OPIS OGÓLNY

Należy zatrzymać się i ponownie wszystko rozważyć. Spójrzmy na swój wewnętrzny świat i zastanówmy się, z czego jesteśmy niezadowoleni. Postarajmy się nie podejmować w tym miesiącu żadnych pochopnych decyzji. Nie spieszmy się, starajmy się wszystko przemyśleć. Wiele osób będzie chciało odpocząć po emocjach jakie niósł ze sobą październik. Słuchajmy swojego ciała, bo ono samo przypomni nam o odpoczynku. Finanse wzrosną i wielu z nas będzie miała możliwość zwiększenia swoich dochodów, ale będą to dochody wypracowane, z hobby, z jakichś dużych projektów. Być może biznes/firma zacznie przynosić lepsze dochody. Jeśli ciężko pracowaliśmy, dostaniemy więcej, niż chcieliśmy. Każdy z nas będzie musiał dokonać wyboru pomiędzy otwarciem się na coś nowego a pozostaniem przy starym. Każdy z nas będzie musiał podjąć decyzję o zrobieniu kroku do przodu. Jeśli mówimy o zwykłych, ziemskich sprawach, będziemy chcieli stabilności, więc będziemy musieli wszystko przemyśleć. Najważniejszą rzeczą do zrozumienia w listopadzie jest to, dokąd zmierzamy. Możemy również podejść do relacji w sposób praktyczny; o niektórych relacjach będziemy myśleć z pozycji komfortu. Również kwestie praktyczne będą ważne, np. jak zarabiać pieniądze lub co zmienić. Jednak choć przeszłość ciągnie nas, to przyszłość okaże się silniejsza i nikt z nas nie pozostanie tam, gdzie jest.  Wszyscy będziemy zmieniać okoliczności, które są dla nas ważne.

11-2-3

Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, będziesz musiał szybko działać, coś przyjdzie do ciebie niespodziewanie.  Prawdopodobnie będziesz musiał coś odciąć, aby to zakończyć, z czegoś zrezygnować, ponieważ będzie niepotrzebne. Szybko działaj i decyduj szybko, bo sytuacje mogą być nieoczekiwane, więc będziesz musiał udzielić odpowiedzi i podjąć decyzję od razu. Być może będziesz musiał rozwiązać sytuację poprzez konflikt i odciąć kogoś, aby zakończyć toksyczny związek. Zostaniesz zmuszony do tego, aby poradzić sobie z konkurencją.  W tym miesiącu ktoś będzie działał przeciwko tobie..

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, Podświadomie musisz puścić przeszłość, która nadal będzie wpływać i powodować lęki. Energii będzie za dużo i trzeba będzie ją w coś zainwestować, by rozwijać to, co ważne. Koniec miesiąca może przynieść stabilizację, więc warto pomyśleć o swoim domu lub przenieść się gdzieś indziej. W tym miesiącu można kupić obrączki ślubne.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, energia skupia się na stabilności, na ugruntowaniu tego, co masz. Będziesz chciał stanąć na jakimś fundamencie i to może przynieść przerwę w twoim życiu.  Z jednej strony przerwa jest ważna, aby dokonać resetu w swoim życiu, ale z drugiej strony może wyrażać się jako upór co do opinii innych, do nowych informacji.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, jest to czas, w którym będziesz chciała zagłębić się w swoją kobiecą energię. Jest to bardzo emocjonalny czas i bardziej prawdopodobne jest, że będziesz podejmować decyzje intuicyjnie. Kierunek, w którym będziesz to realizować, będzie zgodny z twymi wewnętrznymi odczuciami.  Wszystko będzie się zmieniać i trudno będzie ci nadążyć za nastrojami innych.  Kobiety mogą stać się twoimi przyjaciółmi i wrogami. Musisz być ostrożna, zwłaszcza przy zawieraniu umów. Nie wpakuj się w dezorientującą sytuację.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, wewnętrznie jesteś gotowa do podjęcia pewnych spraw administracyjnych. Możesz dostroić się do informacji; warto być w kontakcie i dostępnym przez cały czas. Możesz pośredniczyć w kontaktach między określonymi osobami. Wiele czynności będzie wykonywanych na odległość i przez internet. W tym miesiącu możesz pokazać kilka niekonwencjonalnych strategii, które pomogą ci w promocji.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, twoja energia będzie skierowana na zdobycie jakiegoś dodatkowego zasobu. Kobieta może pomóc ci osiągnąć twoje cele. Ludzie, których się bałaś, mogą teraz zmienić swoje nastawienie do ciebie. Ludzie, których nękałaś, mogą zmienić swoje nastawienie do ciebie. Możesz włożyć całą swoją energię w coś nowego, na przykład w rozwijanie pomysłu lub nowej myśli.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, w tym miesiącu możesz mieć problemy z powodu swojego roztargnienia. Możesz również odczuwać dolegliwości i problemy zdrowotne. Brak energii wpłynie na twoje samopoczucie i niechęć do pójścia naprzód. W pierwszej połowie miesiąca może pojawić się depresja i spadek nastroju. Postaraj się bardziej zmotywować i poszukaj obejść. Nie wdawaj się w konflikty, bo mogą cię one drogo kosztować.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, podświadomie będziesz mieć pragnienie usprawnić swoje życie. Dyscyplina i jasne granice nie zaszkodzą ci. Staraj się mierzyć swój czas i nie spóźniaj się, staraj się organizować wszystko i bądź punktualna Trójko. Jeśli grasz zgodnie z zasadami, nie będzie żadnych konfliktów z szefami. Wyznacz realne i konkretne cele, co można szybko osiągnąć

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, energia w tym okresie będzie biła z ciebie w magiczny sposób. Będziesz chciała czegoś nowego i świeżego w swoim życiu, nowych wrażeń lub nowych efektów. Możesz wywrzeć na innych magiczne wrażenie. W tym okresie ludzie będą się w tobie zakochiwać i będą tobą oczarowani.

Z powrotem

Jeśli chcesz zanurzyć się w studium numerologii New Age Modelowanie Matematyczne”, zwrócić uwagę na kurs Wyodrębnione Dusze. Dzięki wiedzy, którą uzyskasz na kursie, osiągniesz nowy poziom w numerologii. Zdobędziesz nową wiedzę, która sprawi, że staniesz się jedynym w swoim rodzaju ekspertem.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 25 października 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 26 października 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.