OPIS OGÓLNY

Maj będzie umiarkowanie aktywny i umiarkowanie szczęśliwy. Jeśli chcemy złapać szczęście, nie wahajmy się złapać swojej szansy. Wszyscy możemy znaleźć własne punkty sukcesu i równowagi. Nasze szczęście będzie zależało od naszych wewnętrznych emanacji. A to oznacza, że to, czym sami emanujemy, jest tym, co napotkamy w swoim życiu. Szczęście zachęca do walki o nie różnymi metodami, z których najważniejsze są metody ryzyka i wykazania się odpornością, heroizmem. Nie bójcie się być popularni, pokażcie się z jak najlepszej strony, a na pewno dostaniecie to, czego pragniecie. Mamy otwarty kanał dla zasobów, które przyjdą do nas w postaci wartości i darów. Zwyciężą bohaterowie, nie bójmy się wykonać skoku w nowe życie, ale będziemy musieli zmierzyć się z rzeczywistością i zastanowić się, na czym stoimy, w jakim kierunku powinieneś podążać. Wiele rzeczy wydarzy się szybciej, niż nam się wydaje.
Jeśli chcesz zarobić pieniądze w tym miesiącu, musisz się dużo uczyć. Jeśli będziesz się uczyć, pracować nad sobą, próbować nowych metod, to dostaniesz Róg Obfitości. Wszechświat obdarowuje także tych, którzy wiedzą, jak być hojnymi. Rozwijaj swoją działalność, przechodź do form estetycznych. Możesz prowadzić działalność związaną z energią żeńską, urodą, odżywianiem, itd. Jeśli musisz załatwić jakieś formalności, to masz na to zielone światło.
W tym miesiącu powinieneś chodzić tylko do profesjonalistów.
Jeśli chcesz wyjechać za granicę i realizować się z dala od domu, musisz zadbać o ten wyjazd, poczynić odpowiednie przygotowania. Przede wszystkim naucz się regulować swoje emocje. Może warto udać się do psychologa, aby uwolnić się od presji, jaka może być wywierana na emocje.

24-5-6

Teraz musisz wsłuchać się w siebie, w swoje przekonania, że musisz bronić swoich interesów, że musisz bronić swoich granic. Być może będziesz musiał chronić swoją rodzinę lub bliską osobę. Będziesz musiał zachować coś dla siebie, ale cel zostanie osiągnięty. Podejmuj decyzje, bo pod koniec miesiąc będziesz musiał dokonać wyboru. Skoncentruj się, zważ wszystko i dopiero wtedy działaj. Będzie się działo dużo i intensywnie, więc musisz posiadać dużo informacji, aby móc dokonać wyboru. Nie zapomnij o planowaniu.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz w stanie zrealizować to, co masz w głowie. Działaj, bo twoje przeznaczenie wzywa cię do rozwoju. Być może wzywa cię twoja misja karmiczna. Twoje pragnienia mogą zacząć się urzeczywistniać. Ktoś życzliwy będzie wspierał wszystkie twoje wysiłki. Zastanów się, co chcesz osiągnąć? Jakie jest twoje marzenie? Jaki plan chciałabyś zrealizować? Marzenia się spełnią, osiągniesz to, co się zechcesz, ale nie siedź bezczynnie. Nie będzie to łatwe, ale warto podjąć walkę. Od celu mogą dzielić cię dwa kroki, więc warto je zrobić.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to twoja energia będzie cię ciągnąć w kierunku rozwoju. Nie bój się inwestować w swoją edukację. Możesz mieć ciekawy pomysł i projekt, który przyniesie ci szczęście. W twojej dziedzinie twórczej może narodzić się coś nowego, więc powinnaś Czwórko to wdrożyć. Najważniejsze jest, aby się nie zatrzymywać. Maj to nie czas na odpoczynek.

