Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

Ten czas jest konieczny dla nas wszystkich, abyśmy mogli się pokazać i aktywnie działać. Jest szansa, aby znaleźć hobby lub zrobić poważny krok w swoim życiu. Najważniejsze, aby nie tracić czasu na coś, czego nie potrzebujemy.

Jedynka – możesz wreszcie zrozumieć swoje cele i zadać sobie ważne pytania, na które sam możesz odpowiedzieć. Znasz te odpowiedzi – oczywiście, będziesz musiał być szczery wobec siebie i bardzo uczciwy, a ta sztuka pomoże ci znaleźć właściwą drogę do szczęścia i nawiązać relacje z bliskimi.

Dwójka – zwracaj uwagę na swoje życie osobiste. Praca może zejść na drugi plan. Miesiąc pokażą twoje plusy i minusy w relacjach z bliskimi. Będziesz musiał wykazać się lojalnością. Zdecyduj w końcu w którym kierunku poruszasz się – czy chcesz pozostać samotnikiem, czy żyć z kimś w parze.

Trójka – powinieneś spróbować podjąć ryzyko, aby osiągnąć to, co chcesz. Staraj się wykazać zręczność i mądrość we wszystkim. Naucz się głośno mówić o sobie. Jeśli masz firmę, nie bój się ją reklamować, otwórz się na swoje marzenie i zrealizuj swoje najśmielsze pragnienia.

Czwórka – jeśli jesteś młody lub na początku małżeństwa, to teraz jest szansa, aby zmienić to, co dawno temu trzeba było zmienić, aby coś przekształcić. Dojrzałe pary mogą liczyć na stabilność. Aktywny czas, aby uwierzyć w swoją intuicję. Będziesz miał możliwość poznania pewnych tajemnic w rodzinie, które pomogą ci zrozumieć sytuację.

Piątka – możesz zobaczyć sytuację taką, jaka jest. Po prostu nie spiesz się, podejmuj decyzje spokojnie. Ktoś z bliskich ludzi potrzebuje twojego wsparcia, więc nie odwracaj się, spróbuj zrozumieć i wspierać.

Szóstka – staraj się być aktywny na wszystkich frontach, czyli w pracy i w domu. Traktuj uważnie bliskich ludzi. Ten miesiąc może stać się dla ciebie czymś bardzo decydującym, a nawet ważnym.

Siódemka – jest to czas duchowej transformacji. Nie musisz krytykować innych, ale wewnętrznie sam zmieniaj się. Spróbuj rozwinąć dodatkowe umiejętności w sobie, a staną się źródłem dochodu.

Ósemka – przystań i zastanów się, czy żyjesz dobrze, jak musisz postąpić. Miesiąc obiecuje harmonię w życiu osobistym, spokój i koncentrację komfortu domowego. Spójrz na wszystko z boku, dokonaj polubownego wyboru. Później przekonasz się jak ważne to było lub jest.

Dziewiątka – znajdź siłę, by iść naprzód. Od tego, jaką masz teraz energię, przyszłość da ci prezent lub pominie twój rozwój. Zdobędziesz nowe doświadczenie, będziesz miał okazję poznać interesującą osobę – nie przegap tego.

autor: Emma Lange