Ten okres przynosi inspirujące energie, więc aby zostać zwycięzcą, musisz po prostu wykorzystać swoje umiejętności. Powinieneś dostroić się do głębokiego przetwarzania swoich pragnień i potrzeb. Konieczne będzie ponowne rozważenie własnych ideałów. Szczur nie zostawi cię takim samym – jego wibracja mówi, że będziesz musiał cieszyć się ze zmian, czymkolwiek one będą. W wielu domach nastąpią zmiany, przeobrażenia, wejdą nowe tradycje. Wielu z nas zapragnie wolności. W tym roku nastąpi taka aktywacja naszych wewnętrznych fal, że będzie nam się wydawać, że jesteśmy pod wpływem magii. Ale jaki to będzie rodzaj magii? Ktoś wybierze konstruktywną aktywność, nauczy się pracować z energią osobistą i ogólną, otworzy się na Siłę Pomocnika, zacznie tworzyć. Ktoś inny rozpuści się w swoim bagażu energetycznym. Tegoroczne liczby sprawiają, że pogrążymy się w romansach, ale pamiętajmy, że liczby należą do Szczura, dlatego wszystko należy dozować! W duszy każdego z nas, po upływie roku, nastąpią bardzo ważne zmiany. Być może będą one bolesne, ale konieczne. Zmiany nastąpią w społeczeństwie – będzie więcej magów, a także tych, którzy będą obiecywać połączenie z energiami Niebiańskimi. Aby uniknąć wpływu manipulantów, pamiętajmy o tym, że Szczur stoi na straży roku i wzywa do praktyczności, zmusza do ograniczenia własnego mistycyzmu. W tym roku będą rządziły dwie energie – energia Mocy i Kreatywności.

Jedynka
Będziesz chciała w pełni posiąść to, co już masz. Zasady władzy przejawiają się we wszystkim, od najmniejszego aspektu, po największy. W tym roku spłacisz rachunki. Jeśli nie ma tak wielu programów w twej osobistej przestrzeni podświadomości, które są odpowiedzialne za SIŁĘ, łatwiej będzie ci przetrwać ten rok, stworzyć coś nowego i interesującego. Naucz się służyć, swojej rodzinie, swojemu zawodowi. Wymyślaj idee, miewaj pomysły, bo tylko wtedy będziesz mógł przenieść się na nowy poziom życia i wszystko potoczy się tak, jak tego pragniesz. W tym roku możesz wykazać siłę woli, by móc zmienić to, co chcesz. Postaraj się zachować władzę nad sobą, nie nad światem zewnętrznym. Możliwe, że twoje przyjazne środowisko zmieni się. Przeanalizuj tę sytuację.

Dwójka
Musisz popracować nad wewnętrznym mędrcem, a to oznacza, że trzeba poszukać właściwych rozwiązań. Świadomość odegra dużą rolę w twoim życiu. W tym roku musisz odkryć kilka ważnych tajemnic, być może o sobie – trzeba odpowiedzieć na pytania, które zadałaś Dwójko dawno temu. Niektóre z was mogą chcieć zmienić świat, ale jak zawsze zacząć należy od siebie. Karmicznie mogą obudzić się programy związane z czarną magią. Oczywiście, tylko u tych Dwójek, które mają takowe w podświadomości. Programy “czarnej magii” mogą tworzyć koszmary senne, problemy z doświadczeniem czyjeś śmierci, medialne wybuchy. Zmiany, które nastąpią w tym roku, nie będą zależeć od ciebie. Sam Szczur zaproponuje je tobie Dwójko, więc nie możesz mu odmówić.

Trójka
Wszystko, czego nie dotkniesz w tym roku, może doprowadzić cię do sukcesu. Chcesz zrobić karierę? Możesz zacząć w tym roku – zwłaszcza, że ​​Szczur ci w tym pomoże. Nie pozwól przejawiać się radykalizmowi, robić wszystko na siłę, tworzyć wokół siebie aurę zamieszania. W tym roku możesz być destrukcyjną siłą, albo możesz być kreatywna Trójko, wszystko zależy od ciebie. Najważniejszą rzeczą w tym roku jest wykazanie się dokładnością i punktualnością we wszystkim! Musisz być bardzo odpowiedzialna w swoich wyborach, będą one wpływać na twój Los. Twoja misja i powołanie zostaną tak mocno wciągnięte na szczyt, że wszystkie kontakty i relacje, które uniemożliwiały ci pójście naprzód, zostaną zmiecione. To misja, która nałoży głęboką matrycę! Kontroluj swoje emocje, aby to one cię nie kontrolowały. Możesz uwolnić wewnętrzną siłę, jeśli zechcesz.

Czwórka
W tym roku musisz pomyśleć o swoim zdrowiu, samodoskonaleniu, przyjacielskich i grupowych kontaktach – wszystko przejdzie reformę. Nie wszyscy będą wspierać projekty i pomysły, które chcesz wdrożyć. Obudź się, aby częściej dostrzegać wady pomysłów innych ludzi, tylko w twojej mocy możesz stać się konstruktywnym krytykiem lub niszczycielskim, niezadowolonym utyskiwaczem. U niektórych przedstawicieli tej liczby objawi się w całej okazałości okrucieństwo w stosunku do tego, co stanowi przeciwieństwo. Jeśli nie chcesz się kłócić i rozstać z bliskimi ludźmi, to bądź bardziej cierpliwa w stosunku do opinii i punktów widzenia innych ludzi. Rozwiń pokorę, aby móc pozostać  z nimi w kontakcie. Ten rok może zawęzić z kimś relacje w pracy. Te relacje mogą odegrać dużą rolę w twoim Losie Czwórko. Bądź ostrożna, bo te relacje mogą stać się zarówno destrukcyjne, jak i kreatywne, wszystko zależy od twojej uważności. Może to być bardzo magnetyczny związek, który może wiele zmienić w twoim życiu. W tym roku karma zażąda od was poświęcenia – przeczytajcie Kroniki Narnii, żebyście wiedzieli, co czeka tych, którzy odważnie ujawniają swoją wewnętrzną ofiarność.

Piątka
W tym roku nie ekscytuj się zbytnio kreowaniem życia osobistego, nową pracy. Spróbuj zrobić to, do czego prowadzi cię wewnętrzne miłosierdzie. Nawet twoje sumienie, czy miłosierdzie, nie są w stanie ochronić cię Piątko przed trudnościami. Niektóre z was mogą odczuwać samotność, a wraz z nią może zwiększać się poziom strachu w waszej podświadomości. Będziesz musiała ogrywać rolę nie tylko swojego przeznaczenia, ale także wewnętrznie odgrywać konflikty rodziców (mogą mieć różną intensywność). W tym okresie możesz przejąć się wszystkim, co jest zbyt bliskie twojemu sercu, a zwłaszcza problemami twoich bliskich. Wszystkie emocje wyjdą z nieświadomości, a jeśli ich nie opanujesz, zamienią się w wielką kulę u nogi, która będzie ci przeszkadzać. Zbyt duża intensywność emocjonalna może prowadzić do kryzysów życiowych, dyskomfortu, niekonstruktywnych decyzji. Los przetestuje twoją bezinteresowność i hojność. Spróbuj realizować swoje marzenia, teraz masz bardzo rozwinięty kanał.

Szóstka
Będziesz chciała czegoś naturalnego, pewnego, żeby wszystko w twoim życiu mogło kręcić się samo. Może będziesz miała poczucie patronatu Szóstko – pomyślisz o tym, że musisz kogoś chronić i wspierać. Mogą to być krewni lub bliscy przyjaciele, ale może to być też obsesja. Niektórzy przedstawiciele waszej wibracji mogą zechcieć chronić się przed całym światem. W obu przypadkach zrezygnujesz z kontroli zewnętrznej. Z drugiej strony, w waszym wnętrzu wyrośnie potrzeba, by stać się zrozumiałymi dla ukochanych. W tym roku wszystkie stłumione podświadome programy, wszystkie potrzeby, które wydawały się już zakopane, wzrosną. W 2020 r. możesz okazać się żarliwym bojownikiem o sprawiedliwość, należy jednak pamiętać, że sprawiedliwość jest zbyt subiektywna – każdy ma swoją prawdę. Dlatego najpierw Szóstko należy zmienić swój świat wewnętrzny, a wtedy pragnienie walki o sprawiedliwość zniknie wraz z napięciem.

Siódemka
Zobaczysz, jakie masz utalentowane dzieci, ale jednocześnie dzieci pokażą swoją silną wolę i nie zawsze będą w stanie sobie z tym radzić. W 2020 r. pole miłości może się mocno zacieśnić, możesz kogoś poznać i odnowić z kimś relacje. Budzisz się z twórczymi możliwościami, które pomogą ci utrzymać wysoki poziom wewnętrznej radości. W tym roku dzieci mogą albo spełnić twoje pełne oczekiwania, pójść drogą twoich rad, albo na odwrót – wybiorą coś swojego, zarówno pod względem zawodowym, jak i ideologicznym. Ale tak czy inaczej, musisz skoncentrować się na sobie, Siódemko. Nastoletnie Siódemki mogą otwierać programy wewnętrznego buntu i anarchizmu. Będą chciały robić wszystko po swojemu. Siódemki będą musiały patrzeć na świat cieplej, myśleć o swoich potrzebach, rozwijać swój biznes i szanować wszelkie Boskie Przejawy.

Ósemka
Będziesz musiała Ósemko bardzo dokładnie czytać dokumenty, dokładnie sprawdzać i weryfikować dane. W 2020 roku każda z was, która ma własną firmę, powinna mieć możliwość właściwej współpracy z ludźmi. Możesz Ósemko przechodzić wiele transformacji, więc uważaj na swoje zdrowie, jeśli twoja energia jest powiązana z programami zdrowotnymi. Negatywna myśl natychmiast wpłynie na twoje zdrowie. Niewłaściwe wykorzystanie energii doprowadzi do zniszczenia. Twoja praca może zmienić się, więc musisz użyć nowych metod, aby osiągnąć lepsze wyniki. Ten rok pokaże ci, w którym aspekcie nie jesteś idealna Ósemko. Bądź wytrwała w osiąganiu celu. Rozważ wszystkie niepowodzenia, jako szansę na poprawę. Umocnij wiarę, nie popadaj w pesymizm i panikę, te emocje odciągną cię daleko od szczęścia.

Dziewiątka
Twoje życie partnerskie może zmienić się – twój mąż lub żona częściej będą wyrażać swoje potrzeby i okażą więcej woli. Konflikty mogą mieć charakter rywalizacji. Tylko ci partnerzy, z którymi masz bardzo głębokie, wewnętrzne powiązania, pozostaną w twoim życiu. W tym roku możesz spotkać człowieka, którego przyśle Przeznaczenie, albo twoja psychika będzie przygotowywała się na jego spotkanie. Najważniejsze, żebyś Dziewiątko nie patrzyła na świat zbyt wrogo. Nie myśl, że świat chce cię zniszczyć. Ktoś w tym roku nareszcie opuści twoje życie i nie powinnaś tego żałować, ponieważ rosnące napięcie może przynieść jedynie trudności i ponury nastrój. Wiele osób pokaże ci swój cień; im wcześniej go rozpoznasz, tym więcej problemów zostanie rozwiązanych. Twoja firma będzie wymagać od ciebie ogromnej wierności, organizacji czasu i pieniędzy.