25 czerwca 2019

 

23 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Barana
wschód księżyca 00:44
zachód księżyca 11:31

 

9 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Raka
wschód słońca 04:25
zachód księżyca słońca 21:08

Burze Magnetyczne w czerwcu – 26.
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-czerwiec-2019/

PORADA DNIA
Ludzie zazdrośni nie będą życzyć ci sukcesu. Uważaj co kupujesz, nie wydawaj za dużo pieniędzy. Jeśli zaoferowano ci jakiekolwiek zmiany, nie powinieneś się natychmiast zgadzać. Ostrożnie obchodź się z tajemnicami innych ludzi. Jeśli ktoś poprosi o radę, nie spiesz się z krytyką swego rozmówcy, łatwo go dzisiaj zranić oskarżając o próżność.

ZDROWIE i URODA
Jedz lody! Japońscy naukowcy radzą jeść je zwłaszcza na śniadanie, wtedy twoje myśli staną się wyraźniejsze, ponieważ lody korzystnie wpływają na mózg. Taki deser okazał się źródłem stymulacji fal alfa o wysokiej amplitudzie, a to one zwiększają uwagę i koncentrację.

PRZEPIS DNIA
Spróbuj sałatki truskawkowej: jedno zielone jabłko + 5 rzodkiewek + szpinak + koperek i natka pietruszki + drobno starty ser + 200 g truskawek + sok z cytryny, olej roślinny, sól, cukier do smaku. Smaczna i nie przysparza dodatkowych kilogramów!

SNY
W tym dniu sny nie będą znaczące. Wyrażą twoje emocje.

Wiadomości Astrologiczne
Księżyc radzi, aby uporządkować i ustalić priorytety. Zdecyduj, czego potrzebujesz do szczęścia. Nie uruchamiaj dzisiaj ważnych projektów i nie składaj ofert. Lepiej po prostu uporządkować to, co już jest. Wenus i Uran zmuszą cię do zmiany osobistego życia. Możesz zniszczyć to, co osiągnąłeś. więc pomyśl czy taka destrukcja jest ci potrzebna, bo ciosy spadną na ciebie w pierwszej kolejności. Impulsywność nie zbliży się do twoich marzeń. Ludzie nie będą dzisiaj cierpliwi.PIĄTKA

Pięć w numerologii może wskazywać na nasze błędy. Jeśli w prognozie wychodzi dużo piątek, to przyjdzie nam coś zmienić, spojrzeć na coś inaczej. Będziesz musiał walczyć nie przeciwstawiając się Przeznaczeniu, ale z własną naturą, charakterem i temperamentem.

Czy jesteście gotowi na poznawanie wiedzy ezoterycznej? Na poznanie prawa karmy, prawa przyczyny i skutku? Jeśli tak, to zapraszamy do wchłaniania wiedzy! Nie trzeba bać się tego, a należy na to spojrzeć jak na pomocne narzędzia, dzięki którym można iść naprzód, do sukcesu. Będziecie wiedzieć, gdzie iść i co robić.
„Istnieję po to, przeżyć swoje życie tak, aby mnie uszczęśliwiło” – Richard Bach.

Zapraszamy do studiowania z nami Numerologii Nowego Czasu. Będziecie mogli głębiej zrozumieć znaczenie liczb! Zobaczycie w jaki sposób zmienia się energia liczby w zależności od pozycji. Nawet mózg pokazuje nam, że nie wszystko na świecie jest jednoznaczne. Liczby mogą również odgrywać różne role.


NASZE PLANY WYDAWNICZE

>> Burze Magnetyczne – książka
>> Dwór Królewski (Królowe i Króle) – kurs
>> Archetypy Księżyca i Przeznaczenie – książkaJuż od dzisiaj można nabyć kurs numerologiczny Kwadrat Pitagorasa i Energie Człowieka. Dziewięć podstawowych liczb, czyli dziewięć przejawów karmy, dziewięć sposobów na szczęście! Zapraszamy do sklepu Ledmes – https://ledmes.pl/sklep/kursy/kwadrat-pitagorasa-i-energie-czlowieka/Przypominamy też tym wszystkim, którzy są zainteresowani Tarotem i Numerologią, że w naszym sklepie pojawił się Kurs Giermków i Kurs Rycerzy, z którego dowiecie się jakie programy karmiczne wpływają na nas, jak można je naprawić i zmienić swoje życie. Dzięki temu kursowi dowiecie się, w jaki sposób konkretny symbol wpływa na nasze postrzeganie świata. https://ledmes.pl/

KURS KWADRAT PITAGORASA i ENERGIE CZŁOWIEKA
Zapraszamy do Sklepu Ledmes!

|