Część Pierwsza artykułu Saturn w Wodniku TUTAJ.

Kiedy Saturn przejdzie w znak Wodnika, natychmiast będziemy musieli przyjąć nową rzeczywistość. Świat nie będzie już taki, jak byśmy chcieli, wszystko wokół powinno przybrać nowe formy gry. Do pewnego stopnia ta gra będzie rozgrywana w wirtualnym polu – technicznie, przy użyciu nowych technologii i programowania psychiki. To inny świat, którego nie znamy, który do pewnego stopnia zamknie naszą wolność, ale pomoże odbudować naszą świadomość i pogłębić wiedzę. Ten nowy świat zmusi nas do korzystania z rezerw energetycznych, rezerw talentów i umiejętności. Rzeczywistość sprawi, że będziemy uczyć się – zdobywać będziemy nową wiedzę, która pomoże dostrzec wewnętrzne procesy. Saturn w Wodniku mówi, że minął czas zaprzeczenia, a teraz lepiej pozostać blisko tego, co ważne i zacząć analizować. Trzeba nauczyć się lekcji, ponieważ ta lekcja może być kluczem do następnych drzwi. Najważniejsze jest to, że Saturn w Wodniku uczy tego, aby nie ograniczać się tylko do teraźniejszości, ale wszystkiego próbować dla przyszłości: „A jeśli to uczynię, to jak?
Saturn chce skierować naszą psychikę na kreatywność, zdolność widzenia jednego punktu z różnych stron. Wskaże z precyzją punkt, który należy przekształcić. Uderzy dokładnie tam, gdzie potrzebna jest całkowita transformacja. Poprowadzi do zniesienia ograniczeń, w których znajduje się nasze postrzeganie świata i w których zamknęliśmy drzwi. Zniesie ograniczenia, w których tracimy zbyt dużo energii, spalając ciepło. Instrumentem Saturna będzie energia Powietrza, która jest dostrojona do logiki, mechanizmów, spokoju. Zaakceptujmy takie życie, bo to jest najważniejsze! Wszyscy otrzymają lekcje!

Baran
Musisz zrównoważyć swoją naturę. Każda zmiana, której pragniesz, może budzić opór, ale mądre argumenty mogą uwolnić cię od tego uporu. Nie powinieneś konkurować, wchodzić w rywalizację, przekraczać czyjejś granice. Agresję i determinację zastąp wytrzymałością, ciepłem. Naucz się zatrzymywać, zbierać fakty, prowadzić dziennik, w którym możesz opisać swoje uczucia. Życie wciągnie cię w wiry, otwarte horyzonty, zachęcając do postawienia na swój wewnętrzny potencjał, na zasoby i talenty. Na powierzchnię może wyjść twoja impulsywna natura, ale życie sprawi, że będziesz myślał o swoich działaniach. W przypadku, gdy podejmiesz niewłaściwe kroki, z czasem będziesz prześladowany przez krytyczną sytuację, trudne przypadki, które spowodują, że zatrzymasz się, nie pójdziesz na całość. Ten czas pociągnie cię do twej Misji, więc szukaj sensu swojego życia, weź pod uwagę swoje umiejętności, a zmienisz swój świat na lepszy.

U nas możesz zamówić Analizę Misji, aby zrozumieć, dokąd zaprowadzi cię Przeznaczenie. Pokaże ci, jakie pola informacyjne wpłyną na twój Los.

Byk
Będziesz musiał wszystkiemu dać czas. Pamiętaj, że Wszechświat ma własny zegar, który często różni się od naszego. Twoja lekcja polega na szukaniu i znajdowaniu, otrzymywaniu wiedzy, którą można zastosować w życiu. Pracuj nad swoim wewnętrznym światem. Znajdź własną ścieżkę i rozwijaj to, co kochasz. Niektórzy z was w tym czasie mogą odejść od bliskich, ponieważ połączenia nie będą silne. W przypadku tych, z którymi komunikacja jest z góry określona, połączenia zostaną wzmocnione. Transformacja nastąpi w tobie, na wiele sytuacji spojrzysz z różnych stron. Zmiany pojawią się, ale nie zawsze będą w stanie natychmiast zarejestrować się w świadomości. Ten czas zniszczy twoje obawy, pomoże ci polegać na sobie, poczuć Wyższą Wolę. Poczujesz, jak Wyższa Wola przeplata się z twoją siłą. Po zakończeniu tego tranzytu zrozumiesz, że teraz twój świat stał się inny. Jeśli uda ci się pokonać zaklęte kręgi, schematy, stereotypy, to zobaczysz, że świat otworzy przed tobą nowe możliwości. To czas poważnych i dojrzałych decyzji.

