Wrzesień to spokojny miesiąc, wszystko będzie przebiegało płynnie. Nasza wrażliwość i emocje będą przeciwstawiać się logice. Pierwszy tydzień będzie dość spokojny i wrażliwy. Jest to najlepszy czas dla osób zaangażowanych w twórczość. To czas, w którym można postrzegać świat w bardzo subtelny sposób. Ci, którzy lubią porządek, będą bardzo ciężko przeżywać ten okres. U niektórych z nas może być problem z zaśnięciem. Ludzie będą chcieli flirtować, więcej uczuć. Otworzymy się na kilka wiele nowych zajęć. Wrzesień jest miesiącem kompromisu, więc wykorzystajmy swoją energię na dialog. W drugiej połowie miesiąca może dojść do konfliktów, ale mimo to nie zniechęcajmy się i starajmy się raczej nawiązywać współpracę, niż konfrontować. W naszym życiu osobistym może pojawić się silne natężenie uczuć, być może ujawnią się urazy lub intensywna zazdrość. Bądźmy uważni do tych, którzy nas kochają. Naładujmy swoje ciało energią ruchu, nie pozostawajmy w jednym miejscu. W drugiej połowie miesiąca nasza wola może osłabnąć i będziemy chcieli, aby ktoś inny przejął dowodzenie.
Jeśli chcesz zostać liderem, będziesz musiał zdobyć niecodzienną wiedzę, a nie taką, która ciągle pojawia się w internetowym trendzie. A na samym końcu miesiąca może wyzwolić się w nas ogromna energia, która stworzy coś nowego. Wszystko zależy od tego, czy zdecydujemy się skupić swoją energię na tworzeniu, czy na niszczeniu.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Musisz zrobić porządek; skoncentruj się na tworzeniu porządku, ale nie bądź jego fanatykiem. Jeśli w twoim życiu jest jakieś nieudogodnienie, musisz je rozwiązać. Jeśli potrzebujesz korzyści ze współpracy, skorzystaj z niej. Możesz nawiązywać nowe znajomości przez internet. Sukces osiągniesz dzięki współpracy. Zaprogramujesz się na szczęście i na cud. Podpiszesz ważne dla siebie dokumenty. Rodzi się nowy przepływ energii. Umocnij swoją pozycję zawodową. Wśród rutyny i szarości trzeba też znaleźć hobby, które może przynieść zysk i radość. Zmień swoje nawyki domowe, kup sobie zwierzaka. Odnów swoje życie.

Lew

W tym okresie zmieni się coś w sferze komunikacji z innymi. Nie wchodź w konflikty, nie trać ludzi wokół siebie. Nie próbuj okazywać swojego temperamentu. Niebo będzie cię teraz trzymać w napięciu, szczególnie w finansach. Pojawi się wiele zagmatwanych sytuacji, które nie zostaną rozwiązane od razu. Po prostu zrób sobie przerwę, aby nie czuć się zbyt przytłoczonym. W połowie września mogą mieć miejsce bardzo ważne wydarzenia lub przyjdą ważne znajomości. W tym czasie ważne jest, aby dokonać właściwych wyborów dotyczących tego, dokąd dalej pójdziesz i na co skierujesz swoje życie. Otrzymasz ofertę dodatkowego dochodu. Zaakceptuj to, bo to podniesie twoją samoocenę i pewność siebie. Wzniesiesz się na pozycję lidera.

Strzelec

Pierwszy tydzień września będzie bardzo destabilizujący. Poczujesz, że życie wymyka ci się spod kontroli i trudno będzie wszystko poskładać w jedną całość. Staraj się nie porządkować spraw, nie czekaj na wyniki, a po prostu wejdź w proces, pracuj nad sobą i swoimi okolicznościami. Komunikuj się we właściwy sposób, ponieważ ludzie będą ci teraz pomagać, ale musisz prawidłowo rozprowadzać energię komunikacji. Grudniowe Strzelce wchodzą w szczególnie dobrą energię szczęścia. Możesz przenieść swój status i karierę na wyższy poziom; osiągniesz nowy poziom w swojej pracy. Przyjdą nowe pomysły na biznes. Ta energia popchnie cię do nowego, więc przeszłość pozostawisz za sobą. Oczekuje się od ciebie postępów. Twoje relacje z rodzicami również mogą osiągnąć nowy poziom.

Z powrotem

Nasz projekt twórczy Joga Twórczości nabiera rozpędu. W trybie online dowiesz się, jak zioła działają na Twoje ciało, jak Dusza reaguje na to, co daje Niebo i jak możesz zmienić kilka ważnych dla Ciebie momentów Przeznaczenia. Zapraszamy na spotkanie – kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 27 sierpnia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 28 sierpnia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.