możesz zaangażować się w życie swoich bliskich, a być może będą to dzieci. Na początku miesiąca wpadnie ci do głowy ciekawy pomysł i jeśli go rozwiniesz, możesz wiele osiągnąć. Czekają cię spotkania, które będą miały duży wpływ na twoje życie. Nastąpi kilka pozytywnych zmian związanych z nieruchomością. Być może niektóre z was będą myśleć o remoncie lub zakupie czegoś własnego. Otrzymasz propozycję ciekawego kontraktu lub projektu. Dobrze zrobisz, jeśli pozwolisz sobie na wejście w coś nowego. To, co wprowadzisz, zostanie z tobą na długo. Czeka na ciebie szczęście rodzinne, spokój i radość. Jeśli będziesz pracować nad sobą, to doczekasz się dobrego, spokojnego szczęścia małżeńskiego.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz chciała odmrozić w sobie coś z przeszłości; może kogoś zapamiętać, możesz chcieć zasięgnąć od kogoś poradę. Długo będziesz wybierała eksperta dla siebie. Jeśli chcesz założyć firmę, ożenić się lub wyjść za mąż, powinnaś się bardzo poważnie zastanowić. Możesz zacząć działać, ale nie spodziewaj się dużych zysków. Być może uda się sprzedać stary dom lub stary samochód i otrzymać niewielką sumę pieniędzy – będzie to już kolejny krok w rozwoju lub zakupie.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to twoja energia będzie płynąć tam, gdzie powinna. Jeśli będziesz szukać pozytywów, będzie ich więcej w twoim życiu. Masz możliwość poznania poważnych ludzi, którzy pomogą ci w twoich sprawach. Ktoś pomoże ci rozwiązać stare problemy, które nawarstwiały się przez długi czas. Może to być ktoś z twojej przeszłości lub ktoś, na kogo nie liczyłaś. Pod koniec miesiąca możesz zaryzykować; jeśli zajdzie taka potrzeba, to będziesz na to przygotowana.

Czeka cię zmiana, musisz coś zakończyć. Rozpoczynasz nowy okres w swoim życiu i musisz w coś zainwestować tę energię. Być może ktoś poprosi cię o zakończenie związku lub odejście, albo do ciebie przyjdzie taka myśl. Ktoś zapłaci ci za projekt, który wykonałeś, a może zyskasz jasność w swojej działalności. Jeśli jesteś kojarzony z usługą, twoja działalność nabierze rozpędu. Jeśli chcesz zareklamować swoje usługi, musisz to zrobić osobiście. Ktoś będzie cię wspierał, pomagał. Dostaniesz awans lub zdecydujesz się zdobyć nowy dyplom. Maj przyniesie zmiany, ale nie będą one od razu zauważalne.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz próbował pozbyć się rzeczy, które nie są ci potrzebne. Może to być związek lub praca. Bądź ze sobą szczery, a jeśli czujesz się niekomfortowo, powiedz o tym od razu i wyjdź z miejsca, w którym czujesz się źle. Być może uda ci się zawrzeć ważną transakcję. Twoja podświadomość doprowadzi cię do właściwych ludzi. W tym miesiącu może również pojawić się karma twojego ojca i będziesz musiała Szóstko przepracować pewne programy karmiczne, aby pomóc sobie i swojemu ojcu. Zapytaj swoją podświadomość, poczuj swoją intuicję i skonsultuj się z samym sobą na głębszym poziomie, aby twoje wewnętrzne zasoby pomogły ci. Możesz także studiować numerologię lub tarota, które staną się twoimi wiernymi pomocnikami.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, będziesz musiał skupić swoją energię na zmysłowości. Troszcz się o innych, pomagaj innym. Być może zechcesz Szóstko spotkać się z psychologiem lub lekarzem, który pomoże ci zrozumieć samą siebie. Również w tym miesiącu przyjaźnie będą odgrywały dużą rolę, zwróć więc uwagę na swoich przyjaciół i sprawdź, czy pomogą ci pokonać przeszkody. Nadszedł moment, w którym zechcesz zakończyć relacje z tymi, z którymi ci nie po drodze. To, co było w twoim życiu zbyt długo, odejdzie.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 27 kwietnia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 28 kwietnia 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.