Styczeń może być nasycony zakłóceniami magnetycznymi. Osoby, które mają problemy z arytmią, upośledzoną aktywnością naczyń, upośledzoną aktywnością płuc i oskrzeli mogą odczuwać skutki burz magnetycznych.
Podczas lekkich burz magnetycznych zdrowie może wpływać na nastrój i wewnętrzne odczucia. Możesz być bardzo pesymistyczny i na odwrót może być zbyt aktywny. W przypadku zaburzeń elektromagnetycznych ludzie nie zachowują się w pełni adekwatnie, nie powinniście rozpraszać konfliktów, przeklinać lub obrażać się przez krewnych i bliskich wam osób.

1 stycznia – niezbyt aktywna burza, ale może przynieść napięcie. Powinniśmy pić więcej wody, utrzymać równowagę koncentracji i uspokoić układ nerwowy.

2 stycznia – dziś możemy spodziewać się bardzo silnej burzy magnetycznej. Osoby z przewlekłymi chorobami mogą doświadczać pogorszenia stanu zdrowia. Nastrój może się zmieniać, może pojawić się depresja.

3 stycznia – słaba burza, ale wrażliwi ludzie mogą odczuwać jej skutki. Wspomagajmy naczynia krwionośne – pijmy melisę lub zażyjmy preparat „gingko biloba”.

6 stycznia – spodziewana jest niewielka burza magnetyczna, która wpłynie na nasz stan zdrowia. Można zażyć laktobakterie, pomogą zachować równowagę i harmonię naszemu polu elektrycznemu.

7 stycznia – dzisiejsza burza różni się od poprzednich, osoby cierpiące na choroby przewlekłe mogą sobie pozwolić na dłuższe leżenie w łóżku, wykazywać mniejszą aktywność i ograniczać spożycie mięsa, a także nie wchodzić w sytuacje konfliktowe.

8 stycznia – spodziewane jest niewielkie zaburzenie geomagnetyczne, które może dotknąć dzieci i osoby starsze, a także osoby z problemami naczyń krwionośnych. Możesz zażywać amol w kroplach i gingko biloba. Ostrożnie zażywajmy produkty wpływające na koncentrację i krew.

10 stycznia – spodziewana jest niewielka burza magnetyczna, która może sprawić, że poczujemy się trochę źle. Możemy być zmęczeni i zestresowani, więc róbmy to, co lubimy.

11 stycznia – spodziewana jest silna burza magnetyczna, więc zaopatrzmy się w leki zmniejszające stres. Można poczuć niepokój, który sprawi, że będziemy bardziej ostrożni i podejrzliwi. Nie należy w tym czasie kłócić się. Uważajmy na spożywanie alkoholu w tych dniach, ponieważ czerwone krwinki zmienią biegunowość, co może doprowadzić do zagęszczenia krwi i spowolnienia krążenia.

autor: Emma Lange