28 czerwca 2019

 

26 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Byka
wschód księżyca 01:56
zachód księżyca 16:04

 

12 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Raka
wschód słońca 04:26
zachód księżyca słońca 21:08

Burze Magnetyczne w czerwcu – brak.
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-czerwiec-2019/

PORADA DNIA
Wszystkich wyborów staraj się dokonać rano, a wtedy nowa myśl może okazać się otrzeźwiająca i wprowadzić nową aktywność. Możesz zaakceptować propozycję partnera, jeśli jest uczciwa, ale najpierw ją przeanalizuj. Z nici naszych myśli może powstać kłębek.  Ustaw sobie wyżej poprzeczkę, a wypracujesz własną linię sukcesu. Szczęście zależy od tego, czy masz pełne informacje.

ZDROWIE i URODA
Naukowcy twierdzą, że wchłanianie witaminy C w dużych ilościach jest niebezpieczne, ponieważ 20 rodzajów nowotworów wykorzystuje ją jako substrat odżywczy. Jednocześnie witamina C jest bardzo ważna, rozpoczyna wiele reakcji, uczestniczy w produkcji kolagenu. Ponadto jedna z form witaminy C utrudnia leczenie chemioterapią i radioterapią. Naukowcy uważają, że naturalne źródło jest bardziej niezawodne, ale w tym także nie należy przekraczać granicy.

PRZEPIS DNIA
Aby uniknąć problemów z zatruciem, nie wystarczy tylko umyć warzyw, ziół czy owoców, ale należy je zamoczyć na 10-15 minut w czystej wodzie. Pamiętaj też, że nie każda woda w kranie jest na tyle zdatna, by dobrze umyć warzywa.
Sałatka z grzybami shiitake z restauracji Insight:
>> marynowane grzyby shiitake, makaron ryżowy, liście bazylii, szczypiorek – można dodać krewetki lub mięso z kraba.

SNY
W tym dniu sny mogą przynieść interesujące wiadomości. Jeśli śnisz, że ktoś daje ci prezent, należy tę osobę zaakceptować. Jeśli jest to prezent od kogoś, kto umarł, oznacza to, że wszystkie twoje sprawy mogą przybrać inny kierunek.

Wiadomości Astrologiczne
Księżyc popchnie nas do uzyskania komfortu, do lepszego samopoczucia. Neptun natchnie nas poczuciem zadowolenia i satysfakcji. Wyobraźnia będzie działać bardzo aktywnie. Zechcemy pokazać więcej ciepła najbliższym. W tym tygodniu bardzo dobrze pójdzie marketing, więc każdy, kto chce zarabiać i sprzedawać, otrzyma premię energetyczną. Dzisiaj powinieneś szczególnie dbać o swoje dzieci, nauczyć je prawidłowo widzieć świat, przyzwyczajać je do zdrowego stylu życia. Ceres zmusi nas wszystkich do większej organizacji, zwłaszcza w słowach lub w działaniach związanych z pieniędzmi, także w wychowywaniu dzieci. Aby było bardziej interesująco, częściej uśmiechaj się, otwieraj na nowe, szukaj oryginalnych rzeczy, nie kupuj niczego taniego.ÓSEMKA

Ósemka powinna być postrzegana jako coś tajnego, głębokiego, może trochę oderwanego. Karma Ósemki jest zdolnością rozplątania węzła złożonych energii, aby nauczyć się widzieć to, co jest niewidoczne dla normalnego oka, zdefiniować dla siebie prawdziwe pole energii i emocjonalną realizację. Osiem to umiejętność bycia miłosiernym wobec słabości. Ósemka musi być zorganizowana, bo w przeciwnym razie trudno będzie jej znaleźć się w gąszczu energii, do którego wrzuci ją życie.

Zapraszamy do studiowania z nami Numerologii Nowego Czasu. Będziecie mogli głębiej zrozumieć znaczenie liczb! Zobaczycie w jaki sposób zmienia się energia liczby w zależności od pozycji. Nawet mózg pokazuje nam, że nie wszystko na świecie jest jednoznaczne. Liczby mogą również odgrywać różne role.


NASZE NOWOŚCI WYDAWNICZE

>> Saturn Retrogracyjny w Koziorożcu – książka
>> Dwór Królewski Giermkowie i Rycerze – kurs
>> Kwadrat Pitagorasa i Energie Człowieka – kursKURS KWADRAT PITAGORASA i ENERGIE CZŁOWIEKA
Zapraszamy do Sklepu Ledmes!

|