Jeśli chcesz popracować nad sobą, zalecamy skorzystanie z Kursu Transformacji lub Gier Transformacyjnych transformacyjnej „Sięgnij po Swoją Siłę”.

Bliźnięta
Wszystkie kryzysy rodzinne i dramaty zostaną od ciebie odsunięte, a nawet z początkiem tranzytu, możesz odetchnąć. Będzie chęć podjęcia dalszych wysiłków, radzenia sobie z sytuacjami, nauczenia się właściwego kierowania swoimi pragnieniami. To nowy przepływ energii – coś, co już spotkałeś, ale teraz możesz to wzmocnić. Otwórz się na swoją osobowość, pomóż sobie. Jesteś teraz dyrygentem swojego Przeznaczenia. Spotkasz się z faktem, że Saturn skieruje cię bezpośrednio w miejsce, w którym popełniłeś błąd. Na powierzchnię mogą wyjść błędy przeszłości i trzeba stawić im czoła. Problemem twojego wewnętrznego świata może okazać się opór – wewnętrzny opór wobec tego, co Los chce ci powiedzieć. Podczas tranzytu pojawią się bardzo silne zmiany, które pozwolą zrozumieć, czego chcesz i na co w ogóle nie jesteś gotowy. Zrozumiesz, jakie pole twojego Przeznaczenia cierpi, w którym miejscu i momencie musisz kierować swoją mocą i energią. Jakaś wielka katastrofa nie wydarzy się, ale wstrząsy i zmiany są gwarantowane, a wszystko po to, aby dosiąść konia i udać się dokładnie tam, gdzie wzywa cię Los.

Dla ciebie mamy doskonały produkt „Skrzydła Losu” (kontakt@emma-lange.pl), który jest opracowywany na trzy lata. Zobaczysz wszystkie zmiany, które pojawią się w ciągu trzech lat.

Rak
Ważne jest, aby przyjrzeć się bliżej swoim wewnętrznym impulsom i pragnieniom, utwierdzić się w tym, czego naprawdę potrzebujesz. Los popchnie cię do właściwego rozwijania duchowej strony życia. Saturn nauczy cię wierzyć w dobro, w prawo, w światło. Nie zmieniaj swojej wiary, bo to podstawa twojego szczęścia i przepustka do dobrego życia – właściwego życia, którego potrzebujesz. Rozwiń swoją wewnętrzną wolę i istotę. Wchodzisz w nowy cykl rozwoju, co oznacza, że ​​twoje życie zmieni się. Otworzą się nowe możliwości, które na niektórych etapach życia wydawały się nie do zrealizowania. Tylko jeśli barykadujesz swoje szczęście swoimi wątpliwościami, zaprzeczasz mu, to nie poradzisz sobie, więc nie obwiniaj Losu. Jeśli posiadasz schematy i zasady, których raz przestrzegasz, a raz nie, to nie będziesz mógł połączyć się ze swoim cyklem, przyswoić nowych funkcji. Nie wpadaj w pułapki własnego egoizmu, nie trać zdolności tworzenia. Ten okres przygotuje cię na inne, ważniejsze wydarzenia, więc nie bój się uczyć i sięgać po sukces. W tym okresie możesz dla wielu stać się autorytetem.

Oferujemy kreatywną terapię „Narysuj Swój Projekt”. Możesz przyjść do nas z zadaniem i twórczo zobaczyć potencjał swojego projektu, odkryć go, dać mu siłę. Pomożemy ci przeanalizować możliwości.

