Burze Magnetyczne we Wrześniu
6, 14, 15, 16, 26

Pracując z informacją, nasz mózg nieustannie odbudowuje obwody neuronowe. Aktywny rozwój jest w toku, tworzą się miejsca kontaktu, a stare rozrywają się i odchodzą. Dzięki temu neurony precyzyjnie odróżniają niepotrzebne od niezbędnych. Każdy neuron ma zestaw wstępnych synaps – tylko te, które mogą pracować z sygnałem, gdy nadchodzi informacja należą do tego zestawu. Zatem, aby wypełnić mózg informacjami, musisz uwzględnić możliwość zdobywania nowych doświadczeń.
Jeśli na Słońcu zachodzą wybuchy, wówczas zmieniają się procesy uzyskiwania informacji w mózgu, więc ludzie nie zachowują się adekwatnie do sytuacji. Wiatr słoneczny (strumień naładowanych cząstek) przepływa wokół Ziemi i oddziałuje z jej polem magnetycznym, generując falę uderzeniową w odległości 10 promieni Ziemi od planety. Interesujące było obserwowanie ruchu biegunów pól magnetycznych na samym Słońcu, które działa jak generator prądu stałego. Dopiero dziś statek kosmiczny Willis może pozwolić naukowcom testować modele teoretyczne i uzyskać unikalne informacje. W przyszłych artykułach na temat burz magnetycznych, po raz kolejny porozmawiamy o tym, jak funkcjonuje mózg.

6 września uderzy nas pierwsza burza magnetyczna, która będzie bardzo silna, dlatego wrażliwi ludzie powinni podjąć pewne kroki. Ta burza wpłynie negatywnie na funkcjonowanie organizmu i układu mentalnego. Zaburzenia psychiczne mogą prowadzić do depresji, wewnętrznych uczuć, koncentracji na niepotrzebnych szczegółach i obawach. Ludzie z chorobami serca będą musieli pić więcej wody, aby złagodzić stres, a nawet stosować aromaterapię.

Od 14 do 16 września spodziewana jest niewielka burza magnetyczna, która może przynieść organizmowi niewielki stres. W szczególności wpłynie to na zachowanie dzieci i osób bardzo wrażliwych, na przykład cierpiących na choroby przewlekłe.

Bardzo silna burza magnetyczna spodziewana jest 26 września, więc powinieneś porzucić wszystko, co cię denerwuje. Będziesz musiał medytować, ćwiczyć oddech, być mniej aktywnym. Najważniejsze! Pamiętaj, że ludzie mogą zachowywać się niewłaściwie, więc konflikty można przypisać złemu zdrowiu.