Przejście Przez Drzwi Zmian

Grudzień da nam szansę poczuć powiew zmian. Przyniesie ze sobą zapachy, sygnały, symbole, które każdemu z nas powiedzą, w jakiej formie przyjdą do niego te zmiany.
Miesiąc przejścia do Nowej Epoki, w którym wydarzenia mają duży wpływ na całą zbiorową nieświadomość. Duże zmiany niosą ze sobą wiele wstrząsów, zagrożeń i zmian – to, jak przeprowadzka do nowego mieszkania, do nowego świata. Cała ludzkość zmierza w stronę innej przyszłości. Będziemy wrażliwi, emocjonalni, zintensyfikujemy kontakty, pojawią się też zaburzenia snu, niepokój i zmartwienia. Uczmy się pracować ze swoimi emocjami. Stwórzmy aurę miłości i pomyślmy o otoczeniu drugiej osoby ciepłem i miłością. Nie obrażajmy się i nie kłóćmy.
Jeśli zdobywamy wiedzę, możesz sprowadzić wszystko do jednego planu, ustrukturyzować system i uniknąć chaosu. Uczucia każdego z nas będą intensywne, otwarte i bardzo mocno przeżywane. Nie naruszajmy granic drugiej osoby, nie wystawiajmy na próbę siły i cierpliwości drugiej osoby.
To szansa na zbliżenie, ale może nastąpić zamieszanie i niejasne ustalenia w sprawach. Nie ma sensu teraz zawierać umów i przyłączać się do nowych struktur. Grudzień będzie chaotyczny i bardzo trudno będzie zachować synchronizację z czasem. Dopiero w trzeciej dekadzie będzie trochę łatwiej. Niechaj nasze myślenie będzie logiczne, praktyczne i uporządkowane. Ważne jest, aby być precyzyjnym i ustalać programy długoterminowe. Aspekty przetrwania będą mocne i dlatego siłę na przetrwanie czegoś da także Kosmos. Nasze fantazje zostaną uporządkowane..

Baran
Będziesz pracował nad programami rodowymi, które pomogą zmienić relacje (zarówno na dobre, jak i na złe), a także w zarobkach. Uważaj na swoją mowę, bo możesz werbalizować wzorzec kultywowany w twojej rodzinie. Energia tego miesiąca może pomóc ci wybrać kierunek sukcesu. Możesz wybrać linię rodową lub indywidualną drogę.

Byk
Grudniowa energia kładzie nacisk na rodzinę, bliskie relacje i więzi emocjonalne. Twórz i wzmacniaj swoje role w bliskich relacjach. Zadaj sobie pytanie, kim jesteś w rodzinie i jaki archetyp jest twoim przywódcą? Twój sukces w rodzinie będzie zależał od świadomości i ewentualnego przepracowania swojej roli. Mów miłe słowa swoim bliskim, wspieraj ich, okazuj troskę. Pomoże to wzmocnić strukturę twojej rodziny.
👨‍👧‍👧 O Archetypach – zapraszamy na webinary: kontakt@emma-lange.pl

Bliźnięta
Energia miesiąca popchnie do zmian. Możesz doświadczyć zmiany kierunku swej uwagi. Zmieni się światopogląd, zmienią się priorytety. Odnowa nie nastąpi od razu, bo ten miesiąc po prostu przyniesie impuls. Relacje mogą ulec zerwaniu, możesz poczuć dyskomfort w pracy, ktoś zobaczy twoje błędy i będzie chciał je poprawić. Ten miesiąc wniesie do twego życia powiew rewolucji, a co ta rewolucja przyniesie, pokażą twoje indywidualne programy i relacja z Czasem.

Rak
Wykorzystaj chwilę i przyoblecz się w Archetyp Szczęścia. Teraz masz otwartą drogę do wszystkiego, gdziekolwiek się udasz. Możesz coś zmienić w życiu, wyjść poza granice możliwości, otworzyć drzwi do czegoś nowego i interesującego dla siebie, spróbować stać się tym, czym chciałeś. Jaźń prowadzi cię za rękę do twego Losu. Wokół ciebie mogą wydarzyć się różnego rodzaju cuda, wystarczy, że dotkniesz swojej Jaźni. To ona jest przewodnikiem Ducha, a to oznacza, że ​​Duch przeniesie cię do innego, wygodniejszego pola informacyjnego. Nie sabotuj zmian, które pisze Los.

Lew
Jeśli będziesz sam ze sobą szczery, to uruchomisz ważny mechanizm, który będzie działał przez długi czas i zmieni twój Los. Jeśli nie czujesz się komfortowo w jakimś obszarze, to nie bój się przyznać do tego, łatwiej będzie coś zmienić, zastosować nowe techniki, zobaczyć nowe horyzonty. To jest czas na zmiany i niech one będą świadome. Staraj się unikać kłótni z rodziną i przyjaciółmi.

