Lipiec to miesiąc wiru energetycznego. Coś całkowicie się zmieni, zwykły porządek zostanie zerwany. Mamy wybór lub będziemy kontynuować powierzchowne pojmowanie świata. Staniemy się głupcami lub zmienimy wewnętrzną energię, przywołamy swoją duszę do odpowiedzialności i pokonamy przeszkody. Energia tego miesiąca spowoduje podział w społeczeństwie – ktoś osiągnie założone cele, a ktoś zniszczy je, uruchomi w sobie niszczycielskie programy.

Jedynka – teraz chcesz być w centrum uwagi. Chcesz przyciągnąć miłość swoich bliskich do siebie, ale może ci to nie wystarczyć. Będą w tobie walczyć duchowe cechy z rozumem i logiką. Przez cały miesiąc można spodziewać się trudnych emocji, zamieszania i podekscytowania. Poczujesz niepokój, bo nie będziesz mogła znaleźć swojego miejsca. Walcz z niewłaściwą wizją świata – teraz mogą być takie tendencje.

Dwójka – bądź przygotowana na to, że w twoim życiu może zdarzyć się coś, co będzie trudno zrozumieć. Możesz mieć konflikt z kimś, kto będzie ingerował w twoje życie. Teraz nie powinnaś ufać nikomu i zwierzać się ze swych planów. Powinnaś zadbać o swoje zdrowie i rzeczywiste problemy. Wszystko, co otrzymasz w tym okresie, może stać się całkowicie niepotrzebne w przyszłości lub po prostu okaże się krótkotrwałe.

Trójka – mogą być wstrząsy, zmiany, odrzucisz to, w co wierzyłeś. Zmiany będą globalne. Będziesz musiała przemyśleć wiele, co dotyczy związku i zmienić swój stosunek do wszystkiego, co cię otacza. W twoim życiu może się również pojawić osoba, która przyspieszy wszystkie wydarzenia lub stanie się przyczyną zmian. Będziesz musiała dowiedzieć się, co cię z kimś łączy, więc mogą pojawić się konflikty i niepokoje. To, co uniemożliwia ci życie i rozwój, powinno być zapomniane i zakopane na zawsze.

Czwórka – miesiąc optymistycznego nastroju. Najważniejsze jest to, że możesz dostać jakąś nagrodę, jeśli podejmiesz wysiłek. Niektóra Czwórka może znaleźć nową relację lub w otoczeniu znajdzie się osoba, której Czwórka nie będzie obojętna. Najprawdopodobniej ten miesiąc będzie obfitował w dobre wiadomości, więc po prostu ciesz się z tego. A jeśli pojawią się przeszkody, to znaczy, że to nie ta droga. Przeanalizuj Czwórko i pomyśl, czy powinnaś tam pojechać, siłą wyważając drzwi tam, gdzie ich nie powinno być.

Piątka – możesz napotkać bardzo trudną sytuację w tym miesiącu. Być może odejdziesz od kogoś ważnego, relacja się ochłodzi i nastąpi emocjonalna alienacja. Na zewnątrz wyjdzie to, czego nie chciałaś Piątko zobaczyć i znać. Będziesz rozczarowana kimś bardzo ważnym. W tym miesiącu masz możliwość zdobyć nowe doświadczenia, zacząć żyć w nowy sposób. Działaj bardzo dokładnie.

Szóstka – w tym miesiącu możesz spodziewać się konfliktów i niepokojów. Ktoś oskarży cię o robienie wszystkiego źle, to miesiąc pretensji. W przypadku bliskich osób może powstać nieporozumienie, które doprowadzi do alienacji. Ty też powinnaś przemyśleć swoje poglądy na życie i wyglądać mniej cynicznie, krytycznie. Wszystkie kłopoty mogą uaktywnić w tobie poczucie winy, uczucie wstydu. Symbole miesiąca ostrzegają, że każdy dostanie to, na co zasługuje. Jeśli nie ma w tobie zbyt dużo negatywnej energii, skandale będą małe. Świat będzie odzwierciedlał wszystko, co jest w tobie.

Siódemka – ten okres można nazwać mało produktywnym, ponieważ mogą być pewne działania, negocjacje, komunikacja, ale wynik będzie opóźniony. Być może dojdzie do spotkania z jakąś osobą, ale nie będzie ona wiarygodna. Uwaga, w tym miesiącu będziesz zbyt rozproszona, więc skoncentrujesz się na czymś, co będzie bardzo trudne. Wszystko wyda się zbyt niejasne i niezrozumiałe. Ktoś spróbuje narzucić ci swoje problemy, wciągnąć cię do gry, więc uważaj na to, co się dzieje.

Ósemka – w tym okresie nie możesz robić nic ważnego, tylko małe kroki doprowadzą do celu. Musisz poradzić sobie z problemami swoich dzieci, zwrócić na nie uwagę. Nie trzeba nikogo krytykować, pouczać, wymawiać, bo nie doprowadzi to do właściwych i koniecznych rezultatów. W przypadku, gdy szukasz partnera, powinnaś zwrócić uwagę na tych, którzy są młodsi od ciebie o wiele lat. Należy również zauważyć, że życie wskaże miejsca, w których nie jesteś dobrze chronieni, a los trafi dokładnie w twe słabości.

Dziewiątka – bądź dyplomatyczna, nie wyrażaj wszystkich swoich myśli. W tym okresie ludzie mogą cię oszukać, a nawet zdradzić. Nie pytaj o swoje przeznaczenie innych ludzi, więc nie sprawdzaj niczego w kartach. Twoi bliscy, z którymi mieszkasz na tym samym terytorium, mogą być w jakiś sposób twoimi wrogami. Nie należy tego dosłownie interpretować, ponieważ nawet ci, którzy mają dobre intencje i pragną pomóc, mogą okazać się wrogami. Nastaw swój umysł na wolność, uwolnij się od przeszłości i pomyśl o sobie, o swoich potrzebach.

autor: Emma Lange