Zła przeszłość zostaje za nami. Lilith jest matematycznym punktem – nie jest planetą! Jakiś wir stworzy pewne sytuacje, które wskażą na trudności karmiczne, a będzie to cały zestaw lęków. Lilith zmusza nas do przeżywania tego, co już było. Lilith to najdalszy punkt na orbicie Księżyca. Porusza się po owalnej drodze, na której najdalszym wysuniętym punktem jest właśnie Lilith. Lilith wpływa na informację, czyli zbiera nowe informacje do swego pola. Pozostanie w znaku Bliźniąt do kwietnia 2022 roku.
Co oznacza pole Bliźniąt?
Jest to przede wszystkim restrukturyzacja pola informacyjnego – zbieranie informacji. Będzie dużo fałszywej i negatywnej informacji, tajemnice wyjdą na jaw. Komunikacja stanie się najbardziej wrażliwym punktem w relacjach międzyludzkich. Nie pozostawajmy sam na sam ze swoimi uczuciami, nie bójmy się mówić, znieśmy wszystkie blokady, które są w nas. Nie obawiajmy się angażować społeczeństwa w swoje problemy. Zwracajmy uwagę na to, co podpisujemy, na warunki, które muszą być spełnione.
Czarny Księżyc może działać na nas atrakcyjnie i kusząco. Uważajmy na to, co ludzie do nas piszą, bo w rzeczywistości ta informacja będzie odwrotna.
Lilith czasami uwydatnia archetypy rodowe – będziemy o tym mówić w środę na wykładzie z Jogi Twórczości (21 lipca). Porozmawiamy o tym, jakie rodowe scenariusze mogą pojawić się podczas tranzytu Lilith.

BARAN
Możesz mieć problemy z krewnymi i przyjaciółmi, z sąsiadami. Staraj się nie robić z nimi interesów. Twoja komunikacja może być iluzoryczna, sprawdzaj każdą informację. Zacznij wyrażać siebie, otwórz się na świat zewnętrzny. Możesz wydawać swoje książki, prowadzić kanały blogowe, bo potrafisz wyjść poza to, co już znasz. Jeśli chcesz się uczyć, to przez internet. Internet pomoże ci wyjść poza swoją strefę komfortu. Otwórz się na networking i na znalezienie partnera online. Tylko powinieneś być przygotowany na to, że ktoś będzie cię krytykował, a nawet obrażał, ubliżał, a nawet plotkował na twój temat, więc przygotuj się na takich ludzi. Będziesz miał okazję nauczyć się, jak rozmawiać z innymi, zmieniać wektor komunikacji, przyjmować nowe stanowisko. Pamiętaj tylko, że w tym okresie możesz mieć wielu wrogów, którzy mogą wkraczać w twoje pomysły, kraść je.

BYK
Dotarłeś do okresu ponownej oceny swoich wartości. Musisz podejść do siebie w sposób właściwy i adekwatny. Niektórzy ludzie będą cię bardzo cenić i szanować, podrzucając ci okazje. Jednak będzie więcej takich, którzy będą sprawiać problemy w płatnościach; ktoś będzie próbował cię wykorzystać do własnych celów, ktoś inny będzie próbował ukraść twoje osiągnięcia, nie zapłacić ci, nie docenić cię. Nie inwestuj w nic swoich pieniędzy. Musisz zgromadzić własne zasoby materialne, nie wydawać za dużo, bo przed tobą jest ciekawy czas i pieniądze przydadzą się. Pilnuj diety i swej psychiki – stresu nie zajadaj słodyczami. Mogą przyjść mieć problemy seksualne. Gdy jesteś w związku, możesz chcieć to zmienić. Poszerzaj swoje możliwości, dowiedz się czegoś ciekawego, otwórz się na nowe praktyki, ale uważaj, aby nie przyciągać oszustów. Życie zmusza cię do podejmowania bardzo poważnych decyzji i poszerzania swoich talentów. Twój talent stanie się twoim Aniołem.

BLIŹNIĘTA
Lilith pomoże zwrócić na ciebie uwagę innych. Może się zdarzyć, że zablokujesz inicjatywę swoimi lękami. Możesz też w tym czasie przyciągnąć trudności w relacjach z ludźmi, i bardzo ważne jest, abyś wykazał się odpowiedzialnością, wziął wszystko w swoje ręce. Musisz sobie uświadomić, co chcesz w życiu osiągnąć. Określ swoje prawdziwe pragnienia i granice. Nie podejmuj w tym okresie wielkich decyzji dotyczących przeprowadzki i inwestycji. Postaraj się pokazać swoją charyzmę i zadeklaruj swoje pragnienia. Pokaż innym ludziom, że jesteś wart szacunku. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku relacji w pracy. Nie pozwól się wykorzystywać. Nie ulegaj pokusom, które prowadzą do zdradzieckich czynów. W tym okresie powinieneś również pomyśleć o swoim zdrowiu. Zastanów się nad zmianą działalności, bo to dobry czas na rozwój i poszerzenie. Lilith może dać ci impuls do zwrócenia się w jakimś innym kierunku, o którym nawet nie myślałeś. Czas na całkowitą zmianę siebie, swojego wizerunku, swojej samooceny.

