11 lipca 2019

9 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Skorpiona
wschód księżyca 15:31
zachód księżyca 01:32

 

25 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Raka
wschód słońca 04:37
zachód księżyca słońca 21:01

Burze Magnetyczne w Lipcu;
>> 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27, 28, 29, 30.
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-lipiec-2019/

PORADA DNIA
Dzisiaj możesz podejmować skrajnie złe decyzje, na które nie zdecydowałbyś się w inny dzień, zatem bądź ostrożny. Stres może uderzyć w nadnercza, dlatego nerki bardziej, niż serce wywołają nadciśnienie krwi. Od dzisiaj możesz zacząć zażywać leki na bazie siarki, które mają korzystny wpływ na stawy. Staraj się używać jak najmniej kosmetyków do makijażu.

ZDROWIE i URODA
Jednoczesne przyjmowanie witaminy D i suplementów wapnia może prowadzić do dużego obciążenia serca. Takie niedopasowanie leków może prowadzić do pojawienia się wapnia w naczyniach, gdyż witamina D w takim przypadku zaczyna intensywnie odkładać wapń w organizmie. Zażywając leki, pomyśl o tym, że inaczej ta pigułka wygląda w twojej dłoni, a inaczej w żołądku. Mamy własne postrzeganie leków, ale chemia rządzi się swoimi prawami, których nie bierzemy pod uwagę.

PRZEPIS DNIA
Seler chroni przed bezsennością (przeczytaj artykuł o właściwościach selera;
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/seler-na-naszym-stole/

Weź 50 g korzenia selera, zalej go litrem przegotowanej, zimnej wodą i pozostaw na 8 godzin, a następnie odcedź. Zażywaj 1 łyżeczkę trzy razy dziennie. Ta mikstura ma korzystny wpływ na sen, wydłuża czas jego trwania i przywraca funkcjonowanie układu nerwowego.

SNY
Dzisiejsze sny mogą być prorocze, zwłaszcza, jeśli śnisz o bliskich ludziach, którzy ci doradzają. Jeśli otrzymasz podpowiedź, możesz z niej skorzystać.Meta-karta Harfa mówi, że człowiek potrzebuje dodatkowej energii. Ta karta daje energię z wyprzedzeniem, oczyszcza umysł i pomaga patrzeć na świat nie przez różowe okulary, ale też nie przez czarne. Niedawno miałam klienta, który wyciągnął tę kartę podczas sesji. Uznał, że ta karta jest denerwująca. Nie chciał świadomie zobaczyć wielu rzeczy, uparcie zaprzeczał swoim planom życia. Karta Harfa mówi, że teraz masz możliwość oczyszczenia się i wzięcia odpowiedzialności za życie we własne ręce. Może to wymagać trudnego procesu leczenia, ale jest to konieczne, aby Dusza mogła przejść dalej.

https://ledmes.pl/sklep/ksiazki/meta-karty/Już od 15 LIPCA zapraszamy na kurs Obraz Matki w naszym Księżycu. Na kursie nauczysz się, jak pracować z kanałem matki, jak szukać harmonii w matce, wykorzystywać jej energię, jako własny potencjał. To pole przyciągnie do twojego życia pewne sytuacje.
Po ukończeniu kursu będziesz mógł sam regulować ten aspekt! Będziesz wiedział, jak dołączyć element, którego potrzebujesz, jak uwolnić swoje życie. Księżyc określa twoją relację z matką, a ty sam możesz stać się ekspertem w swoich relacjach z bliskimi. Podczas tego kursu dowiesz się, jak zwiększyć kobiecą siłę w wyścigu przez Kanał Księżycowy i jakie warunki musisz stworzyć dla siebie, żyjąc na Ziemi. Dowiesz się, jak księżyc i jego kobieca energia pomagają odnowić twórczą aurę. Ponadto poznasz ciemną stronę Księżyca i jego wpływ na twoje życie.

Ten kurs nie jest przeznaczony dla astrologów, tylko dla tych, którzy są zaangażowani w samorozwój lub niosą pomoc innym ludziom.

|

Poprzedni artykułDoświadczenie i Misja
Następny artykułDzień Księżycowy – 12 lipca 2019
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.