Numerologia to nauka, która pozwala poczuć pewien promień, wibrację, uzyskać kierunek i zdobyć świadomość tego kierunku. Można obrać kierunek nie tylko pchając się naprzód, ale także łapiąc wiatr w żagle. Numerologia ma własną algebrę i syntezę. Energia miesiąca może przewidzieć to, co może nas spotkać. Pokaże, w którym miejscu będziesz musiał zatrzymać się i w co włożyć energię, aby móc manewrować między okolicznościami, stosować kreatywność, by potem czerpać z niej radość.

Jedynka
Przygotuj się na sukces! Twoje obawy mogą zostać rozwiane. Spadnie na ciebie deszcz nowych szans i możliwości. Spróbuj je zobaczyć i nie wątp w ich siłę. Wszystko ułoży się! Natomiast relacje z bliskimi staną się jasne i klarowne.

Dwójka
Będziesz musiał doświadczać różnych emocji, przepojonych współczuciem i zrozumieniem. Spróbuj zrozumieć bliskich, spróbuj modelować w sobie uczucia do drugiej osoby, napełniać je empatią. Energia miesiąca zaprasza do odkrycia w sobie duchowej strony życia, bo tylko wtedy twoje emocje znajdą spokój.

Trójka
Możesz mieć genialne pomysły, które doprowadzą cię do sukcesu. Będziesz miał nową szansę na zarabianie pieniędzy. Ktoś zauważy twoje zdolności lub wykaże w stosunku do ciebie zrozumienie. Zrób wszystko w trybie „tu i teraz”, aby nie przegapić czegoś ważnego. Nie powinieneś upierać się przy swoim ego, wracać do przeszłości, bo tylko wtedy poczujesz się szczęśliwy.

Czwórka
Będziesz miał okazję zdobyć trochę pieniędzy lub dać pieniądze. Powinieneś dostroić się do pozytywu – im bardziej będziesz kultywował w sobie lęk, tym bardziej zobaczysz go w sowim życiu. Nie warto zmagać się ze swoim przeznaczeniem. To, co teraz będzie działo się w nim, odegra  olbrzymią rolę.

Piątka
Możesz osiągnąć swoje cele – czy to w miłości, czy w karierze, czy w nowych projektach życiowych. Poczujesz się pewniej, jakbyś był na swoim miejscu. Nie poddawaj się i pamiętaj, że aby osiągnąć cel, musisz do niego dojrzeć, jak i sam cel musi dojrzeć.

Szóstka
W tym miesiącu może pojawić się przeszkoda, która będzie trudna do pokonania w bezpośredni sposób. Tylko wiedza może wzbudzić zaufanie i pomoże zrobić krok naprzód. Ktoś ci pomoże, jeśli sam o tę pomoc poprosisz. Zrób krok w kierunku swojej przyszłości, nie ignoruj ​​znaków Losu.

Siódemka
Możesz dostać coś nieoczekiwanego, o czym nie pomyślałbyś nawet, albo czego nie chciałeś dostać. Wejdzie to do twojego życia czy tego chcesz, czy nie. Ten miesiąc może nie być najłatwiejszy dla radykalnych zmian. Powinieneś pozbyć się niechcianych lęków i sugestii.

Ósemka
Pojawi się ktoś, komu nie będziesz mógł się oprzeć, jego silnej energii. Ostrożnie, bo w tym miesiącu możesz doznać strat, albo zapłacić grzywnę. Możesz rozwiązywać swoje wewnętrzne konflikty, ale otrzymasz możliwość uniknięcia sytuacji, które powtarzają się u ciebie cyklicznie.

Dziewiątka
Naucz się poprawnie wykorzystywać informacje. Nie trzymaj się swoich schematów, zmieniaj je, a wtedy wszystkie twoje pragnienia szybko spełnią się. Poszerz swoją świadomość i spojrzyj na świat pod różnymi kątami. Słuchaj rad, które pochodzą od przyjaciół.