21-2-3

Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, trzeba dbać o to, co się ma. Dbać o zdrowie, o siebie, unikać konfliktów. Lepiej jest w tym miesiącu zmniejszyć swoje pretensje do życia, ponieważ nie jest to Twój czas na konfrontację z życiem.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, podświadomie będziesz chciał stać się bardziej pewny siebie, przyciągnąć coś, co przyniesie wewnętrzną energię, która pomoże Ci zająć lepszą pozycję. Czas na zakupy, poszukiwanie, odwiedzanie zatłoczonych miejsc, spotkania towarzyskie z przyjaciółmi, poszerzenie kontaktów. Nie pogrążaj się w nudzie i szarości, bądź pełen optymizmu.
Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, w tym okresie możesz iść do przodu w kierunku swoich celów. Nie stój w jednym miejscu i rozwijaj te projekty, które dojrzewają w Tobie od dłuższego czasu. Włóż swoją energię w coś, co nie może czekać.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, nie możesz zmieniać sytuacji, a musisz zmieniać swoje nastawienie. Nie staraj się stłumić okoliczności, poszukaj potrzebnych kontaktów, które przyniosą więcej energii i możliwości. Ten miesiąc będzie bardzo stresujący, pojawi się wiele trudności i ktoś z Twoich bliskich będzie potrzebował Twojej opieki.
Jeśli to jest Liczba Podświadomości, bądź ostrożny, ponieważ możesz popełnić wiele błędów. Ktoś mógłby Tobą manipulować lub wykorzystać Cię dla zysku, dla własnego sukcesu. Nie powinieneś drążyć relacji z krewnymi, ponieważ nie przyniesie Ci to radości. Uważaj, aby nie robić długoterminowych planów.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, włóż więcej energii w swoją kreatywność i w dzieci, w rozwój nowych projektów. Ten czas daje Ci również możliwość zadbania o rzeczy, które są dla Ciebie ważne. Wybierz cel, przyjemności, hobby i rozwój osobisty.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, w tym okresie nie powinieneś liczyć na pomoc dużej liczby osób, więc wiele będziesz musiał zrobić sam. Ten miesiąc przyniesie Ci ogromną ilość wyborów, czas sprawdzi na ile działasz zgodnie z własnymi zasadami i regułami. Słuchaj tego, co mówi Ci twój wewnętrzny świat.
Jeśli jest to Liczba Podświadomości, pracuj nad swoim zdrowiem, ponieważ ten tydzień może przynieść Ci sporo stresu. Wokół jest dynamika i ruch, rzeczy nie będą takie, jak sobie to wyobrażałeś. W Twoim wewnętrznym świecie pojawią się nowe mechanizmy. Nie spiesz się, a bierz ze świata tylko to, co jest dla Ciebie dobre.
Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to musisz rozwinąć nową perspektywę dla zwykłych rzeczy, zamknąć coś za sobą. Nie bój się wystawić własnych granic, wkładać energii w nowy sens, w odrzucenie w to, co nie Twoje.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 9 czerwca 2019
Następny artykułKalendarz Słoneczny – 10 czerwca 2019
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.