W sierpniu pojawiła się karta Gwiazda, która sugeruje, że należy zebrać wszystkie siły w sobie i zacząć tworzyć. Gwiazda mówi, że musisz się doskonalić i wykazać wolę zmiany siebie, bo bez tego nic nie zdziałasz. Zastanów się, co chciałbyś zmienić? Czego Ci brakuje, aby wyjść poza swoje schematy?
Gwiazda może wezwać nas do poświęcenia czegoś, ale to poświęcenie nie będzie dotyczyło czegoś cennego lub ważnego. Będzie to poświęcenie duchowe, co oznacza, że wszyscy musimy zrobić krok w swoją duchowość. Zmiany w naszych duszach nie zawsze są widoczne od razu, ale można je odczuć. Dusza należy do świata kwantowego, świata informacji, co oznacza, że aby zejść do świata materialnego i uświadomić sobie coś ważnego, dusza potrzebuje energii. A z czego czerpiemy energię? Z pola emocjonalnego – jakimi emocjami będziemy nasyceni, te będą się realizować w naszym realnym życiu. Gwiazda sugeruje, aby przejść do ideałów, czyli wybrać coś, w co wierzymy, co może nas zmotywować i pomóc.
Gwiazda zajmuje się wizualizacją i oddziaływaniem obrazów.
Energia tego miesiąca może popchnąć nas do działania, do otwartej komunikacji. Ale jednocześnie taka postawa może utrudniać szczęście w małżeństwie, ponieważ jeśli jeden z partnerów obiera własną drogę rozwoju, drugi może pozostać w tyle, a to spowoduje zazdrość. W tym miesiącu nie ma potrzeby tłumienia swoich uczuć, chociaż będzie to trudniejsze do zrealizowania wśród bliskich. Gwiazda prowadzi do zmian i ekspansji, więc nie stójmy w miejscu, rozwijajmy się i szukajmy nowych dróg dla rozwoju siebie. Sierpień wprowadzi poszerzenie kontaktów i możliwości.

Gwiazda jest znakiem, że psychologia będzie odgrywała dużą rolę – należy rozładować swoją psychikę. Jeśli nadal będziemy targać na sobie brzemię problemów, to w jaki sposób będziemy mogli cieszyć się swoimi sukcesami? Emocjonalność będzie zwiększona, więc ta energia musi zostać uwolniona, przekształcona i zmieniona. Gwiazda mówi, że będzie widoczna jakaś niewidzialna energia, ale możemy ją poczuć. Objawi się to poprzez cud i dodatkowe szanse.
Ludzie będą nasycać się głęboką wiedzą, która może doskonale łączyć się z wiedzą naukową. W tym czasie każdy z nas może doświadczyć głębi uczuć w jakiejś ważnej dziedzinie. Niektórzy mogą odkryć nową miłość, inni mogą zakochać się w swoim hobby lub w pracy. Miłość rozbudzi się, co oznacza, że zapragniemy swojego partnera, nie pozwolimy mu odejść, będziemy spędzać z nim czas. Może to sprzyjać chęci pozostawania ze sobą w stałym kontakcie. Staniemy się sobie potrzebni i użyteczni dla partnera. Należy wykazywać wdzięczność – nauczyć się, jak to robić, bo to pomoże parze rozpalić uczucia i szacunek do siebie.
Gwiazda oznacza, że nadszedł czas, który pomoże wzbudzić nam sympatię społeczeństwa, zdobyć popularność, a nawet otrzymać odpowiedź od losu.
Czasami odwrócona Gwiazda może wskazywać, że człowiek nie jest wystarczająco zadowolony z siebie. Z jakiegoś powodu trudno jest mu zaakceptować samego siebie. Izolacja jest konieczna, aby mniej energii poświęcać światu zewnętrznemu, a więcej wewnętrznemu. Odwrócona Gwiazda to złamana psychika, wrażliwa i traumatyzowana. Ciężary losu w tym miesiącu będzie trudniej znieść. Odwrócona lub niekompletna gwiazda prowadzi do utraty nadziei. Niektórym ciężko będzie zaznaczyć swoje granice, ale będą musieli zdecydować się na ten krok. Niektórzy będą walczyć z lękami, które będą trzymać ich w niewoli.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułHoroskop na sierpień 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 28 lipca 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.