Kiedy pisałam o Analizie Misji, to wiele osób przysłało do mnie zapytanie – „kim jestem, co powinienem robić w życiu?” Jednak nie potrafili zrozumieć, w jaki sposób mają podążać za swym wewnętrznym głosem, do którego z egregorów podłączyć się?! Niektórzy byli i są pewni wątpliwości, inni lęków, a jeszcze inni uważają, że nie powinni zaglądać do swego wnętrza i pytać o to, bo jest to zupełnie niepotrzebne.

W pierwszej części pisałem o nadświadomości, że jest to bardzo cichy i prawie niesłyszalny głos, ale może być bardzo trwały, może wywierać presję. Jednak przy słabej realizacji człowiek nie widzi konkretnych efektów i jest niezadowolony ze swego życia.
W Analizie Misji znajduje się punkt, który nosi tytuł <<Doświadczenia, które trzeba przejść, aby wzmocnić swego ducha, czyli jakie warunki muszą zostać spełnione, aby osiągnąć harmonię z tym, co mówi nadświadomość>> To doświadczenie może być ograniczające tylko w przypadku kryzysu, np. – człowiek może zrealizować swój potencjał, ale liczby pokazują, że to doświadczenie będzie kryzysem. Czasami punkt „Doświadczenia” wskazuje, że człowiek nie żyje dzięki własnym doświadczeniom, a doświadczeniom rodziców, czy mentorów, którzy, jak sami uważają, znają świat i wiedzą, jak żyć. Dopiero wtedy, gdy człowiek zrzuca z siebie ciężar cudzych doświadczeń, zaczyna budować własne, przyszłe scenariusze.
Punkt „Doświadczenia” może wskazać, jaki rodzaj wiatru odnowy możemy wnieść do swego życia, jakich obaw możemy pozbyć się, w jaki sposób wykorzystać swój potencjał i w jaki sposób wykorzystać potencjał czegoś, czego możemy doświadczyć. „Doświadczenie” jest polem informacyjnym, w którym dusza (poprzez swoje emocje) próbuje się odnowić. Jest to energia, której potrzebujesz, aby połączyć się ze swoją misją. Jeśli człowiek, który otrzymał Analizę Misji jest świadomy swej linii doświadczeń, będzie mógł przeanalizować sposoby, dzięki którym osiągnie sukces. Nauczy się ustalać dla siebie właściwe cele, a także łatwiej będzie mu przedłożyć swoje zapotrzebowania Wszechświatu. Może wiele zrozumieć i zobaczyć jako naturalny bieg wydarzeń. Zrealizuje to, co jest mu potrzebne, dostanie narzędzia do dalszej pracy nad sobą. Nauczy się zarządzać wydarzeniami swojego życia i połączyć je w całość. Zrozumienie swojego DOŚWIADCZENIA to umiejętność zarządzania własnym losem, tworzenie potrzebnych scenariuszy.

Wibracje, które stanowią podstawę w numerologii, może wyjaśnić to, w jaki sposób człowiek podchodzi do swego DOŚWIADCZENIA. Jest to tylko przykład na to, że numerologia jest nieco bardziej skomplikowana, że obliczenia powinny być bardziej subtelne i głębsze. Liczby, które opisuję, nie są związane z Drogą Życia, a z pozycją, którą zajmują w Analizie Misji. Pokazuję w jaki sposób można je modyfikować – tutaj jako odnośnik i wariant DOŚWIADCZENIA.

Jedynka
Mówi, że obecne doświadczenie człowieka będzie się różnić od doświadczeń, których doznał. Będzie się różnić od tego, co stanowiło jego tradycję, czego domagali się od niego bliscy ludzie. Człowiek ten sam określa to, co jest istotne w jego życiu, a co nie jest. Może odejść od ogólnych trendów i działać w inny sposób.

DWÓJKA
To nawoływanie, aby żyć w dwóch rzeczywistościach – z jednej strony posiadać solidne podstawy pod nogami, np. wybrać zawód księgowego, a z drugiej posiadać hobby jako źródło dochodu. Czasami DWÓJKA objawia się jako trudność w ocenie i jako ciągłe poszukiwanie kogoś, kto uratuje przed cudzą krytyką, kto będzie nieustannie chwalił.

TRÓJKA
Jest ciągłym konfliktem między tym, czego dusza chce, a tym, co wymaga obowiązku. Czasami człowiek może przeżyć kilka scenariuszy życia w tym samym czasie, może uczyć i przybliżać do celu, ale może i przeszkadzać.

CZWÓRKA
To DOŚWIADCZENIE pomaga określić stopień podporządkowania się losowi, tzn. człowiekowi wydaje się, że los nieustannie na niego wpływa, albo na odwrót – nieświadomie człowiek czuje, że jest zakładnikiem losu i żadna manifestacja woli nie pomoże dotrzeć do nadświadomego umysłu. W takim przypadku wszystko pozostanie snem.

PIĄTKA
To zależność od środowiska. Człowiek może żyć w środowisku nasyconym negatywem lub odwrotnie, a wtedy mózg wygeneruje programy. Doświadczenie wzrośnie, jeśli człowiek znajdzie ludzi, którzy pomogą mu zmienić przekonania i wybrać nowy kurs. Oznaczało to będzie, że człowiekowi powiodło się w życiu.

SZÓSTKA
Szóstki są połączone z podstawowym doświadczeniem, tj. że krewni i najbliższa rodzina narzucają ten sposób rozwoju. Człowiek będzie kontynuował trend rodzinny. Jeśli w rodzinie jest aspekt destrukcji, to człowiek nie rozwinie się, i na odwrót – jeśli jest rozwój, to człowiek rozwinie się.

SIÓDEMKA
Siódemka uczy się doceniać indywidualne cechy, rozwijać pewność siebie i umacniać swe wewnętrzne siły. Oczekiwania człowieka wobec życia stworzą jego doświadczenie.

ÓSEMKA
Koncentracja na tym, co najlepsze. Taka osoba może intuicyjnie wybierać to, czego potrzebuje. Wie, jak to zrobić i jakie wysiłki podjąć, aby osiągnąć wyższy cel. Wie, jak prawidłowo korzystać z DOŚWIADCZENIA, aby uzyskać to, czego chce.

DZIEWIĄTKA
To zdolność do znalezienia swojego Tao. To nie opór wobec uczuć – „Idę tam i wiem, że jestem tam potrzebny! Wewnętrznie nastawiłem się na to i wiem, że odniosę sukces”.

Na podstawie tych krótkich opisów widać, jakie ścieżki rozwoju mogą oznaczać ciąg doświadczeń. Może to być bardzo przydatne lub wręcz przeciwnie, nieużyteczne – w zależności od tego, jaka będzie twoja interpretacja. W każdym razie DOŚWIADCZENIE jest skokiem w rzeczywistość, do której masz zamiar się dotrzeć. Dotrzesz do tego, co może pomóc ci zrozumieć, jak powinno wyglądać twoje życie.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułDzień Księżycowy – 10 lipca 2019
Następny artykułDzień Księżycowy – 11 lipca 2019
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.