Lew
Otwórz się na miłość, nie tylko do partnera, ale i do świata. Świat może cię przyjąć w swojej energii tylko wtedy, gdy napełnisz ją Miłością. Okazuj hojność wszystkim – dawaj więcej, niż bierzesz. Naucz się za wszystko dziękować światu. Saturn wyznacza nowe granice interakcji ze światem, co oznacza, że ​​twoja energia psychiczna odsłoni trudne chwile, słabe pola psychiki, które należy naprawić. Wydarzenia pójdą we właściwym kierunku, więc musisz przyjrzeć się bliżej naturalnemu ruchowi Życia. Wokół ciebie mogą pojawiać się różnego rodzaju ludzie, niektórzy ci pomogą, gdy inni będą ingerować w twoje życie. Możesz wejść w nowy stan jakości – wystarczy przejrzeć wszystkie wskazówki za pomocą analizy i logiki. Gwiazda przewodnia zaprowadzi cię tam, gdzie musisz iść. Zajmij pozycję lidera, aby samodzielnie zorganizować swoje życie i zaakceptować to, co dobre. W tym roku będziesz musiał coś dobrowolnie oddać, wznieść się nad sobą, zrozumieć siebie, a wtedy twój los zostanie całkowicie oczyszczony.

Mamy dla ciebie produkt Analiza Dziesięciu Płaszczyzn. Jest to typowo psychologiczny produkt, który pomoże ci zrozumieć siebie na wszystkich poziomach.

Panna
Pokonaj swój egoizm, to ważne! Nie wpadaj w pułapkę swoich reakcji. Saturn może wprowadzić cię w stan ofiary, jeśli nie wypracujesz ogólnych energii. Naucz się współpracy, właściwej komunikacji. Przyjaźń odegra teraz dużą rolę. Powinieneś wybrać, czy możesz okazać miłosierdzie innym ludziom, czy nie. Uratuj drugą osobę, a świat uratuje ciebie. Będziesz miał wspaniałe możliwości realizacji swoich planów. Jeśli służysz dobru, możesz poczynić postępy w duchowej ewolucji. Zdecyduj, komu służysz? Swojemu ego, czy miłosierdziu? Staraj się tworzyć, a nie niszczyć. W kufrach programów rodowych jest ukrytych wiele interesujących narzędzi. Słuchaj życia duszą, a nie umysłem, ponieważ twój umysł prowadzi do rozwoju dumy. Zajmij pozycję pokory, przepracuj dumę, a wtedy twój ród również wzmocni swoją pozycję. Nie kładź nacisku na swoje Ego, a po prostu go przekształcaj, otocz światłem, abyś mógł zachować własne granice bez naruszania cudzych. Saturn uratuje cię przed błędami twojego przeznaczenia.

Możemy zaoferować ci produkt Analiza Rodowa, dzięki której zrozumiesz swój ród i potencjał. Zrozumiesz wiele sytuacji i scenariuszy życia.

Waga
Przejdziesz głęboką transformację, która pomoże ci przejść jedną drogę i wejść na nową. Będziesz mogła spojrzeć na przeszłość, jako na coś bardzo odległego. Twoja transformacja będzie miała miejsce w okresie tranzytu Saturna z Wodnikiem. Przygotuj się na nowe plany, aby wzmocnić te obszary życia, na które nie zwracałaś uwagi. Możesz otworzyć nowy potencjał, ale będzie dużo pracy. Będziesz musiała mieć czas na aktywność. Najważniejsze, aby nie wpaść w pułapkę swojego infantylizmu, niechęci do wzięcia odpowiedzialności, bo może to wywołać strach przed życiem. Aspekty przeszłości nie powstrzymają cię od życia. Twoje standardy życia mogą zmienić się, osiągniesz nowy poziom nawet pod względem materialnym. Przygotuj się na nowe życie, nową rolę i na sukces. Zatrzymaj wewnętrzny opór, który może utrudniać twoje osiągnięcia. Pracuj nad treścią wewnętrzną, aby uzyskać to, czego naprawdę potrzebujesz. Dla ciebie ten okres jest cudowny – stara skóra znika i pojawia się aktualizacja. Tylko czasami aktualizacja może spełnić nasze „nie chcę”, ale nadszedł już czas. Nie możesz siedzieć w starym, musisz otworzyć się na nowe.

