Energie będą się zasadniczo różnić od tych z poprzedniego miesiąca. Nów Księżyca może zmienić wszystkie nasze plany. Spędźmy ten miesiąc w dobrym nastroju, bo nie powinniśmy angażować się w nowe plany myśląc o kłopotach. W tym miesiącu może się coś zmienić w sferze związków. Przygotujmy się na to, że pod koniec miesiąca może pojawić się niespodziewany biznesplan lub rozpaść jakiś związek. Pracujmy nad swoimi talentami i rozwijajmy nowe pasje. Może to przynieść zyski i nadać nową energię naszym możliwościom.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Potrzebujesz reżimu, więc całą energię powinieneś przeznaczyć na zdrowie. Przyjmuj zadania na bieżąco. Będziesz musiał trzymać się jakiegoś zobowiązania. Twoje ciało potrzebuje uwagi, ale uważaj na urazy i stany zapalne. Możesz poznać nową miłość, która będzie bardzo romantyczna. Jeśli nie jesteś singlem, możesz także zakochać się, ale należy zachować ostrożność. Możesz otworzyć się na kreatywność i twórczo podejść do swojego biznesu. Dostaniesz dobre pieniądze za wykonaną pracę, przejdziesz rozmowę kwalifikacyjną. Ciesz się życiem, a z takim nastawieniem wejdziesz w nowy miesiąc, i to z nową energią. Dzięki temu wszystko będziesz robić łatwo i swobodnie.

Lew

Musisz zagłębić się w swoje przedsięwzięcia. Przyciągniesz uwagę i ktoś będzie na ciebie patrzył z uwielbieniem. Możesz zmienić swój styl i wizerunek, rozpocząć nowy związek. Twoja rola w społeczeństwie może się zmienić na lepsze. Wszechświat doprowadzi cię do nowych intencji i planów. Zatrzymaj się i pomyśl o tym, dokąd zmierzasz i co jeszcze możesz zmienić w swoim życiu. To nowy początek, więc możesz całkowicie zmienić swoje życie. Ale nie próbuj iść przez życie bez celu. Mów otwarcie o swoich pragnieniach, a napełnisz się nową energią. Będziesz musiał Lwie coś zmienić w swoim życiu. Ten rok wniesie do twojego życia wiele nowych rzeczy. Finanse przyjdą do ciebie, jeśli podejmiesz wysiłki, aby gromadzić swoje możliwości.

Strzelec

To czas osiągnięć i samorealizacji. Zacznij wyznaczać sobie nowe cele. Będziesz miał dużo energii, aby rozwiązać coś nowego w swojej pracy i projektach. Możesz śmiało mówić o sobie i o swojej firmie, podbić nowy rynek. Nie bój się rozmawiać z innymi o swoich nowych planach. Kto postanowi zmienić pole swojej działalności, tego Niebo przyjmie z radością. W tym miesiącu możesz stać się popularny, być rozpoznawany. Twoja kariera będzie rozwijać się, masz teraz szczęście w projektach. Nów Księżyca przyniesie nowe znaczenie w życiu – odkryjesz nową stronę swojego życia duchowego. Będziesz miał okazję odkryć siebie na nowo. Zmienisz swoje priorytety. Ważne będzie również to, w co wierzysz i na co jesteś otwarty.

Z powrotem

Nasz projekt twórczy Joga Twórczości nabiera rozpędu. W trybie online dowiesz się, jak zioła działają na Twoje ciało, jak Dusza reaguje na to, co daje Niebo i jak możesz zmienić kilka ważnych dla Ciebie momentów Przeznaczenia. Zapraszamy na spotkanie – kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 27 lipca 2021
Następny artykułHoroskop na sierpień 2021 – Karta GWIAZDA
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.