RAK
Możesz mieć wiele tajemnic, ale nie zatrzymuj ich dla siebie, ponieważ tajemnice mogą później okazać się silnym czynnikiem nacisku. Ktoś może grać na twoich uczuciach i szantażować cię. Nie daj się nabrać manipulantom. Może powrócić przeszłość, ale nie bój się jej zaakceptować, nie wstydź się. Jeśli piszesz książki lub kursy, możesz przyciągnąć wielu klientów, którzy dostrzegą w tobie wysoki autorytet. Karmicznie możesz odczuwać różnego rodzaju przywiązania, w które zaangażowana była magia. Wróżby nie będą na ciebie działać – mogą być nieprawidłowe odczyty, źle interpretowana informacja. Sam Raku możesz studiować karty lub inne symbole, które pomogą ci odczytać istotę swych okoliczności. Nie powinieneś skupiać się na negatywach, ponieważ odejdą lub ich wpływ się skończy. Jeśli rozwiniesz swoją filozofię, możesz znaleźć dużą liczbę zwolenników. Jeśli zajmujesz się psychologią, możesz zwrócić na siebie uwagę.

LEW
Możesz założyć własną grupę lub klub, ale nie wszystko będzie szło po twej myśli. Mogą pojawić się sytuacje konfliktowe ze znajomymi. Ktoś za twoimi plecami, kogo uważasz za przyjaciela, będzie o tobie plotkował. Lilith da ci doświadczenie w relacjach międzyludzkich i nauczy cię rozumieć ludzi. Uważaj na grupy, do których należysz, więc lepiej załóż własną. Pamiętaj, że jesteś liderem i możesz coś zmienić w swoim życiu. Zbuduj swoją markę, bo teraz twój kanał energetyczny i kanał popularności jest szeroki. Jeszcze większą rolę w twoim życiu odegra internet i otwarcie własnego sklepu. Możesz promować sprzedaż swoich produktów. Reklamuj korzyści płynące z zakupu produktu, który masz w swoim sklepie. Nikt pozwól nikomu manipulować twoimi uczuciami i emocjami, bo możesz coś stracić – coś ważnego. Na twojej drodze mogą pojawić się niezwykli i wpływowi ludzie, ale bądź ostrożny, ponieważ ich wpływ może być zarówno dobry, jak i zły.

PANNA
Możesz zyskać nowy status w swojej karierze. Lilith zmusi cię do podjęcia ryzyka, bo nie wszystkie warunki pracy będą ci odpowiadać;  postaraj się wytrzymać i unikaj konfliktów z przełożonymi. Możesz nastąpić zmiana szefa, ktoś może manipulować swoją władzą, więc życie nauczy cię, jak wystawiać swoje granice. Ktoś będzie o tobie plotkował, ale postaraj się nie skupiać na tym, bo plotki ustąpią. Aktywuj wewnętrznego lidera, nie bój się pracy, bo to pomoże ci awansować. Cały ten okres będzie naznaczony presją; można nawet odczuć presję ze strony ojca. Nieporozumienia w rodzinie mogą doprowadzić do jej rozpadu, ale to właśnie ta pozycja, w języku psychologii analitycznej, pomoże ci się rozwinąć i stać się lepszym człowiekiem. Będzie siła, która popchnie cię do przodu, w górę drabiny. A wiedza, którą teraz zdobędziesz, może doprowadzić cię statusu profesjonalisty.

WAGA
Musisz wzmocnić swoją wiarę, tylko w co będziesz wierzyć? Nie daj się złapać na propagandę, która jest dookoła. Spróbuj popracować nad swoją filozofią. Oczyść swój światopogląd z iluzji. Jest to czas, kiedy zbliży się do ciebie zagranica – możesz stamtąd czerpać dochody. Możesz zanurzyć się w biznesie wydawniczym lub stworzyć pewnego rodzaju szkołę online. Jednak w tym okresie mogą się do ciebie zwracać dziwni ludzie, którzy będą szukać u ciebie wsparcia. Będą lgnęli ludzie, którzy mają problemy w partnerstwie. Obcokrajowcy będą szukać z tobą kontaktu. Niektóre Wagi mogą rozpocząć studia za granicą, ale muszą sprawdzić wszystkie informacje, bo wyjeżdżając z kraju, mogą paść ofiarą oszustwa, np. ktoś może nie zapłacić za coś. Jeśli szukasz czegoś przez agencję, to zwracaj się tylko do zaufanych kanałów. Będą sprzedawały się książki z fantastyki i mistyczne. Uważaj teraz na sądy, bo twój prawnik może popełniać błędy.