Mamy dla ciebie cudowną technikę kreatywną „Zdobywanie Własnego Szczęścia”, która pozwoli ci wypracować plany na przyszłość. Zachęcamy do zapisania się na konsultację z Emmą Lange – wspólnie stworzymy twój potencjał i opracujemy strategie życiowe.

Skorpion
Odkryj wszystkie kanały życia w sobie, otwórz się na pełne i obfite życie. Pozostawisz wszystko w przeszłości, zakończysz to, co ci zaproponował Los. Możesz iść naprzód, do nowych osiągnięć. Zintegruj w sobie kobiecą i męską energię, zainicjuj w sobie pole miłości, rozjaśnij pragnienie życia i ciesz się sobą. Skontaktuj się ze swoją wewnętrzną siłą życiową, która do ciebie puka. Musisz ją zaakceptować. Przekształć swoje doświadczenie w to, co jest przydatne i niezbędne w twoim życiu. Ty sam możesz pozwolić sobie na otwarcie się na Miłość lub Bogactwo; wszystko zależy od twojej wewnętrznej potrzeby. Zaufaj swoim uczuciom, bo mogą doprowadzić cię do dojrzałych decyzji. Wiele pójdzie zgodnie z planem – czasami pozwól sobie na elastyczność, zdolność przystosowywania się, gdy Los zakłóca twoje plany. Nie daj się zwieść złudzeniu, bo życie daje szansę na właściwe zastanowienie się, co masz w pobliżu. Szczerze na to pytanie odpowiedz sobie! Twój sukces zależeć będzie od wewnętrznej uczciwości. Strzeż się manipulantów, nie daj się zwieść słowom innych ludzi. Sam także nie dopuszczaj oszustwa, ponieważ z czasem wszystko wyjdzie na jaw, a relacje będą trudne do przywrócenia.

U nas możesz zdiagnozować swoje czakry i swoje pole. Nie tylko dostaniesz diagnozę, ale także zrozumiesz, które programy należy dotknąć, aby podążać ścieżką samodoskonalenia.

Strzelec
Będziesz musiał zmienić swoje życie. Nie będzie gorzej, ani lepiej, tylko inaczej. Zmiana przyniesie szczęście. Nadszedł czas, aby działać, a nie zastanawiać się nad tym, co już jest. Jeśli otrzymasz ofertę szkoleniową, możesz udoskonalić swoje umiejętności, kupić książki, zaangażować się w samokształcenie. Musisz pomyśleć o tym, co jeszcze możesz zrobić w swoim życiu, jak poszerzyć pole swojej działalności. Niektóre relacje z ludźmi będą trudne, będziesz musiał pokonać przeszkody, zrobić przerwę. Problemy, które wydawały się nie do pokonania, zostaną pokonane małymi krokami, osiągniesz sukces. Będzie można świętować w małym kręgu przyjaciół. W tym okresie związki karmiczne i relacje mogą uaktywnić się. Będzie ci się wydawało, że znasz tę osobę lub na odwrót – związki karmiczne mogą wciągnąć cię w wir. Saturn oferuje ci oczyszczenie życia ze śmieci, prawidłową transformację relacji z innymi, zmianę poglądów na świat.

Możemy zaoferować Analizę Partnerską, która pokaże, jak budować relacje i jakie mogą się pojawić pułapki w relacji, jak z nimi pracować. Możesz zrobić analizę między sobą a partnerem, między matką a dzieckiem, ojcem a dzieckiem, między partnerami biznesowymi, itd. Kompozyt odzwierciedla twoje potrzeby, potencjał jako pary, i zadania, które muszą być wypełnione.

