14 sierpnia 2019

14 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Wodnika
wschód księżyca 20:04
zachód księżyca 04:56

 

29 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Lwa
wschód słońca 05:26
zachód księżyca słońca 20:11

Burze Magnetyczne w Sierpniu;
> 14, 16, 17, 18, 19, 20, 29.
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-w-sierpniu-2019/

PORADA DNIA
Dzisiaj nie warto zbyt szybko podejmować decyzje, ale nie można też zwlekać, być w wątpliwościach. Zachowajmy umiar we wszystkim. Spróbuj przeanalizować sytuacje, wejdź w sedno i głębię, a także spróbuj trochę poeksperymentować. Tego dnia możliwy jest kompromis, spokojne rozmowy, relacje oparte na jakiejś wymianie. Możesz zamknąć coś, co było otwarte, to, co było niedokończone. Wieczór może przynieść ciekawe decyzje, pomysły i przemyślenia.

DIALOG z CIAŁEM
Mózg poprzez ciało może dawać sygnały, że jest zmęczony i powinien zostać rozładowany. Należy wykonać restart i zmienić coś w życiu. Jeśli zauważysz, że tracisz optymizm i bardziej pogrążasz się w smutku, to musisz coś zmienić. Jeśli częściej chorujesz i czujesz, że się „rozpadasz”, to twój mózg jest zmęczony. Jeśli przestałeś się o siebie troszczyć, musisz zmienić myśli, wznowić je, wzmocnić te pozytywne.

ŚWIADOMIE na TALERZU
Jeśli chcesz coś usmażyć, a masz problem z wyborem oleju, wybierz oliwę z oliwek. Smażenie zamienia olej w bardzo rakotwórczy produkt, który powoduje mutacje w komórkach. Aby wybrać odpowiedni olej, musisz wiedzieć, jak szybko się utlenia i pali. Oliwa z oliwek może być używana do smażenia, a jej alternatywą może być olej gorczycowy. Używanie oleju lnianego do smażenia jest niebezpieczne, ale do sałatek jest wskazane.
Zajrzyjcie do Kalendarza! Mamy dla Was świetny artykuł o miodzie:
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/dzien-miodu/

SENNA PODRÓŻ
Jeśli we śnie czujesz się zaniedbany, ktoś wytyka ci błędy, musisz zagłębić się w swoje sumienie. Być może za bardzo obwiniasz siebie lub znajdujesz się w stanie „poczucia winy”. Mózg próbuje ci wytłumaczyć, co cię niepokoi, a co może stać się negatywnym generatorem okoliczności w przyszłości.

WIADOMOŚCI ASTROLOGICZNE
Dzisiaj możemy stać się bardziej pryncypialni, wyznaczyć pewne granice, które wcześniej były wykluczone. Księżyc pomoże naszej podświadomości zrozumieć jej instynkt wewnętrzny, ale pozbawi nas „czułych uczuć”, zechcemy wyrażać się konkretnie i wyraźnie. Będziemy także pragnęli niestandardowych doświadczeń i stymulacji psychicznej. Księżyc jest w pozytywnym związku z Jowiszem, więc chęć wyrażenia optymizmu będzie większa, podobnie jak chęć pracy z entuzjazmem. Mars i Uran wzywają nas do wolności, którą można wyrazić na różne sposoby.
O Uranie i jego wpływie na nasz los przeczytacie w artykule:
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/kiedy-niebo-pograza-sie-w-ciszy/

|