Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

W tym okresie trzeba dbać o innych, akceptować ludzi takimi, jakimi są. Należy zauważyć, że równowaga zostanie naruszona i ktoś może poczuć się lepiej, a ktoś gorzej – takie porównanie wzmocni aspekty zazdrości. Ta energia mówi, że wszystko, co robimy w tym okresie, los odda nam z wzajemnością, więc bądźmy dobrzy. Gdy będziemy dobrzy, to nadejdzie życzliwość. Gdy będziemy źli, to przyjdzie do nas zło. Pozostańmy wierni, a los nam w zamian dokładnie to, co chcemy otrzymać.

Jedynka – będziesz miał szczęście, jeśli pójdziesz we właściwy sposób, tzn. bez podłości, kłamstw i hipokryzji. Możesz stanąć, aby budować i wygrywać. Trzecia czakra będzie aktywna i w tym czasie mogą pojawić się problemy psychosomatyczne. Niektórzy mogą czuć się samotni, a nawet zachorować na duchową samotność.

Dwójka – możesz uzyskać ochronę dla siebie, ale tylko wtedy, gdy los zdecyduje, że musisz być chroniona. Psychika będzie w napięciu, a to może prowadzić do błędów. Umiarkuj swój egoizm i dumę, wtedy nie będzie upadku. W tym okresie Los przygotuje cię na kilka niespodzianek, a sposób w jaki je zaakceptujesz, określi twoją ścieżkę.

Trójka – nowe początki, impulsy i odkrycia, dużo energii! To wszystko pomoże iść naprzód i sprawi, że ​​podejmiesz decydujące kroki. W tym okresie musisz podjąć ważne decyzje, a jeśli nie zechcesz tego zrobić, to życie cię do tego zmusi.

Czwórka – naucz się nie mówić zbyt otwarcie, po prostu obserwuj. Czasami popraw czyjąś opinię, ale nie od razu wyrażaj swoją. Możesz osiągnąć dużo dzięki milczeniu. Dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania, coś rozwiążesz. Na początku możesz mieć trudności z odnalezieniem podejścia do problemu, ale rozwiązanie przyjdzie samo.

Piątka – będziesz musiała wiele zmienić w swoim sposobie myślenia i zrobić coś, czego nie robiłaś wcześniej. Obudź się, bo spóźnisz się z czymś bardzo ważnym dla ciebie. Piątki będą miały bardzo trudną pracę nad sobą, będą musiały zerwać stare schematy. Przede wszystkim muszą ze swojej podświadomości wyrzucić wszystko, czego już nie potrzebują.

Szóstka – w tym miesiącu możesz stracić przyjaźń, miłość, a nawet szacunek do siebie. Zachowaj wymierny styl życia, bo w przeciwnym razie wszystko cię zdenerwuje. Szare życie zirytuje cię. Wiele z tego, co dzieje się w domu, będziesz oceniała krytycznie. Energia jest zbyt niestabilna i dlatego nie warto niczego zaczynać.

Siódemka – prowadź siebie z rozumem i osiągaj swoje cele krok po kroku. Nieporozumienia mogą być kojarzone z niewłaściwym zrozumieniem czasu. Nie marnuj za dużo pieniędzy, czasu i energii, ponieważ będziesz żałowała tego, czego nie zrobiłaś. Zatem działaj!

Ósemka – możesz nie zauważyć negatywnej energii wokół siebie, nie podejmować się trudnych zadań i negatywnie ocenić sytuację. Zwolnij i nie wyrażaj swojej opinii, bo teraz wszystko może wydawać się zagmatwane i nieznane. Nie podejmuj ważnych kroków.

Dziewiątka – przestaniesz polegać na okolicznościach. Coś doprowadzi cię do nowej drogi i zmieni twoją ścieżkę. Czas może wydawać się pełen napięć i niepewności, ale także szczęśliwych przypadków i cudów. Teraz jesteś pełna wrażliwości na wszystko – na słowa, na ich intonację, będziesz zbyt emocjonalna. Będziesz bała się zbliżyć do czegoś, ale czas ustawi wszystko na swoim miejscu.

autor: Emma Lange