Panna
W twoim świecie zaczynają się zmiany w strukturach i fundamentach, możesz czuć się niespokojny i niekomfortowo, ponieważ przyszłość wzywa cię do nowego, ale przeszłość wciąż cię powstrzymuje. Nie dopuść do wybuchów, nerwowej atmosfery, nie obwiniaj innych za to, że coś ci nie wychodzi. Los wymaga od ciebie odwagi, zmiany i silnej wiary. Czas jest dla ciebie karmiczny, więc los zależy od tego, co wybierzesz. Energii jest za mało, warto ją wydawać w bardzo małych porcjach.

Waga
To czas pojednania, będziesz musiała pogodzić się z pewnymi aspektami życia, zgodzić się i zaakceptować życie takim, jakie jest. Grudzień przyniesie dużo ruchu i zmian, może ci się wydawać, że wiatr wkroczył w twoje życie i przestawia struktury w twojej przestrzeni. Dostosuj się do dzisiejszej sytuacji, zrozum, co dzieje się w twoim życiu – obudzisz się później, teraz po prostu zaakceptuj to, co spotyka cię w Losie. Przyjaźń odegra ważną rolę; jeśli masz przyjaciół, ciesz się rozmową z nimi.

Skorpion
W tym miesiącu nie powinieneś podejmować poważnych kroków w kierunku przemiany. Twój Cień będzie podążał za tobą. To, co stłumiłeś, zapomniałeś, odłożyłeś na bok (być może swoje myśli i plany) przypomną ci o sobie. Informacje mogą się na siebie nakładać; chcesz jednej rzeczy, ale przypomnienie o czymś innym nadejdzie tam, gdzie się tego nie spodziewałeś. Naucz się uwalniać od stresu emocjonalnego, który może powodować problemy zdrowotne.

Strzelec
Zobaczysz, że nie wszystko na świecie jest pewne. Zło może przerodzić się w dobro, i odwrotnie. To czas na naukę, na zmianę siebie, nadawanie objętości i znaczenia wszystkiemu. Ciesz się z małych sukcesów, a inne, o wiele większe, na pewno przyjdą. Wchodzisz w nowy cykl ewolucji swojej Duszy, więc Los przygotowuje dla ciebie nową trajektorię. Zmień swoje myślenie, otwórz się na różne opcje swoich działań. Nie musisz się martwić, że kiedyś dopuściłeś się niedoskonałości, bo będziesz miał czas, aby wszystko zmienić, porozmawiać z osobą, którą obraziłeś, poprosić o przebaczenie i naprawić sytuację.

Koziorożec
Będziesz musiał zmienić stan swej Duszy, w którym panowały lęki – wlać w Duszę optymizm. Nie da się teraz wzmocnić relacji, ale można to zrobić później, stopniowo. Spróbuj powstrzymać negatywne emocje; czas odsunie zasłonę złudzeń i pokaże ci, jak naprawdę wygląda rzeczywistość. Im bardziej będziesz mieć kontakt z rzeczywistością, tym łatwiej będzie ci przystosować się do zmian. Być może kryje się w tobie tęsknota za przeszłością, ale ona minie, jeśli będziesz właściwie pracować z tą energią.

Wodnik
Możesz poczuć wolność, a wiatr zmian pomoże ci je zaakceptować. Twoje Ego zostanie wypełnione nową energią, otworzą się przed tobą nowe możliwości, ale najważniejsze jest to, aby ich nie przegapić. Naucz się być bezinteresownym, poprawiaj swoje błędy, póki energia do ciebie płynie i nie ma dla niej barier. W tym czasie ludzie nie będą potrafili odmówić ci pomocy, ktoś pokaże ci nowe perspektywy i zaktywizuje twoje zasoby.

Ryby
Aby poczuć zmianę, musisz zmienić swoje wartości, poglądy, priorytety, zmienić swój wiodący Archetyp. Ten czas jest ci dany na odnalezienie siebie, ujawnienie swojej aktywności i wejście w Nowy Rok z nowymi nadziejami. Puść rękę przeszłości, nie ma w niej już nic! poszukaj okazji do zmiany siebie, a zobaczysz, jak zmienia się twoja teraźniejszość. Być może boisz się uwierzyć, że nie zostaniesz zdradzony i wykorzystany, ale Wszechświat naprawdę daje ci szansę na znalezienie dla siebie zakątka, który zapewni ci komfort, a także partnera, z którym będziesz mógł dzielić się swoimi uczuciami.
👨‍👧‍👧 O Archetypach – zapraszamy na webinary: kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułMądrości Ludowe i Przesądy na grudzień 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 27 listopada 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.