Koziorożec
Będziesz musiał wybrać własny świat, między tym, który już znasz i tym, który może przynieść ze sobą niebezpieczeństwo. Decyzja musi zostać podjęta przez duszę, a jeśli przez Duszę, to z uczuciem wdzięczności. Saturn przyniesie wiele zmian w wydarzeniach.  W tym okresie możesz poczuć ogromną moc, która doprowadzi cię do nowej rzeczywistości. Wdrażaj wszystko, co masz na myśli. Saturn pomoże ci spełnić każde pragnienie, tylko cena będzie inna. W tym okresie pojawią się nowe pomysły, myśli, zadania. Niektórzy przedstawiciele tego znaku przejdą kilka trudnych etapów, ale będą one częścią dorastania. Doprowadzi to do dyscypliny, zderzenia z rzeczywistością, a będzie to uzdrawiające. Czas sprawdzi, czy potrafisz wykazać się ciepłem i uważnością. Zostań obserwatorem, aby nie stać się ofiarą. Jedno małe zaniedbanie i możesz wpaść w złe środowisko, a nie w okoliczności, których oczekiwałeś. Bądź ostrożny, bo możesz stracić w życiu coś ważnego z powodu swojej nieostrożności.

Możemy zaoferować terapię „Do Szczęście Małymi Krokami”. Możesz sam opracować swój plan rozwoju, zobaczyć wiele rzeczy z zewnątrz, poczuć się w nowej roli. Dokonasz wyboru i wglądu, które mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Wodnik
Będziesz musiał zacząć widzieć życie, aby zaakceptować nowe doświadczenia. Naucz się programować własne przeznaczenie. Będziesz musiał przepracować zarówno swoją karmę osobistą, jak i karmę rodową – będzie dużo zamieszania, lecz to pomoże ci odnaleźć siebie. Jeśli szukasz partnera, to znajdziesz takiego, którego ród poprowadzi swoimi drogami. Najważniejsze, co może zrobić, to przepracować własne, wewnętrzne kompleksy, które przeszkadzały, nie pozwalały wyjść do świata. Saturn proponuje zaprzyjaźnić się ze sobą, zaakceptować siebie, życie innych, takimi, jakimi są, nie wywierać na nikogo presji. Musisz znaleźć punkt, który pomoże ci zrozumieć drugiego człowieka, a do tego stawić czoło życiowej agresji, kompleksom. Jeśli to przepracujesz, to do twojego życia zawita prawdziwa przyjaźń. Naucz się komunikować – poczuj, jak twoje słowa mogą wpływać na innych. Rozwijaj inteligencję emocjonalną i poczuj drugiego człowieka. Obnażaj swoje granice, a  nawet problemy, gdyż potem zaczną się same „rozpuszczać”…

Zapraszamy do przepracowania wewnętrznych kanałów, poznania swojego Cienia. To wspaniały produkt, który pomoże ci wynieść siebie z głębin i zaakceptować takim, jaki jesteś – kontakt@emma-lange.pl

Ryby
Rada, by nie odcinać sobie ramienia, a być ostrożny. W twoim świecie pojawi się wiele niejasności – mglista wizja twojej przyszłości, złe kroki w relacjach. Powinieneś popracować nad intuicją, aby pokonać lęki. Pracuj nad tym, co nie pozwala ci być szczęśliwym, ostrożnie stawiaj swoje kroki, rozwijaj poczucie ostrożności. Musisz przejść przez kilka trudnych okresów, trudnych działań, ale Saturn nie zabija, tylko ostrzega. Po prostu słuchaj siebie. To czas, gdy lęki będą rosły, więc musisz przetrwać, zrozumieć, nie poddawać się. Niektórzy przedstawiciele tego znaku powinni właściwie zorganizować swoje działania, aby zrozumieć kierunki, w które wkładają siłę.

Mamy propozycję Krzyż Celtycki. Jedna z najwspanialszych form samodzielnej pracy, która dotyczy najgłębszych urazów psychiki.

Odkryj nowy świat z Saturnem! Zmieniaj się, oddaj się Wierze i Nadziei, które poprowadzą cię przez wszystkie pomyłki starego świata i nie pozwolą cię zranić.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl