W tym miesiącu należy zastanowić się, jak działają pewne mechanizmy i prawa, dlaczego ludzie zachowują się w ten sposób, a nie inaczej, co na nich wpływa i jak zmienić świat za pomocą możliwości psychicznych. Wszystkie te pytania zostaną udzielone, jeśli zagłębisz się w informacje. Jeśli mówimy o aspektach materialnych, to tutaj trzeba odnotować archetypy narodzin. Szperać na swój sposób, być może są programy, które pozwolą ci odnieść sukces i prawdopodobnie są też inne, które blokują spełnienie pragnień.

Prognoza dla Poszczególnych Wibracji Dróg Życia

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

Jedynka
W tym miesiącu doznasz pewnych zmian. Nadejdzie bolesne wydarzenie, które na pierwszy rzut oka może być tragiczne, ale w rzeczywistości czas pokaże, że było to konieczne. Zatem jeśli życie zaoferuje ci coś, z czym będziesz musiał się rozstać, zrób to bez zwlekania. Najważniejszą sprawą jest nie spieszyć się w tym miesiącu, ponieważ w pośpiechu nie zobaczysz tego, czego potrzebujesz, stracisz cel. W tym czasie nastąpi silne oczyszczanie w twoim środowisku, ale jeśli nie będziesz ostrożny z ludźmi i zranisz kogoś, to dostaniesz z nawiązką sprawiedliwą zapłatę.

Dwójka
Możesz przetrwać konflikt lub przejść przez dylemat. Jeśli chcesz zatrzymać sytuację, to musisz użyć bardzo mocnych argumentów. Konflikty w tym miesiącu mogą być zbyt destrukcyjne. Tylko to, czego nie można ocalić, nie jest możliwe do zniszczenia. Ale jeśli istnieje przynajmniej najmniejsza szansa na ocalenie, to wszystko musi być zrobione tak, aby daną sytuację, czy związek ocalić. Ostrożnie uwalniaj agresję, bo może ona okazać się ciężką bronią i zostaniesz za to ukarana.

Trójka
W tym miesiącu czekają cię zmiany i chaos. Jednak nie wszystko będzie jasne i nie wszystko będzie posiadało jasne granice. Wiele różnych plotek będzie krążyło wokół ciebie. Podchodź do wszystkiego bardzo ostrożnie, nie angażuj się w konflikty, bo inaczej spadnie na ciebie grad negatywnej energii. To będzie gorący miesiąc, który zmusi cię do działania na wszystkich frontach – przyniesie ze sobą niepokój i emocje. Atmosfera nie będzie spokojna, ale będziesz musiała Trójko zachować się stoicko, aby zobaczyć przed sobą świetlaną przyszłość.

Czwórka
Możesz Czwórko pokazać swoje słabości, nawet naiwność w niektórych aspektach i niezdolność do zachowywania się w nowych sytuacjach. Życie sprawi, że weźmiesz odpowiedzialność za siebie, ale da także dobrego nauczyciela, który może zmienić twoje życie. Musisz zacząć wszystko analizować, i to głęboko, zanim wyciągniesz wnioski. Nie patrz tylko na to, co leży na powierzchni, wejdź głębiej.

Piątka
Nie ufaj własnej opinii i własnej wizji świata, bo wcale nie jest tak, jak myślisz. Zaakceptuj inny punkt widzenia i spójrz na wszystko innymi oczami. Niektórzy przedstawiciele Piątki mogą wykazywać skrajny egoizm, więc powinnaś zajrzeć w siebie, w swoje potrzeby i coś zmienić. Teraz powinnaś elastycznie podchodzić do swojego otoczenia, zamiast czekać na kontakt ze środowiskiem. Nie oczekuj zbyt wiele od ludzi i nie myśl tylko o sobie.

Szóstka
Powinnaś pomyśleć o swojej przyszłości i im szybciej pomyślisz, tym lepiej dla ciebie. Ktoś może wywierać na ciebie silny nacisk. Osoba ta może okazać się tyranem i niesprawiedliwie oskarżyć cię o coś. Postaraj się podjąć wszelkie środki dla twojego bezpieczeństwa. Zastanów się, gdzie jest większe zagrożenia i nie wchodź na tą ścieżkę. Przeznaczenie sprawi, że będziesz ​​analizowała, obliczała sytuacje i zrobisz to poprawnie. Dzięki temu otrzymasz coś pozytywnego od Losu.

Siódemka
W tym okresie poczujesz, że wszystko zmieni się na lepsze. Nawet twe sny spełnią się i będą prorocze. Wizualizuj swoją przyszłość, a spełni się. W tym miesiącu możesz czegoś lub kogoś bardzo zapragnąć – tylko uważaj, nie idealizuj nikogo, ani niczego.

Ósemka
Oczekuj transformacji, tylko ta transformacja nie będzie linearna, a spiralna. Już doświadczyłaś jej kiedyś, a teraz możesz przejść przez nią ponownie, tylko w innej formie. Jesteś już na nią przygotowana – na to, co może się wydarzyć. Będziesz miała ważne przejście w życiu i będzie to nieuniknione. W tym transformacyjnym czasie może dopaść cię melancholia, co oznaczało będzie pożegnanie z przeszłością. Później będziesz rozkręcała Ósemko spiralę nowych sytuacji i przeszłość naprawdę zniknie raz na zawsze z twojego życia.

Dziewiątka
W tym okresie możesz znaleźć podobnie myślących ludzi, którzy będą wspierać wszystkie twoje wysiłki i pójdziecie razem, chroniąc się wzajemnie i pomagając sobie. Sama będziesz musiała Dziewiątko kogoś wesprzeć, pomóc komuś, wyjaśnić prawdziwe znaczenie jakiejś sytuacji. Będzie to konieczne, by ktoś zmienił swą mentalność. W tym okresie nie myśl o sobie, po prostu idź dalej i pomyśl o celu, który się rozwinie.

autor: Emma Lange