OPIS OGÓLNY

Październik to czas, kiedy trzeba postawić kropkę nad i, w wybranych przez siebie kierunkach. Październik przyniesie zmianę w naszym myśleniu, może zmienić nastawienie do życia. Ogarnie nas uczucie, że oto w końcu odnaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Już nie będzie można prowadzić takiego stylu życia, jak dotychczas. Nastawmy się na sukces, a on przyjdzie, ale taki, na jaki się nastawimy. Oczyśćmy swoją przeszłość, bo dopiero wtedy uda nam się cokolwiek zmienić. Październik ostrzega, aby nie spieszyć się. Przypomnijmy sobie te pomysły, których nie nie rozwinęliśmy, bo teraz możemy na nich zbudować swój biznes. Można wejść w związek, który będzie oparty na wspólnym hobby. Ktoś z przeszłości da o sobie znać lub przyjdzie z pomocą.

11-2-3

Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, to pokażesz innym, jak można żyć. Powinieneś być ostrożny, bo wokół będzie wielu zazdrośników. Ktoś może w ogóle nie zauważyć twojej usługi lub pomocy. Ktoś bliski nie wesprze cię, będzie bardzo zazdrosny. Nie licz na ludzi, na których kiedyś liczyłeś.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz się bał zmienić coś w swoim życiu. Ktoś może spróbować cię oszukać lub inni mogą ci coś obiecać i nie dać. Jeśli wyjedziesz na wakacje, dobrze wypoczniesz. Jeśli nie wiesz, jaką podjąć decyzję, to po prostu nic nie rób.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, twoja energia skoncentrowana będzie na wprowadzaniu zmian do swojego życiu. Będziesz musiał otworzyć się na nowe kierunki. Jeśli pokłócisz się z kimś, będziesz lizał rany przez cały miesiąc. Nie rozpoczynaj w tym miesiącu żadnych interesów z kimś w parze, bo możesz się rozczarować.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, początek miesiąca może być bardzo atrakcyjny. Z niektórymi problemami będziesz w stanie sobie poradzić – może będziesz w stanie poradzić sobie ze swoją przeszłością, a twoje uczucia coś dotknięte, ale w pozytywny sposób. Będziesz mógł wykonać jakiś gest lub ktoś zrobi dla ciebie coś miłego. Ten miesiąc zapamiętasz na długo. Może uda ci się stworzyć jakieś wspomnienia, coś, co będzie dla ciebie ważne. To może być miesiąc pełen wrażeń. Finanse będą, poradzisz sobie w tej sferze.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, będziesz zdeterminowany, aby dokonać zmian w swoich finansach. Poziom twoich dochodów może ulec zmianie. Zauważysz zmiany w swoim życiu, które cię zadowolą. Zajmiesz się hobby, które stanie się twoim źródłem dochodu. Możesz świadczyć usługi dla ludzi, które staną się popularne. Również w tym okresie należy zastanowić się, w co zainwestować swój kapitał. Od tego miesiąca zaczniesz zarabiać w inny sposób.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to energia prowadzi cię do dużych zmian. Będziesz chciał zmian, przeprowadzki, nowego związku. Bądź wyważony, bo jeśli pójdziesz za szybko, wszystko może stać się frustrujące. Ten miesiąc przyniesie jasność widzenia, wszystko znajdzie się na swoim miejscu.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, przez cały październik będziesz miała Trójko trudności z posuwaniem się naprzód. Niektóre sprawy papierkowe mogą utknąć w martwym punkcie. Będziesz bała się podejmować pewne decyzje lub dokonywać konkretnych zmian w swoim życiu. Należy jednak dodać, że miłość będzie zajmować wszystkie twe myśli o przyszłości. Niektóre Trójki będą czekać na swojego księcia.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, chcesz zmian w miłości i w pracy. Jakaś kobieta będzie zajmować wszystkie twoje myśli. Kobiety mogą pomóc ci w realizacji projektów. Podświadomie będziesz czuł się komfortowo, ponieważ otrzymasz jakiś wgląd, będziesz przyciągać do siebie to, czego potrzebujesz, czyli miłość i spokój. Działaj tylko wtedy, gdy czujesz się komfortowo. Twoje plany będą realizować się, jeśli będziesz robić to, co kochasz.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, energia będzie skupiona na kreatywności i aktywności. Musisz się doskonalić, więc ucz się i zdobywaj nowe informacje. Nie siedź w jednym miejscu, zmieniaj swój świat.

Z powrotem

Jeśli chcesz zanurzyć się w studium numerologii New Age Modelowanie Matematyczne”, zwrócić uwagę na kurs Wyodrębnione Dusze. Dzięki wiedzy, którą uzyskasz na kursie, osiągniesz nowy poziom w numerologii. Zdobędziesz nową wiedzę, która sprawi, że staniesz się jedynym w swoim rodzaju ekspertem.

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 23 września 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 24 września 2021
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.