie stracić równowagi. Tego dnia powinniśmy pić więcej wody, jeść mniej mięsa i kultywować tylko pozytywne myśli.

9 maja
Wieczorem możesz spodziewać się niestabilności w swoim zachowaniu. Ciśnienie może być zmienne, podobnie jak temperatura. Staraj się odpowiednio podchodzić do objawów wewnętrznych.

13 maja
Poczujemy się osłabieni. Ludzie, którzy znajdują się w strefie niebezpiecznej, to ci, którzy mają problemy psychiczne, tracą siły z powodu depresji. Spróbujcie spędzić dzień w spokoju.

16 maja
Nie eksperymentuj ze swoim zdrowiem. Nie zostawiaj na dziś ważnych prac, a spędzaj dzień w trybie oszczędnościowym. Zadbaj o siebie z ostrożnością i unikaj ryzyka.

Od 20 maja do 24 maja
Silna burza magnetyczna. To bardzo niebezpieczny okres. Możliwe jest zaostrzenie chorób przewlekłych, dlatego unikajmy obciążenia, alkoholu i tłustych potraw. Przygotujmy sobie środki uspokajające, zdrową dietę i nie róbmy niczego, co osłabia nasze ciało.

29 maja
Silna burza już od rana, więc swoją aktywność należy przenieść na popołudnie. Staraj się chronić przed negatywnym wpływem.

 

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl