Ryby to energia iluzji, wiary i jednocześnie miłosierdzia. Jeśli nie jesteś w kontakcie ze sobą, jeśli nie masz wiary, jeśli wokół są przeszkody, to będziesz musiał ponownie rozważyć swoje głębokie zakłócenia i iluzje, być może niektóre schematy karmiczne w ogóle nie będą ci odpowiadać energetycznie. Gdy od razu na początku miesiąca zdasz sobie sprawę, że jest wiele przeszkód na progu jakiegoś celu, powinieneś ponownie rozważyć swój wewnętrzny rezonans z celem.
Ryby to znak, który tworzy przepływy, a jeśli nie przyłączysz się do przepływu, to nie ma potencjału i zasobów, i musisz je zdobyć, poszukać, przeprogramować się. Można to zrobić poprzez Analizę Podświadomości, ponieważ jest to produkt informacyjny, który pomaga zagłębić się w siebie i zrozumieć, z jakimi programami mentalnymi jesteś połączony.
Ryby to znak Wiary, który może zabrać cię tam, gdzie chcesz, ale ta Wiara musi być głęboka, rozwinięta wewnętrznie. Wszyscy będziemy mieli możliwość przepracowania negatywnych doświadczeń, które uniemożliwiają nam wyznaczanie realistycznych celów i osiąganie nowych wyżyn.
W pozytywnym aspekcie znak Ryb pozwala wyjść poza granice materii, do której jesteś przyzwyczajony i możesz poszerzyć swoje pole działania, ujawnić talenty, otworzyć się na coś nowego. Jeśli masz już jakiś fundament, teraz możesz zbudować wyższe piętra. Możesz rozpocząć nowe projekty. Pamiętaj, aby dostrzegać dobro wokół siebie, będzie to potężne źródło, dzięki któremu możesz złapać szczęście i kreatywną inspirację. Koniecznie poszukaj swojego hobby i ulubionej rzeczy, która napełni cię energią. Ludzkość ma szansę powiązać energię swoich celów z planem Wszechświata, ale trzeba umieć podjąć odpowiedni wysiłek; właściwy wysiłek bierze się z rezerw energii wewnętrznej. Warto pracować ze sobą, ze swoimi programami rozszczepiania, aby nie marnować energii na szukanie sposobów na stabilność, tylko na jej budowanie. Saturn jest planetą tego miesiąca i 7 marca przejdzie z Wodnika do Ryb. Z astrologicznego punktu widzenia wydarzenia pierwszego miesiąca wiosny będą bardzo ważne, zmieniające fundamentalny aspekt życia i egzystencji człowieka.

Jakiekolwiek przemiany niesie ze sobą Saturn na początku wiosny, pogrąża się w nowym dla siebie stanie, ponieważ cykl Saturna przechodzącego przez każdy znak zodiaku, trwa około dwóch i pół roku. Te zmiany nie nastąpią od razu, ale będą opierać się na wcześniejszych wydarzeniach, dopóki nie osiągniemy punktu krytycznego w zupełnie nowym stanie. Większa aktywność nastąpi w pierwszej połowie marca. Wyobraź sobie, że jesteś w pociągu i mijasz różne przystanki, miasta. Na razie jedyne, co możesz zrobić jako bezinteresowny obserwator wydarzeń z połowy marca, to rozejrzeć się; bezcelowe byłoby podejmowanie jakichkolwiek działań, gdyż „pociąg” wirujących zdarzeń nadal pędziłby trasą, której nie wybrałbyś. Druga połowa marca będzie się różnić od poprzednich głównie tym, że nacisk zostanie położony na zajęcia zawodowe, zważywszy na znaczenie nowiu w Baranie 21 marca. Ale teraz to nie czas na realizowanie swoich planów lub próby naprawiania kilka niechlujnych wskaźników wydajności korporacyjnej.
Najważniejszym wydarzeniem w marcu jest początek Nowego Roku od 20 marca do 21 marca. Jeśli chcesz świętować z nami Nowy Rok, możemy się spotkać i wspólnie pomedytować. Saturn przeniesie się do Ryb i jego siła oddziaływania bardzo osłabnie.
Ostatnio doszło do konfliktu między Uranem a Saturnem. Uran już chciał wprowadzać innowacje, ale Saturn wszystko spowolnił i nie pozwolił na restrukturyzację. Nasze stare archetypy odejdą, a nowe będą próbowały się ujawnić, co oznacza, że ​​nasza wizja świata, strategia pracy może się zmienić. Sami wiele zmienimy wewnętrznie. Saturn w Rybach gwałtownie osłabnie. Napięcia, które się nawarstwiały, urzeczywistnią się w działaniu. Zmienią się relacje społeczne. Przede wszystkim Saturn uderzy w administrację, urzędników i dyrektorów dużych instytucji. Jeśli chcesz iść do przodu, szukaj nowych rzeczy, wprowadzaj rozsądne zmiany i ucz się nowych rzeczy. Skutki przejścia Saturna nie będą natychmiastowe, ale będzie jasne, że stare poglądy i nawyki będą musiały odejść.
Pluton przenosi się do Wodnika, natychmiast po Nowym Roku, a wyjdzie stamtąd dopiero w 2044 roku. Będzie to zmiana wielkich procesów społecznych na całej Ziemi. Działanie takiej planety nie pojawi się od razu. Siłę tej planety będziemy obserwować jeszcze przez wiele lat. Wszystko, co niepotrzebne – umrze, ale wszystko, co jest prawidłowe, czyste, jasne, wszystko to pozostanie i przejdzie wraz z procesem ewolucji do Nowej Epoki.

W tym miesiącu „Głos Losu” będzie słyszany jasno i wyraźnie – otwórz swoją Analizę 11 Kobiet w Mojej Duszy lub 11 Mężczyzn w Mojej Duszy.
Los się odwraca i możesz zobaczyć, dokąd zaprowadzi cię życie. Pluton organizuje i aktywuje los. Mogą przyjść impulsy, by coś zrobić, uciec. Los przemawia do człowieka od wewnątrz, a z zewnątrz jako nieodparte okoliczności. Musisz podążać za swoim impulsem, bez względu na to, jak trudne może się to wydawać.
Merkury w Rybach nie poda dokładnych informacji, więc bądź ostrożny, ale to świetny czas dla kreatywnych ludzi. Bądź więc kreatywny!
Pełnia przyniesie jasność, pewność i strukturę. Warto snuć nowe plany, ale będziesz musiał stawić czoła zwątpieniu i oporom. Może pojawić się chęć wejścia w nowe, ale to nowe należy dokładnie sprawdzić. Możesz nakręcić się na jakąś iluzję, aby twoje marzenia nie zderzyły się z rzeczywistością.
Mars aktywuje nowe kontakty, niektóre plany mogą ulec zmianie, przebudowaniu.
Dla twórczego związku to doskonały czas na miłość, możecie pokazać się z innej strony.
Wenus może przynieść namiętność, ale niekoniecznie pomoże sformalizować szczery związek. To czas impulsywnej miłości i pasji, ale to, co z tej pasji wyniknie, należy rozważyć indywidualnie.

Baran – powinieneś skoncentrować się na prawidłowym podziale finansów, ustrukturyzować je. Dowiedz się, zanim urzeczywistnisz pomysły, modeluj je.

Byk – możesz wrócić do przeszłości, do swoich marzeń i dokończyć to, co ci nie wyszło, np. iść do szkoły o której marzyłeś. Otwórz się na nowe możliwości, a możliwości nadejdą.

Bliźnięta – nie odwracaj się od problemu, bo w przeciwnym razie wzrośnie on jeszcze bardziej. Nazywaj rzeczy po imieniu i bierz odpowiedzialność za błędy.

Rak – skup się na swojej karierze i buduj relacje z ludźmi w sposób korzystny dla obu stron. Twój sukces zależy od wysiłku, jaki wkładasz we wszystko.

Lew – możesz zostać zdradzony lub będziesz czymś bardzo rozczarowany. Ta lekcja sprawi, że zaczniesz poznawać siebie i zagłębiać się w wewnętrzny świat.

Panna – możesz rozwiązywać złożone problemy, pożegnać się z przeszłością i zaktualizować te programy losu, które wydawały się trudne. Nawiąż współpracę, to zmotywuje cię do dalszego rozwoju.

Waga – będziesz musiała zwrócić się do karmicznej analizy podświadomości, ponieważ stare długi przypomną ci o sobie. Dziedzina finansowa nie jest jeszcze stabilna, ale twoje wysiłki mogą zakończyć się sukcesem później. Bądź dynamiczna.

Skorpion – wykaż się odwagą, a możesz zdecydować się na coś, co nie zostało wcześniej rozwiązane. Jeśli w twojej rodzinie narasta konflikt, spróbuj go ugasić.

Strzelec – ten czas warto poświęcić sobie, iść na terapię, odnowić się duchowo. Zainwestuj w nową wiedzę o sobie. Jeśli teraz nauczysz się, jak osiągnąć równowagę, przyda ci się to później, kiedy nadejdzie kolejny okres.

Koziorożec – naucz się nie ignorować innych ludzi, tylko współczuć im, rozumieć i akceptować ich takimi, jakimi są. Połącz się ze swoją dziedziną twórczości.

Wodnik – otrzymasz coś dobrego, dobrą okazję, ale staraj się tego nie przegapić. Zmień swoje priorytety, a to pomoże ci dorosnąć.

Ryby – jeśli czujesz się samotny, popracuj nad tematem miłości, poprzednich wcieleń. Poszukaj tych programów, które cię blokują. Otwórz się na sukces zawodowy.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 26 lutego 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 27 lutego 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.