Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

Jeśli mówimy o liczbowych pozycjach tego miesiąca, energie stycznia zmuszą nas do kompromisu, szanowania opinii innych. Będziemy zbierali się w małych grupach do 5 osób, by współpracować, by rozwiązywać problemy. Grupy nie powinny być zebrane spontanicznie i chaotyczne – każdy musi zdefiniować swoją funkcję.

1
Będziesz musiał skupić się bardziej na swoich celach i przyszłości. Postaraj się postawić na miłosierdzie i współczucie. Zaopiekuj się uczuciami innej osoby, znajdź w sobie szczerość, a wtedy dostaniesz znacznie więcej od życia, niż się spodziewasz. Inaczej zostaniesz zatrzymany przez zbiegi okoliczności.

2
Musisz wybrać odpowiedni czas na wszystko, nie powinieneś zbytnio spieszyć się, ale nie powinieneś się też wahać. Ten miesiąc wzywa do nowego doświadczenia. Niektórzy mogą czuć się samotni, ale to tylko część przedstawicieli tej liczby. Zajmij się hobby i naucz się mówić to, co uważasz za konieczne. Nie kłam – kłamać możesz sam, abo ktoś ciebie okłamie.

3
Wszystko powinno być brane pod uwagę – lekcje, których się nie nauczyłeś, los ponownie postawi przed tobą. Możesz wygrać, jeśli chcesz wewnętrznie stać się zwycięzcą we wszystkim. Najważniejsze by wyjść z typowych schematów i labiryntów. Szczęście może się skończyć, jeśli nie będziesz odpowiedzialny i niezależny.

4
Organizuj swoje zajęcia, nie pozwól na chaos w życiu – wszystko musi być porozstawiane na półkach. Jeśli coś jest dla ciebie niejasne, nie bój się pytać, a dostaniesz to, czego potrzebujesz. Kontakty w tym okresie mogą być nieco problematyczne z powodu twojej niecierpliwości i nieumiejętności wyczucia sytuacji.

5
Twoje życie może się zmienić, i to na lepsze. Nie bój się zmieniać na poziomie informacyjnym, zmienić myślenie na poziomie zewnętrznym, tj. wizerunek, wygląd, garderobę. Zadbaj o swoje zdrowie i emocje. Każdego dnia dostrajaj się do optymizmu.

6
Będziesz musiał zmienić swój styl życia, a wszystkie zmiany, które sugeruje Przeznaczenie, są najlepsze. Dla wielu ten okres może rozpocząć się od nowego początku – będziecie potrzebowali aktywności i poszerzenia horyzontów. U niektórych może pojawić się rozluźnienie w relacjach i depresja. Życie ustawi wszystko na swoim miejscu. Nie powinieneś patrzeć wstecz, a iść naprzód.

7
Możesz poczuć spokój i zadowolenie. Nie marnuj pieniędzy, ucz się zamieniać konflikty w kompromisy. Nie rozdmuchuj ich z powodu każdego drobiazgu, ponieważ każdy szczegół może spowodować wielki pożar. Ciśnienie zewnętrzne będzie bardzo silne, ale kieruj się tym, jak się czujesz, a nie jak czują się inni. Bądź ostrożny z poradami.

8
Nie poddawaj się wewnętrznej pokusie, by zostawić wszystko takim, jakie jest. Zmień wszystko, odbuduj. Pozostań wiernym ludziom, którzy ci pomagają, ponieważ wszystko może się okazać nie takie, jak myślisz. Pragnienie być najlepszy, ale możesz spaść na ziemię – ci z was, którzy mają w sobie pokorę i posłuszeństwo, wygrają. Nie próbuj manipulować innymi ludźmi. Ktoś wywrze na ciebie nacisk, albo sam możesz go wywierać w związku – pomyśl o tym.

9
Staniesz się silniejszy, jeśli sam dokonasz zmian. Spójrz na to, co cię dręczy i natychmiast zmień to o 180 stopni. Ostrożnie w tym miesiącu z pieniędzmi – nie warto ich wydawać. W przeciwnym razie szczęście cię opuści. W tym miesiącu twój sukces polega na emocjonalnym odprężeniu, więc nie zatrzymuj niczego w sobie – idź do specjalisty, albo przegadaj problem z kimś zaufanym.

autor: Emma Lange