Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

W marcu, wiele aspektów dobiegnie końca, ale trendem jest, że wiele przypadków objawia się już na początku roku. Można już poczuć zmiany w stosunkach, w pracy lub w realizacji pomysłów, więc teraz powinniśmy koncentrować się na wszystkich możliwościach, które mogą się pojawić. Podejmijmy więc odpowiednie działania.

Jedynka – musisz przyjmować różne formy, być może uczyć się nowych umiejętności i zdolności. Musisz działaś i iść w wielu kierunkach.

Dwójka – będziesz musiał skoncentrować się na zrozumieniu wszystkich procesów zachodzących wokół ciebie. Materia pokaże ci, co robisz źle – na przykład ciało wskaże z jakimi emocjami nie możesz sobie poradzić, a baza materialna wskaże ci jak zarządzać swoimi zdolnościami.

Trójka – bądź gotowa na wszystko, bo możesz spotkać się z cudem, jeśli jesteś gotowa na niego. A możesz z rozczarowaniem, jeśli jesteś przyzwyczajona do pesymizmu. Nie myśl negatywnie i roszczeniowo, bo inni odbiorą nagrodę za ciebie.

Czwórka – inaczej spojrzysz na swoją przyszłość, ujrzysz perspektywy, albo i nie – to zależy od tego, kto ci doradza. Ważne czy ta osoba jest doświadczona, inteligentna i godna zaufania, to wtedy masz szczęście.

Piątka – staraj się okazywać pewność siebie, nie podejmuj pochopnych decyzji, nie stój w miejscu, obserwuj i nie ingeruj w to, co dzieje się obok. Zajmij się problemami swoich dzieci.

Szóstka – twoja ciemna strona przeszkadza w patrzeniu w przyszłość, wiedzieć perspektywy. Ciemną stroną Szóstki będzie odrzucenie pracy i perspektyw, przyszłości, bezczynność. Jeśli uda się Szóstce to pokonać, to wygra.

Siódemka – to jeden z kluczowych miesięcy w twoim życiu. Coś może doprowadzić cię do ruiny, albo wręcz przeciwnie – podniesie napięcie, ale nauczy mądrości.

Ósemka – do głowy przyjdą ci nowe myśli o tym, jak nasycić swoją przyszłość. Wszystkie myśli będą nastawione na współpracę, walkę, projekty, usługi. Nie bój się porażek.

Dziewiątka – z podświadomości wyjdą lęki i od czasu do czasu panika wypełni twój umysł. Jeśli nauczysz się wierzyć w siebie, będziesz w stanie stanąć mocno na nogach. W tym miesiącu zwracaj uwagę na swoje sny, bo mogą odpowiedzieć na wiele pytań.

autor: Emma Lange