Burza magnetyczna to ogromne uwolnienie energii, która jest silniejsza od bomby atomowej. Kalendarz burz magnetycznych pomaga ustawić trudne dni. Wyrzucane naładowane cząsteczki mają bardzo negatywny wpływ na samopoczucie ludzi. Zmieniają przewodnictwo komórek, ponieważ komórki nie otrzymują wystarczającej ilości tlenu, co prowadzi do zakłócenia w funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego.

1 października – należy spodziewać się niedużej burzy magnetycznej, która może mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi oraz odczuwanie przez nich słabości. Niektórzy mogą odczuwać problemy z rytmem serca. Ten stan może trwać przez cały dzień.

6 października – spodziewana słaba burza magnetyczna, co może prowadzić do dolegliwości fizycznych, więc należy powstrzymać się od jedzenia ciężkostrawnych posiłków. Należy pić dużo wody, aby przywrócić ciśnienie osmotyczne.

14 października – przewiduje się słabą burzę magnetyczną, która może przynieść  niewydolność układu krążenia. Zatem nie przeciążajmy się w tym dniu.

26 października – oczekuje się słabej burzy magnetycznej, która może przynieść pewne dolegliwości; niewielkie zawroty głowy i zmiany ciśnienia.

29 października – pojawienie się bardzo silnej burzy magnetycznej, która może przynieść osłabienie pracy organizmu. Może wystąpić arytmia, skrzepy krwi, zwiększenie stężenia kwasu moczowego i białka we krwi. Należy zadbać o układ sercowo-naczyniowy. Można odczuwać skurcze naczyń i ich kruchość.

30 października – przewiduje się słabą burzę magnetyczną. Ciało może odczuwać dolegliwości związane ze zmianą pogody, depresję, pogorszenie się nastroju.

autor: Emma Lange