Skandynawska runa Ewaz pokazuje energię świata zewnętrznego. Ta runa zmusza nas do działania. Nie wolno okazywać próżności. Musimy odejść od starych sposobów myślenia, od schematów, które przeszkadzały. Musimy odejść od starych nawyków, które kultywujemy dzień po dniu. Jest to runa świadomej zmiany. Wszechświat daje nam możliwość zmian. Nadszedł czas, aby realizować swoje plany. Nasza droga zmienia się i należy dostosować się do niej. Niektórzy ludzie mogą poczuć się bardziej znacząco niż inni. Mogą poczuć się bardziej uczciwi. Jeśli takie rozumowanie wyostrzy się, to równowaga w przestrzeni archetypów zostanie zakłócona. Niektóre z nich zmienią swoje znaczenie i naprawią los. Spróbujmy do wszystkiego podejść z większą odpowiedzialnością. Postawmy wszystko na swoim miejscu. Zróbmy porządek w finansach i w rodzinie. Nie bierzmy na siebie czyjejś odpowiedzialności, niczego nie obiecujmy. Nie ustalajmy celów, które pochłoną zbyt dużo naszego czasu. Nie angażujmy się w projekty inwestycyjne. Jest to czas zmian, więc wszystko może zmienić się i doprowadzić do nieoczekiwanych rezultatów.

Słowiańska runa Perun odsłania wewnętrzne połączenia naszego mikrokosmosu, naszej przestrzeni, którą dobrze znamy. To czas zmian. To odkrywanie siły i mocy. To dodatkowy oddech i możliwości, to wyznaczanie celów. Ta runa pojawia się w obliczeniach matematycznych, gdy przychodzi czas na zmianę. Spójrzmy na swoje kontakty z rodzicami, z dziećmi. Może należy coś zmienić. Dopadną nas przeczucia co do swoich ukochanych. Niektóre procesy rodzinne mogą wymknąć się spod kontroli. Istnieje ryzyko emocjonalnego napięcia. Nieświadomie możemy zostać włączeni do różnych sytuacji związanych z naszymi bliskimi. Przygotujmy się na zmiany nastrojów, na nieprzewidywalne zachowania u bliskich. Porządek, do którego jesteśmy przyzwyczajeni może zostać zburzony. Ta runa wymaga tego, abyśmy zwrócili się do znaków przeznaczenia, do swoich uczuć. Zmusza nas do zmian sposobów komunikacji. Drogę ku sukcesowi mogą pokazać nieoczekiwane sytuacje.

Celtycki Ogam pokazuje nasze wewnętrzne przystosowanie, w którą stronę skieruje się.
Janowiec jest rośliną, która jest symbolem sukcesu. Jest to wewnętrzne działanie sukcesu. Czym jest sukces? Jest to umiejętność znalezienia rezerw i motywacji do uzyskania właściwego wyniku. Jest to poszukiwanie aspiracji wewnętrznego świata, który pomoże osiągnąć nowy poziom. Wszechświat włączy nas w sytuacje, które są nam potrzebne. Da nam możliwości, które pomogą nam stać się tym, kim chcemy. Możemy wyrazić chęć pozostawienia za sobą przeszłości. Udamy się na poszukiwanie tego, co najlepsze. Pozostanie tam, gdzie jesteśmy. Runa mówi, że możemy być twórcami własnego sukcesu. Jest to okres, w którym mogą nam pomóc kobiety. Od kobiet możemy uzyskać dobrą poradę. Spróbujmy poradzić sobie z wewnętrznymi konfliktami. Spróbujmy połączyć to, co podzieliło nas na części. Spróbujmy pogodzić wewnętrzne potrzeby. Cały wszechświat jest gotowy nakarmić cię sukcesem. Jeśli nie wygrasz w tym okresie, to poszukaj wrogów i przeszkód w swoim wewnętrznym świecie. Sukces pochodzi również z wpływów natury. Zaakceptuj więc wszystko to, co jest naturalne.

Runa elfijska Sa – roir opowiada o mistyce, która będzie wokół nas. Opowiada o energiach, które są związane ze światem astralnym. Ta runa odzwierciedla energie serca. Ujawnia wszystko, co związane z sercem. Ujawnia nasze wybory, których dokonuje serce. Na poziomie energetycznym każdy będzie myślał sercem. Dusza otwarcie będzie mówić, czego pragnie. Wybór będzie dokonywany także przez duszę. Materialna strefa nie będzie nas całkowicie zadowalać. Będziemy chcieli wyjaśniać sytuacje i robić to, co czujemy. Wyjdą na jaw rodzinne sekrety, więc przyjrzyj się temu, co kryje się w twoich programach rodowych. Może są dusze, które odpowiadają za twój sukces, które mogą otworzyć ciekawe kanały do sukcesu.

Islandzka runa odsłania nasz cień. Jest to runa Stungin Iss – przebity lód. Jeśli w twoim indywidualnym portrecie jest poczucie winy, trudno będzie ci wyjść z inicjatywą. Niektórzy z nas będą chcieli zrobić coś złego, zemścić się za rany z przeszłości. Jeśli chcesz się ruszyć naprzód i zmienić coś w życiu, to dla takich działań ta runa jest korzystna. Może uaktywnić w nas reakcję ucieczki. Będziemy chcieli uciec od odpowiedzialności, od decyzji, od siebie. Nie pozwólmy, by cień zdominował nas,. Nie pozwólmy, aby zmienił nam los w niekorzystnym kierunku.

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl