2, 3, 11, 12, 26, 27

Każdego miesiąca występują rozbłyski słoneczne, które powodują burze magnetyczne na Ziemi. Średnio w miesiącu jest ich około czterech. Pierwszy miesiąc jesieni nie jest wyjątkiem.
Przewiduje się, że wszystkie cztery burze potrwają co najmniej 2 dni. Siła wstrząsów będzie wynosić od 3 do 5.
Między burzami magnetycznymi mogą występować łagodne różnice, ale meteopatom nadal zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia, ograniczenie spożycia kawy, rezygnację z niezdrowych nawyków.

Burze Magnetyczne we Wrześniu

Burza magnetyczna w dniach 2 i 3 września.
Pierwsza odczuwalna burza magnetyczna wystąpi w nocy 2 września 2021 roku i może wywołać nieporozumienia w rodzinie. Prognoza burzy magnetycznej na wrzesień 2021 ostrzega, że ta kombinacja jest obarczona konfliktami z krewnymi i starymi przyjaciółmi. Autorefleksja, wyrzeczenie się egoistycznych pragnień i świadomość, że działamy pod wpływem impulsywnych zachowań pomoże przetrwać ten trudny okres.
Pierwsza jesienna burza magnetyczna potrwa do wieczora 3 września, po czym spodziewany jest długi okres spokoju w kosmicznej pogodzie.

Burza magnetyczna w dniach 11 i 12 września.
Po raz drugi usłyszycie, że 11 września 2021 roku spodziewana jest burza magnetyczna. Choć jest słaba, trzeba być ostrożnym. Księżyc będzie w swoim najgorszym znaku – Skorpionie, i to może nasilić zakłócenia na Słońcu.
Nawet osoby całkowicie zdrowe mogą odczuwać złe samopoczucie i senność. Nie planujmy w tym czasie żadnych większych zmian, podróży czy ważnych rozmów. Cieszmy się wygodami domu, zostańmy w domu, jeśli to możliwe i ograniczmy swoje interakcje z nieprzyjemnymi osobowościami.

Burza magnetyczna w dniach 26 i 27 września.
Trzecia fala silnych burz magnetycznych we wrześniu 2021 roku spodziewana jest 26 i 27, kiedy słabnący Księżyc znajdzie się w gwiazdozbiorze Bliźniąt. Należy zawczasu zabezpieczyć się przed negatywnymi wpływami i mieć pod ręką zioła lecznicze, leki, aby zneutralizować negatywne wpływy środowiska.

Burze Magnetyczne i Księżyc

Pierwszy miesiąc jesieni zawsze charakteryzował się niestabilnym polem geomagnetycznym na Ziemi. Dokładna prognoza aktywności Słońca na rok 2021 sugeruje, że jest to czas pełen wyzwań dla zdrowia i relacji międzyludzkich. Silne burze magnetyczne we wrześniu 2021 roku mogą pojawić się nagle, więc ekspertom nie uda się przewidzieć niespodziewanego rozbłysku słonecznego.
Kiedy usłyszysz, że spodziewana jest burza magnetyczna, sprawdź zalecenia, które znajdziesz na Kalendarz Księżycowy. W zależności od tego, w którym znaku znajduje się Księżyc, zakłócenia magnetyczne mogą negatywnie wpływać na wiele obszarów naszego życia.

Oferty Analiz

 

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 28 sierpnia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 29 sierpnia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.