OPIS OGÓLNY

Ten miesiąc może przynieść zwrot wydarzeń na wiele sposobów, i to na lepsze. Wszyscy otrzymamy możliwość skierowania wydarzeń w pożądanym kierunku. Los ześle dobre okazje, więc nie przegapmy ich. Kroczmy drogą spotkań i kontaktów. Decyzja, którą podejmiemy w tym okresie, będzie miała długoterminowy wpływ. Otworzymy się na partnerstwo, na biznes, będziemy zawierać zyskowne transakcje. Jest to czas na podniesienie swojej charyzmy. Jeśli coś nie zadziała w tym okresie, to musimy pozbyć się własnych ograniczeń. Trzeba będzie stanąć we własnej obronie, ustalić własne granice i nie pozwolić, aby manipulatorzy weszli do naszego życia.
Pierwsza połowa lipca pozwoli na zrealizowanie kilku ważnych projektów. Energia wynikająca z kontaktów i rozmów będzie zbyt intensywna. Nauczmy się nowej umiejętności i przejmijmy inicjatywę. Zdobywajmy nową wiedzę, pracujmy online, bo kontakty przyniosą nam nowe możliwości. Możemy odbyć krótkie wycieczki, które przyniosą efekty. Odpowiednio zarządzajmy energią, dzięki której można coś osiągnąć. Relacje odświeżą się – być może wypowiemy partnerowi swoje zapotrzebowania, być może wprowadzimy ożywczą atmosferę do relacji.

Patrz na swoją Liczbę Drogi Życia, Liczbę Podświadomości i Pierwszą Liczbę Energii.

11-2-3

Zakończysz jakieś sprawy, które wisiały nad tobą. Pozbędziesz się tych ludzi, których już nie potrzebujesz. Twoje życie zostanie oczyszczone od ludzi, którzy ci przeszkadzają. Będziesz mogła osiągać, pracować na swoją reputacją. Będzie dużo pracy, ale i awans na drodze kariery i w biznesie. Jeśli chcesz coś zmieniać i przekształcać w pracy, to postaw na coś, co już znasz. Znajdź sposób, by wysłuchać rodziców lub zrozumieć ich przekonania, bo konflikt między wami może przeciągnąć się. Jeśli dokładnie wiesz, czego chcesz, osiągniesz sukces. Pod koniec lipca może dojść do zmian w pracy – nieoczekiwane zdarzenie może doprowadzić do nietypowych wyników. Każda niespodzianka, to pojawienie się lub narodziny nowej karmy. Spodziewaj się więc zmian pod koniec miesiąca.

Nasilą się problemy związane z dziećmi – dzieci przekażą ci coś ważnego. Ktoś może cię zaskoczyć, możesz też wygrać coś dobrego w tym miesiącu. Najważniejsze abyś nie rywalizowała z drugą osobą, nie była zazdrosna, nie podkręcała emocji. W tym miesiącu Niebo nastawi cię na miłość. Możesz odkryć nowe hobby, znaleźć pokrewną duszę. Twoje sprawy wyjaśnią się na wiele sposobów i wiele rzeczy stanie się zrozumiałych, akceptowalnych. Uważaj abyś nie została złapana w trójkąt miłosny, bo twój sekret może zostać ujawniony. W drugiej połowie miesiąca wybierz się na wycieczkę. Pomyśl też o zbliżeniu z bliskimi, o wspólnej pracy. Będziesz musiała dojść do porozumienia z teściami.

Trzeba wszystko uporządkować – w swoim życiu, w swojej duszy, w swojej głowie. Będziesz musiała przewartościować i oczyścić to, czego nie potrzebujesz. Podróż może być także aspektem restartu, pojawieniem się czegoś nowego. Możesz zorganizować wycieczkę do ważnych dla ciebie miejsc. Ludzie, którzy do ciebie nie pasują, mogą opuścić twoje życie. Zwróć też większą uwagę na pracę online, stwórz swój blog i rozwiń pole informacyjne. Otrzymasz szansę na rozpoczęcie czegoś nowego. Jeśli miałaś operację lub planujesz operację, powinnaś zwrócić uwagę na karmę, na swój Cień, bo być może czas się oczyścić. Uważaj, bo w tym miesiącu mogą wystąpić straty, więc lepiej dać lub podarować coś samemu, aby natychmiast zbalansować energię.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 2 lipca 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 3 lipca 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.