29 czerwca 2019

 

27 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Byka
wschód księżyca 02:18
zachód księżyca 17:18

 

13 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Raka
wschód słońca 04:27
zachód księżyca słońca 21:08

Burze Magnetyczne w czerwcu – brak.
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-czerwiec-2019/

PORADA DNIA
Spróbuj dzisiaj zbliżyć się do natury, kupuj tylko produkty naturalne, w tym ubrania. Nie powinieneś brać tego, co nasycone chemią lub syntetykami. Spróbuj kontynuować to, co zostało rozpoczęte i nie poprzestawaj na tym. Jeśli mówimy o oczekiwaniach, każda osoba będzie czekać na konkretne kroki od ciebie i jasność we wszystkim. Właściwie zorganizuj swoje zasoby finansowe.

ZDROWIE i URODA
Lato wzywa nas do pokonywania szczytów o różnym stopniu trudności – pływania na desce surfingowej, skakania ze spadochronem. Bądź ostrożny w poszukiwaniu przygód, ponieważ twe serce może tego nie znieść. Ta ilość adrenaliny może wpływać na zaburzenia jelit i oskrzeli. Adrenalina w dużych ilościach może prowadzić do powstawania zakrzepów krwi, więc wszystko musi być dawkowane z umiarem, podobnie jak aktywny odpoczynek.

PRZEPIS DNIA
Burak rozluźnia mięśnie gładkie, pozwala naczyniom na łatwiejszą i swobodną pracę. Sałatka z buraków: zetrzyj na tarce ugotowane buraki, dodaj rozgnieciony czosnek, starty ser, można posypać odrobiną czarnego pieprzu (jeśli nie jesteś uczulony) i doprawić kwaśną śmietaną lub majonezem.

SNY
W tym dniu możesz mieć sny, które powiedzą ci, czy twoja aura jest chroniona, czy nie. Jeśli śnisz o bliskich ludziach, niebie, gwiazdach, czystej wodzie, to nie masz się czym martwić.

Wiadomości Astrologiczne
Księżyc nadal zachowuje się z większą tolerancją i cierpliwością. Wciąż możesz zachować równowagę. Byk nie pozwali stracić głowy. Rzeczywistość staje się dla nas ważna i wszystko, co można umieścić w zwięzłej formie, więc nie warto dawać niejasnych porad filozoficznych. Muszą zawierać element rozstrzygający, jasny. Pójdziemy za tym, co jest niezawodne. Tylko Pluton w interakcji z Księżycem odsuwa emocje na bok i sprawia, że ​​myślimy bardziej konkretnie, w kategoriach logiki. Nie traćmy zbyt dużo pieniędzy, zresztą Pluton na to nie pozwoli. Merkury podejmie przyjemną rozmowę z Jowiszem i pod jego wpływem wyolbrzymimy znaczenie plotek. Zechcemy więcej wolności i znajdziemy okazję do ucieczki spod nacisku codziennego życia. Po południu Księżyc przejdzie pusty kurs, więc nie planujmy ważnych rzeczy.DZIEWIĄTKA

Dziewiątka powinna być postrzegane jako coś obiecującego, ekspansywnego, ale męskiego. Nawet kobietom Dziewiątka daje więcej odwagi i zdolność do przepracowania męskiej energii karmy. W ukrytych programach Dziewiątka niesie w sobie to, co dusza uczyniła jako mężczyzna. Jeśli ta liczba jest połączeniem w relacjach z silnym człowiekiem, który jest gotowy wyrazić swoją opinię, to zakończy się to wojną i nieporozumieniem. W przypadku, gdy mężczyzna jest słaby, to musi być interesujący, zdystansowany. Ważne by przepracował swój infantylizm i nigdy do niego nie wracał.

Zapraszamy na Kurs Energii Liczb na Placu Pitagorasa! Otrzymasz bardzo ważne narzędzie, które zawsze możesz wykorzystać do diagnozowania okoliczności. Zapraszamy do studiowania z nami Numerologii Nowego Czasu. Będziecie mogli głębiej zrozumieć znaczenie liczb! Zobaczycie w jaki sposób zmienia się energia liczby w zależności od pozycji. Nawet mózg pokazuje nam, że nie wszystko na świecie jest jednoznaczne. Liczby mogą również odgrywać różne role.


NASZE NOWOŚCI WYDAWNICZE

>> Saturn Retrogracyjny w Koziorożcu – książka
>> Dwór Królewski Giermkowie i Rycerze – kurs
>> Kwadrat Pitagorasa i Energie Człowieka – kursKURS KWADRAT PITAGORASA i ENERGIE CZŁOWIEKA
Zapraszamy do Sklepu Ledmes!

|