4, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 28

Należy zawsze pamiętać, że nasza Ziemia nie wisi w próżni. Spadają na nią meteoryty, cząstki kosmiczne, promienie Słońca, planety i gwiazdy. Naukowcy badają ich wpływ. Jeśli odłożymy na bok wpływ Słońca, wówczas wszystkie inne wpływy stają się nieprzewidywalne, a nawet ich natura nie jest w pełni zrozumiała. Badano grawitację i jej zmiany podczas przechodzenia Księżyca przez znaczące punkty. Nie możemy zauważyć tych pływów ani w oceanie, ani na lądzie, tylko linia brzegowa pokazuje nam zmiany w wodzie. Słońce bardzo silnie wpływa na naszą Ziemię, podobnie, jak pod wpływem Słońca na Ziemi występują odpływy i przepływy, tylko mniej wyraźne, ponieważ odpływy i przepływy Księżyca zagłuszają te słoneczne.
Wpływ Księżyca i Słońca jest najbardziej widoczny w nowiu i podczas pełni Księżyca. Fale Słońca – Księżyca znacznie wpływają na naszą Ziemię, w momencie ich pojawienia się, spowalnia się jej obrót, a długość dnia nieznacznie wzrasta. Aktywność Słońca i wszystkie procesy zachodzące między Ziemią a Słońcem, procesy te nie są całkowicie niezależne. Fizyka daje nam dobry powód, aby sądzić, że określony układ planet w Układzie Słonecznym tworzy przestrzeń, na którą Słońce może wpływać. Wygląda to tak, jakby całe życie na Ziemi było częściowo kontrolowane przez inne planety.

W okresach aktywności Słońca można zaobserwować ruchy planet. Około 70% wpływu na Słońce (siła pływowa) wywierają Wenus i Jowisz, szczególnie gdy ustawiają się w jednej linii ze Słońcem. Nawiasem mówiąc, niektórzy naukowcy próbowali badać astrologię i odkryli jedną, interesującą prawidłowość: „U zwykłych ludzi” w momencie narodzin nie występują skomplikowane konfiguracje planet, podczas gdy u sławnych ludzi występują ciekawe konfiguracje. Wybitni przedstawiciele zawodów lub ludzie z z Misją rodzą się na pewnej pozycji niektórych planet względem horyzontu. Pozycja Słońca, Merkurego, Urana, Neptuna i Plutona nie wpływa na wybór zawodu (nie przyciąga jego misji), ale wpływa na jego wybór pozycja Księżyca, Wenus, Marsa, Jowisza i Saturna. Sportowcy częściej rodzą się, gdy Mars jest bardziej aktywny, a wojskowi, gdy Mars i Saturn. Naukowcy chcą pójść dalej i zbadać wpływ zjawisk planetarnych na aktywność genetyczną. Jak powiedział Alexander Leonidovich Chizhevsky: „Astrologia, jeśli odrzucimy mistyczną łuskę, uczy o połączeniu wszystkich rzeczy i zjawisk”.

Silna burza magnetyczna obejmie naszą Ziemię 4 marca, więc ludzie mogą czuć się źle. Burza będzie trwała kilka dni i może powodować konflikty, zachowania impulsywne, wiele dolegliwości i zaostrzeń chorób. To wydarzenie może zakłócać działanie urządzeń elektronicznych i kosmicznych. Niektóre osoby mogą doświadczyć zmian magnetycznych trzy dni przed burzą, a nawet trzy dni po burzy. Zwierzęta mogą również zachowywać się niewłaściwie, na przykład psy będą bardzo wrażliwe na pole magnetyczne, mogą zmieniać zachowanie, dostrzeżemy u nich zmiany w trawieniu.

Małe burze i fluktuacje pola magnetycznego można zaobserwować w dniach 10-12 marca.

Kolejna burza, którą należy wziąć pod uwagę, to 18-19 marca – burza może przynieść problemy w ciele, szczególnie u tych, u których występują stany lękowe. Zaostrzą się choroby przewlekłe.

Średnia burza ujawni się 21 marca, więc dzieci lub osoby, u których ciało jest osłabione, mogą poczuć ten efekt na sobie.

Ostatni wybuch nastąpi 28 marca – o średniej sile, ale namacalny dla osób podatnych na depresję, niepokoje, dla chorych przewlekle.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl