Ten miesiąc może przynieść takie energie, które będą aktywowały wiele procesów. Wszystkie rozmowy, wszelkie formy komunikacji okażą się być bardzo ważnymi. Jednak należy bać się małych przeszkód w relacjach, dlatego starajmy się rozwiązywać wszelkie sytuacje od razu. Nie czekajmy na lepszą okazję. Trzeba będzie sobie też uświadomić pomyłki z przeszłości oraz nieprawidłowe czyny.

Prognoza dla Poszczególnych Wibracji Dróg Życia

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. W pierwszym przypadku DŻ to 9 (54), zatem LP 5 będzie wspierała. W drugim przypadku już niekoniecznie. Liczba Podświadomości w wibracji 3 nie do końca będzie wspierała liczbę DŻ 8 (35). Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

Jedynka
Musisz tylko zgromadzić energię, a dopiero potem przejawiać siebie. Wszystko co powstanie w tym miesiącu, należy zaakceptować jako sprawiedliwe skutki, jako coś dobrego, ale i złego. Powinno to pomóc w rozwoju, popchnąć rozwój. Możesz Jedynko pomyśleć o rozwoju!

Dwójka
Bardzo ważne postawić przed sobą prawidłowo cel. Walcz Dwójko o to, co uważasz za prawidłowe i potrzebne. Jednak abyś mogła osiągnąć to, co sobie założyłaś, musisz być zorganizowana. Będziesz musiała dostosować się do społeczności w której przebywasz, jednak najważniejsze – nie myśl schematami!

Trójka
Odrzuć od siebie to, co jest dla ciebie nieważne. Wszystko będzie wydawało się proste i łatwe, jednak należy zajrzeć głębiej, by zrozumieć co było tak naprawdę ważne. Nie podejmuj Trójko zbyt szybkich decyzji. Zajmij się swoimi dziećmi w tym miesiącu!

Czwórka
Należy wnieść zmiany do swego wewnętrznego świata, a będzie to skutkiem trudnych zbiegów okoliczności – czyli los najpierw coś pokaże i nie będzie to łatwe, a potem przyjdzie ci to Czwórko zmieniać. Musisz wyjść poza granice stereotypów i schematów, mimo że boisz się tego. Koniec miesiąca może przynieść nowe możliwości. Kwiecień pokaże wszystko to, co jest ci Czwórko niepotrzebne i za tymi wszystkimi niepotrzebnymi sprawami ujrzysz swoją przyszłość.

Piątka
Możliwe będą różne przykrości, ale te przykrości przyniosą oczyszczenie. Energia niesie nowy i świeży wiatr. Problemem może być tylko niepewność siebie. Trenuj, ucz się, akceptuj życie jako dużą lekcję. Natomiast pomyłki warto, abyś Piątko przeanalizowała sama.

Szóstka
Naucz się czekać, ponieważ jeśli zrobisz jakiś krok, a czas jeszcze nie nadszedł na ten krok, to otrzymasz uderzenie od losu. W kwietniu musisz Szóstko przepracować aspekty wewnętrznego rozwoju – los podkreśla, sumuje i właśnie w kwietniu zaczyna się kolejny etap losu. Zatem przygotuj się na to, że przez długi czas będą przychodziły do ciebie różne zbiegi okoliczności.

Siódemka
Teraz jesteś Siódemko magnesem energetycznym, możesz nagromadzić energię dobra lub energię zła.
Zatem wróci do ciebie albo zła, albo dobra energia i to za rok. Jeśli będziesz coś robiła z lęku – jakieś dobre czyny, to nie będą one zaliczane do dobrej energii. Przed tobą Siódemko otwiera się długa droga, która przyniesie ci nowe możliwości pod koniec miesiąca.

Ósemka
Musisz wybrać drogę pośrodku, musisz też dostać wsparcie od otoczenia. Nie wchodź w te drzwi, w których czujesz się niepewnie. Może spotkać się z ludźmi, którzy mają obsesję na swoim punkcie. Staraj się do tego podejść bardzo inteligentnie i bez emocji.

Dziewiątka
Mogą pojawić się inne myśli, inny światopogląd. Zmiany przyjdą, jeśli do siebie je dopuścisz, jeśli zrozumiesz ich niezbędność. Zobaczysz też Dziewiątko, że możesz wpływać na innych ludzi i kierować nimi. Kwiecień będzie wymagał od ciebie męstwa oraz wzięcia na siebie dużej odpowiedzialności. Odpadnie od ciebie wszystko, co jest niepotrzebne.

autor: Emma Lange