SKORPION
Przyda ci się psychologia. Otwórz się na mechanizmy pojawiające się w psychice ludzi, które pomogą ci zrozumieć to, co dzieje się wokół ciebie. W tym okresie możesz prowadzić introwertyczny tryb życia, pomagając innym po cichu, a nawet bezosobowo. Możesz wziąć udział w kilku nowych kursach, które będą związane z psychologią. Możesz pomóc innym ludziom zmieniać się. Czeka cię wspaniały czas na wyleczenie się z nałogów. Możesz promować swoje autorskie techniki uzdrawiania. Życie może przeprowadzić cię przez kryzys, ale taki, który doprowadzi cię do czegoś nowego. Ten kryzys pomoże ci się zmienić i wypalić twoje lęki. Przyjdzie nowe doświadczenia. Zbliżysz się do programów swojego przeszłego życia, które będą one miały na ciebie silny wpływ. Niektórzy z was mogą poczuć wyzwolenie w sferze seksualnej, a erotyzm intensywnie zagości w waszym życiu.

STRZELEC
Będziesz musiał uporządkować temat związków i partnerstwa. Możesz mieć problemy z wrogami. Jeśli jesteś w trajektorii rozwodu, twój partner może postawić ci nowe wymagania. Nie wszystkie nowe znajomości będą przebiegać gładko. Niektóre z was postanowią odwrócić się od swojego partnera. Bądźcie ostrożne, bo czas, który odkrywa tajemnice. Obawy będą napędzać negatywne emocje, więc spróbuj przestawić się na pozytywne myślenie. To nie jest dobry czas na zakładanie firmy. Bądź ostrożny w kontaktach i umowach. Jeśli nie jesteś zorientowany w jakimś temacie, lepiej się nie angażuj. W pracy mogą pojawiać się konflikty, ale to wszystko po to, abyś mógł dowiedzieć się, co jeszcze możesz zrobić. W tym czasie można reklamować swoją firmę, produkty lub usługi. Nie bój się rozgłosu, mów otwarcie o swoich doświadczeniach. Możesz doprowadzić wielu ludzi do tego, co teraz robisz. Możesz promować swoje pomysły.

KOZIOROŻEC
Lilith mówi, abyś zadbał o swoje zdrowie. Uważaj, aby zachować umiar. Lekarze mogą popełniać błędy w diagnozach, objawach i leczeniu. Należy również uważać na magiczne metody leczenia, ponieważ mogą wystąpić nieprzyjemne momenty. Jeśli miałeś uzależnienie, może ono teraz powrócić. Potraktuj poważnie swój reżim i organizację dnia. W okresie wpływu Lilith mogą pojawić się drobne problemy domowe, które wytrą cię z równowagi. W pracy sprawy nie będą szły gładko, ale nagromadzenie ich będzie zbierało swoje żniwo. Uważaj, bo w tym czasie mogą chorować zwierzęta domowe, choć nie będzie to choroba ciężka, ale może to wywołać u ciebie stres. Powinieneś nauczyć się planować, bo to pomoże uniknąć kłopotów. Możesz mieć problemy w pracy, ale trzeba będzie przepracować programy niepewności i obaw. Jeśli nie wiesz, czego chcesz, szczęścia nie będzie. Masz możliwość sprawdzenia się w nowym biznesie.

WODNIK
Mogą przyjść problemy z dorosłymi dziećmi, które będą chciały pokazać swoje zdanie i wolę. Musisz usiąść do stołu negocjacyjnego, aby wypracować strategię, odkryć nowe oblicza swoich dzieci. Być może sfera dziecięca wezwie cię do spłacenia jakichś długów, więc będziesz chciał coś dla nich zrobić, a Wszechświat przyjmie to pozytywnie. Twoje dzieci mogą cię winić za to, że nie robisz lub nie dajesz im czegoś w zamian. Lilith może również zmusić cię do gry na arenie życia. Zachowaj swoje sekrety dla siebie i spróbuj postawić się na pozycji obserwatora. To nie jest najlepszy okres na ujawnianie się. Życie zmusi cię do działania w niecelowy sposób, poprzez aktorstwo lub poprzez żarty i śmiech. Musisz przepracować niektóre lęki i brak wiary w to, że w twoim życiu nie ma miłości, bo to są lęki rodowe – możesz zrobić to poprzez terapię. Nie wchodź w romans, jeśli już masz partnerkę/partnera, bo możesz wiele stracić.

RYBY
Aktywują się problemy rodowe. Miejsce w którym żyjesz, stanie się dla ciebie nieciekawe. Twoi rodzice nie będą się dobrze czuli, będą cię obarczać swoimi problemami. Ktoś z rodziny może obarczać cię swoimi problemami, ktoś inny będzie tobą manipulował. Jeśli uświadomisz sobie, że w twoim domu powstają poważne konflikty, możesz go zmienić. Niektóre Ryby zechcą przenieść się za granicę. Uważaj przy zakupie mieszkania lub domu, bo możesz źle wybrać, albo będą nieprawidłowości w dokumentach. Jeśli chcesz pracować poprzez internet, pracuj zdalnie. Nie bój się przedstawić ludziom swojego punktu widzenia. Jest to czas, który może obudzić w tobie cechy przywódcze, więc nie bój się odpowiedzialności. Nikt nie będzie myślał za ciebie, zatem musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Uważaj, bo rodzinny biznes może przybrać zły obrót.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 17 lipca 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 18 lipca 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.