Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

Liczby pokazują, że w tym miesiącu możliwa jest restrukturyzacja we wszystkim – przede wszystkim w relacjach i pracy. Życie zmieni się. Możliwe są konflikty interesów, możemy krytykować. Ktoś będzie szukał argumentów, aby udowodnić swoją rację. Bardziej prawdopodobne jest, że przeszkody będą tymczasowe. W środowisku pracy wiele się zmieni. Najważniejsze, aby ludzie potrafili powstrzymać swoją wewnętrzną zawiść i nie dążyli do konfliktów.

Jedynka – musisz ostrożnie podejść do kwestii wyboru. To, co wybierzesz teraz, pozostanie z tobą na długo. Ponadto wiele Jedynek będzie musiało poradzić sobie z problemami swojej rodziny.

Dwójka – musisz czegoś nauczyć się. Może to być poważne doświadczenie życiowe, praca z emocjami lub po prostu wymyślanie dla siebie nowych zajęć lub znalezienie hobby. Niektórzy mogą poczuć się samotni i na siłę szukać towarzystwa.

Trójka – musisz pokazać siłę swoich talentów. Będzie wielu, którzy będą ci zazdrościć i odrzucać cię. Jeśli twe talenty są prawdziwe, to znajdziesz swoich fanów. W tej chwili mogą pojawiać się różni wielbiciele, nie tylko tych talentów. Ktoś zechce się z tobą połączyć, ale ostrożnie wybieraj swoją połówkę.

Czwórka – potrzebujesz wiedzy. Trudne sytuacje mogą pokazać, czego ci brakuje, jakie masz słabe punkty i co jeszcze musisz zrobić. Bez dodatkowych informacji nie będziesz w stanie rozwiązać żadnych problemów. Spróbuj skonsultować się ze specjalistą. Ważne jest również, aby poprawnie widzieć swoją rzeczywistość.

Piątka – ten miesiąc może być początkiem zmiany. Staniesz się członkiem społeczeństwa. W tej chwili możesz czuć się bardzo ważny, twoja opinia będzie brana pod uwagę. Sytuacje bardziej będą przynosić stabilność.

Szóstka – nie będziesz mógł zrealizować wszystkiego tak, jakbyś chciał. Twój styl życia, który masz w wyobraźni, może różnić się od rzeczywistości. Musisz nauczyć się stawiać czoła prawdzie, aby podejmować trafniejsze decyzje. Spróbuj zobaczyć wszystkie sytuacje głębiej, rozważyć szczegóły, nie szukać łatwych sposobów. Nie daj się zwieść.

Siódemka – jeśli nie jesteś gotowy, nie zaczynaj niczego. Jeśli w tym miesiącu otrzymasz interesującą ofertę, powinieneś ją dokładnie rozważyć. Coś lub ktoś może zmienić twoje spojrzenie na życie, chociaż możesz nie przyznać się do tego od razu. W tym miesiącu musisz mówić głosem rozsądku i życzliwości.

Ósemka – stare pozostaje już w przeszłości. Musisz patrzeć w przyszłość z ufnością i nie kultywować wspomnień. W tym miesiącu może zmienić się wektor emocji, a wszystkie priorytety natychmiast ułożą się. Skoncentruj się na tym, co ważne.

Dziewiątka – przygotuj się na rutynową pracę. Po prostu wykorzystaj to, co lubisz i bądź aktywny. To jest czas na działanie, a wyniki przyjdą później. Im więcej organizacji i porządku, tym więcej doświadczysz możliwości i radości.

|