OPIS OGÓLNY

Sierpień będzie się bardzo różnił od energii, które przejawiały się w poprzednich miesiącach. Zadbajmy o swoje zdrowie i porządek, doprowadźmy wszystko do organizacyjnej rutyny. Energie poprowadzą nas do porządkowania wszystkiego, sprowadzenia do systemu i umieszczenia na swoim miejscu. Nie powinniśmy iść zbyt daleko z jakimikolwiek energetycznymi obciążeniami, a należy zająć się tylko jedną sferą życia, co może zachwiać kołem równowagi.

11-2-3

Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, szczęście będzie ci towarzyszyć, musisz je tylko dostrzec. Teraz cała energia pracuje dla ciebie, więc skorzystaj z tej okazji. Wszystkie lekcje szczęścia będą zawierać test, więc trzeba będzie go zdać. Należy nadać ważność wszystkim procesom z przeszłości.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, musisz pracować nad pozytywnymi i negatywnymi myślami. Uważaj na słowa i myśli, bo to wszystko może się skumulować i zmaterializować w twoim życiu. Jeśli nie przestawisz się na pozytywy, możesz nie zauważyć cudów wdzierających się w twoje życie. Możesz uzyskać stabilność finansową, a nie uzależnienie, jeśli prawidłowo ustalisz priorytety swoich myśli.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, będziesz musiał ciężko pracować, bo energia popycha cię do takiej właśnie pracy nad sobą, nad projektami, do wiary w siebie i w innych. Wszystko, co chcesz, możesz osiągnąć dzięki swojemu wewnętrznemu liderowi. Ładnie się ubieraj, dobrze mów o sobie, nie bój się wyrażać siebie. Pokaż Wszechświatowi, że jesteś gotowy na przyjęcie darów.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, trzeba będzie rozważyć partnerstwo, bo jest to obszar, w którym mogą pojawić się problemy z bliskimi. Ktoś będzie próbował stworzyć ci negatywną aurę w pracy. Konflikty, które wystąpią w tym miesiącu, będą niosły ze sobą pozytywny ładunek – rozładowanie, a to oznacza, że możesz być bardzo aktywny.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, będziesz chciał puścić rzeczy, które cię obciążały przez długi czas. Będziesz musiał zebrać się na odwagę i zajrzeć do swojego Cienia. Trudno to zrobić samemu, więc zajrzyj do swej Analizy Podświadomości, a dowiesz się, co znajduje się w twoim Cieniu – jakie uczucia chowają się w nim. W tym miesiącu możesz również pracować nad aspektami związanymi z matką.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, energia jest dana na to, aby dokończyć to, co powinno być zakończone dawno temu. Ktoś wciągnie cię w rywalizację, ktoś odsłoni przed tobą swoją twarz i dowiesz się, kto jest wokół Ciebie. Energia wzywa cię do zmiany energii, twego pola informacji. Wewnątrz będzie wiele konfliktów i wątpliwości; czy iść naprzód, czy pozostać tam, gdzie się dobrze czujemy, choć niewygodnie, ale bezpiecznie.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, musisz zrozumieć rzeczywistość, w której się znajdujesz. Trzeba robić rzeczy doczesne, prawdziwe, prace domowe, sport. Możesz otrzymać znaki od losu – otworzy się droga do Nowego. Przeszłość może dać ci to, co kiedyś zostało utracone. Twój Anioł może poprowadzić cię tam, gdzie potrzebujesz. Nie myśl jak wszyscy, a szukaj czegoś, co jest twoje, co rezonuje tylko z tobą. Staraj się przyjmować tylko te rady, które są ci najbliższe, które nie są dla wszystkich.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz musiał zanurzyć się w swoich marzeniach, które miałeś, gdy byłeś dzieckiem. Możesz stać się negatywnie nastawiony z powodu tego, czego doświadczyłeś w swojej przeszłości. Wróć do tych procesów, które były trudne, odwróć je, przepisz na nowo. Oczyść swoje myśli, stań się bardziej życzliwy dla innych ludzi. Zazdrośni ludzie lub świat zewnętrzny mogą przeszkodzić w osiągnięciu tego, czego pragniesz. Nowa wiedza, która przeniesie cię na wyższy poziom, może pomóc. Nauczenie się czegoś nowego pomoże ci wzmocnić autorytet.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, energia doprowadziła cię na próg Nowego Cyklu. Możesz zacząć uczyć się czegoś, co przyniesie ci nowe możliwości zarobku. Zajmij się urodą, stwórz własną stronę lub blog, a przede wszystkim, pozbądź się niepokoju, który może pojawić się od czasu do czasu. Energia skłania cię również do nauki nowych języków lub odkrywania możliwości za granicą.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 23 lipca 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 24 lipca 2021
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.