1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 28, 29

Naukowcy obecnie prowadzą badania – “człowiek w warunkach kosmicznych“. Psychologia kosmosu staje się częścią nauki o człowieku. Statki kosmiczne, które lądują w kosmosie, transportują tam człowieka, bo w obliczu nieznanych warunków psychika ludzka może zmieniać się. Naukowcy badają, w jaki sposób człowiek reaguje na przestrzeń kosmiczną: czy będzie problem życia w ciszy, jak może zareagować na to, co spotka go po raz pierwszy, jak psychika zareaguje na to, co doskonałe i ukryte?
Psychologia jest nauką o duszy i bada prawa ludzkich rezerw, mechanizmy. Psychologia kosmiczna bada, jak ludzie będą zachowywać się w niecodziennych warunkach. Dzięki badaniom możliwe jest prognozowanie możliwości aktywności umysłowej człowieka podczas lotów kosmicznych. Dzięki temu wcześniejszemu doświadczeniu, można przygotować swoje ciało na nowe, niezwykłe warunki. W takiej kosmicznej psychologii naukowcy badają, jak może czuć się człowiek oderwany od Ziemi, jak będzie żył bez wsparcia. Badają również wpływ dużej prędkości, ruchu przeciążeń. Pilotów można nazwać „astronautami krótkiego zasięgu”, ponieważ odczuwają również wpływ zewnętrznych sił mechanicznych, które naciskają podczas przyspieszania lub spowalniania lotu. Wszystko, co jest ustalone na poziomie doznań, zostaje wprowadzone do doświadczenia, podobnie jak odczyty instrumentów.
Jaki portret psychologiczny powinna przedstawiać osoba, która próbuje dotknąć nieznanego?
Oczywiście powinien to być człowiek odważny, wytrwały, posiadać zainteresowanie swoją pracą, posiadać umiejętność długiej i ciężkiej pracy.
Zauważ, że kiedy zaczynasz coś nowego, możesz poczuć się jak „astronauta, który wyrusza w kosmos”.
Psychologia kosmosu i jej doświadczenia mogą być przydatne w wielu zawodach, np. w zawodzie chirurga, biznesmena, itd. Człowiek i Kosmos, czyli Ziarenko Pisaku i Wieczności – podobna struktura.
Psychologia przestrzeni pomaga w nowy sposób odczuwać przestrzeń i ciało. Psychologia to nie tylko teoria i eksperymenty, to także praktyka, która pomaga wzmocnić wolę, zmienić postawy i otworzyć się na szerszy wachlarz możliwości. Sam człowiek może w nieskończoność doskonalić swoją zdolność do prawidłowego wykorzystywania przestrzeni i czasu. Człowiek bardzo ciekawie odczuwa Czas, za pomocą dwóch mechanizmów – ucha (krótkie odstępy) i odczucia mięśni (długie odstępy). Nasze narządy to czujniki, które odbierają sygnały zewnętrzne, ale oczywiście głównym rejestratorem czasu jest mózg. Dlatego współczesna psychologia wzywa do rozwijania we wszystkim własnego potencjału.

BURZE MAGNETYCZNE WE WRZEŚNIU 

Od 1 do 6 września umiarkowane odczuwanie dość silnej burzy magnetycznej. Burza może prowadzić do utraty siły, niewłaściwego rozprowadzania energii w ciele i niestabilności nastroju. Osoby, które mają problemy z naczyniami krwionośnymi i sercem, powinny pozostać w domu, nie stresować się, w miarę możliwości odpocząć. Odporność zostanie osłabiona, więc nie pogarszajmy tej sytuacji stresem i konfliktami.
Pełnia Księżyca nastąpi 2 września i wtedy właśnie nastąpi szczyt aktywności magnetycznej. Uważajmy na wszystko, bo nasza świadomość może być zaburzona – trudno będzie nam komunikować się, negocjować i podejmować decyzje.

Burza magnetyczne od 17 do 19 – możemy odczuć osłabienie, utratę siły i zawroty głowy. Średnia burza może prowadzić do zaostrzenia przewlekłych patologii. Osoby wrażliwe na zmiany pogody powinny przygotować się wcześniej. Ktoś może odczuć nieznaczne zmiany w samopoczuciu, a ktoś inny migrenę. Mogą rozwinąć się reakcje zapalne i choroby zakaźne.

Burze magnetyczne 28 i 29 września mogą powodować zły stan zdrowia i stres psychiczny. Monitoruj swoje emocje. Szczególnie wrażliwe osoby mogą czuć się źle.

Burze magnetyczne są zjawiskiem naturalnym, więc NATURA potrafi uzdrowić się i chronić przed nimi, trzeba jedynie poznać jej metody.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl