Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

W tym miesiącu mogą objawiać się różne programy karmiczne, ale będą to robić bardzo subtelnie i niedostrzegalnie dla naszej świadomości. Obserwuj przejawy twojego wewnętrznego świata. Możesz niedostrzegalnie wpaść w pułapkę. W dramatycznej sytuacji możemy okazać chłód i nadgorliwość, a potem będziemy płakać i martwić się o każdą drobną rzecz. W tym miesiącu ustalimy, kto jest swój, a kto jest obcy.

Jedynka – będziesz musiał wiele zmienić. Życie nauczy cię nie narzekać na los i pogodzić się z tym, co masz. Wyda ci się, że świat całkowicie się zmienia i nadchodzi „śmierć”. Siły transformujące są zawarte w tobie.

Dwójka – los chce powierzyć ci coś ważnego, czyli dbałość o zdrowie, odpowiedzialność za wychowywanie dziecka. Będziesz musiał zdobyć głębokie doświadczenie, które doprowadzi do zrozumienia życia. Los cię przygotowuje na to, a jeśli to zniesiesz, odnajdziesz się w trudniejszych próbach.

Trójka – poprzez słowo możesz znaleźć kompromis we wszystkim, zmienić się w sobie. Zrób to bardzo subtelnie i niedostrzegalnie dla innych, a zobaczysz, jak zmienia się świat wokół ciebie. Rozpuść się w tym, co cię interesuje, co jest istotne i nie wymaga opóźnień.

Czwórka – musisz dużo pracować, to jest wyzwanie losu, by wprowadzić porządek do twojego świata. Pokaż swoją wolę, jeśli sytuacja tego wymaga. Rób wszystko dokładnie, ostrożnie i zwracaj uwagę na szczegóły.

Piątka – możesz mieć magiczny wpływ na innych. Uważaj jednak na grę słów, bo ktoś spróbuje doprowadzić cię do konfliktu. Jeśli powstrzymasz swoją agresję, los da ci dar nowej energii, a twoje możliwości zwiększą ochronę i zaufanie.

Szóstka – energia w tym miesiącu będzie dla ciebie bardzo napięta, będziesz musiał podjąć poważne decyzje. Czas wymaga od ciebie koncentracji. Aby odnieść sukces, konieczne jest stworzenie jasnego planu i przemyślanej strategii, przyznanie się do słabości. Dopiero wtedy los da spełnienie pragnień.

Siódemka – naucz się prawidłowo nawigować, szukaj swoich priorytetów. Społeczeństwo ci pomoże lub przeszkodzi, wszystko będzie zależało od tego, jak się zaprezentujesz i wyrazisz siebie w tym społeczeństwie. Ważne będą twoje projekty – będzie to czas prób i błędów.

Ósemka – spójrz na świat inaczej, pod innym kątem. Czekają na ciebie niespodzianki, otwierają się nowe okoliczności, uczą się nie bać swoich emocji. Powiedz co czujesz, wystrzegaj się plotek za plecami.

Dziewiątka – mogą pojawić się lęki i wiele splątanych sytuacji postawi cię w ślepym zaułku. Naucz się wierzyć w cuda, nawet jeśli będzie to bardzo trudne. Bądź oryginalny w podejmowaniu decyzji. Wiara pomoże ci przejść przez trudne sytuacje i wyjść na światło dzienne.

autor: Emma Lange