OPIS OGÓLNY

Ten rok przyniesie wiele szczęścia tym osobom, które chcą się zmieniać i ewoluować. Może nam na początku nie spodobać się to, w jaki sposób pole informacyjne zostanie przebudowane i dokąd będzie prowadziło, ale i tak zobaczymy zmiany w całej okazałości. Pamiętajmy, aby rozważyć wszystkie decyzje. Spróbujmy zrobić sobie przerwę od wszystkiego i zatrzymajmy się. Dbanie o siebie będzie ważną decyzją. Jeśli czujemy, że nie warto iść w jakimś kierunku, który nam zaproponowano, to zatrzymajmy się. Jeszcze nie czas zostać zwycięzcą, niech los sam nas wybierze. Jeśli da nam szansę, to podziękujmy mu za nią. Ponadto, w tym okresie poczujemy równowagę w dochodach i wydatki. Nie powinniśmy w tym miesiącu angażować się w poważne sprawy, jeśli los nie zmusza nas do szybkiego podejmowania decyzji.

11-2-3

W tym okresie los pokaże ci, że nie wszystko ułoży się tak, jak byś sobie tego życzył. Ktoś złoży ci ofertę, której nie będziesz w stanie od razu ocenić jako dobrej lub złej. Wszystko pozostanie tam, gdzie jesteś. W tym miesiącu możesz czuć się zmęczony. Jeśli masz w głowie jakiś cel, staraj się do niego dążyć cierpliwie i spokojnie.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, możesz czuć niepewność lub nawet strach. Niektóre kroki chciałbyś podjąć już teraz, ale coś cię powstrzyma. Los nadal będzie trzymał cię w miejscu, w którym jesteś.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, to będą przemyślenia pewnych spraw. Zachowaj pewność siebie, a jeśli masz pomysł, zapisz go, ale nie od razu rzucaj się do jego realizacji. W tym okresie dobrze jest coś wymyślić, ale nie wprowadzać tego w życie, poczekać na właściwy moment.

Twoje życie może zacząć się od początku, więc nie bój się podejmować ryzyka, dziwnych decyzji. Rób tak, jak podpowiada ci serce, idź dalej. Przyjdzie pomysł, który będzie wydawał się szalony i niespodziewany, ale będziesz w stanie go zrealizować. Zrobisz coś, o czym nigdy nie myślałeś.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, twoja intuicja może być znacznie wyostrzona i będziesz w stanie wyczuć, czego najbardziej potrzebujesz. Będziesz mógł realizować projekty, ruszysz do przodu. Poruszaj się zgodnie z rytmami Kosmosu. Poczujesz w sobie odwagę, podejmiesz ryzyko i osiągniesz sukces, jeśli, oczywiście, bardzo wierzysz w swoje marzenie.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to energia będzie bardzo ważna w tym miesiącu, więc zainwestuj ją w to, co jest potrzebne. Poczujesz przypływ energii, zostaniesz wypełniony emocjami. Możesz dzielić szczęście z kimś bliskim. Miesiąc może przynieść małe zwycięstwo. Uwolnisz się od czegoś, co wisiało nad tobą przez długi czas i nie pozwalało ci się ujawnić.

Zaczniesz zbliżać się do swoich celów. To, co postanowiłaś zrobić, napełni się energią. Możesz zdobywać wiedzę, zapisać się na kurs, itd. Zapragniesz rozpocząć coś nowego. Możesz poprawić stan swej pracy, firmy lub relacje z innymi. Będzie coraz lepiej.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, możesz podjąć decyzję, która całkowicie zmieni twoje życie. Możesz też całkowicie wykluczyć kogoś ze swojego życia. Pojawią się jakieś lęki, ponieważ nie będziesz miała Trójko pełnego obrazu jakiejś sytuacji.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, wszystko pójdzie we właściwym kierunku. Szczęście i przeznaczenie dadzą ci pewne możliwości, a ty musisz tylko wziąć wszystko w swoje ręce i wykonać skok, ale nie poprzestawaj na tym. Wszystko zmieni się na lepsze. Wydarzy się coś, czego się nie spodziewasz, ale dzięki temu los uczyni cię szczęśliwą osobą.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 4 stycznia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 5 stycznia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.