Runą skandynawską, która określa zewnętrzne okoliczności, jest WUNJO. Ta runa sugeruje, że ludzie będą czekać na radość i chęć zmiany sytuacji. Długa stagnacja zmieni się, samo życie będzie naciskać na aktywność, przyjdzie w naturalny sposób. Mówiąc w mistycznym języku, Światło zwycięży Ciemność, a Dobro zwycięży Zło. Wszystko będzie na swoim miejscu, jak w bajce. W tym miesiącu będą ważne wydarzenia, siła psychologiczna, wybór, ujawnienie sytuacji. WUNJO mówi, że musisz działać, a nie relaksować się. To, co znajdziesz teraz, może stać się ważnym źródłem pokoju w przyszłości. Jeśli chcesz teraz zmienić swoją aktywność, zrób to! Jeśli chcesz się w czymś wzmocnić, zrób to! Nie zapominaj o strategii, ponieważ chaos może później doprowadzić cię do rozpaczy, a reżim, organizacja i dyscyplina do dobrych rezultatów. To świetny czas, aby pokonać swoje słabości, przyznać się do swoich potrzeb i nauczyć się prowadzić dialog z kimś, na kim ci zależy. WUNJO wzywa, by wdzięczność stała się codzienną praktyką. Pokazuje również, że ludzkość zwraca się ku lepszemu, tylko pytanie – czy sama ludzkość to rozumie? Negatywnym aspektem może być to, że Życie będzie wymagać od ciebie poświęcenia, a ty mu się oprzesz.

U nas kupisz książkę Emmy Lange Odkryj Świat Run. Książkę kupisz także w komplecie z kartami runicznymi.

Słowiańska runa, która określi atmosferę twojego mikrokosmosu, to runa POTRZEBA. Oznacza, że ​​wszyscy musimy pochylić głowy przed swoim Losem. Zaakceptujmy przeznaczenie. Nie prośmy o zbyt wiele, nie zadawajmy cierpienia tym, których kochamy. Los pokaże nam drogę, postarajmy się wyłączyć w sobie wewnętrznego krytyka, mniej roszczeń do innych. Będzie nam łatwiej! W tej chwili może brakować wolności, odczujemy stan porzucenia, więc postarajmy się podjąć wysiłek, aby nie przegapić ważnych ograniczeń.

Celtycki Ogam, który pokazuje wewnętrzną restrukturyzację, zawsze radzi dokonać wewnętrznej restrukturyzacji, to KALINA. Włącz tryb ekspansji świadomości, staraj się nie patrzeć zbyt wąsko na sytuację. Nie zawsze będzie można racjonalnie myśleć – możesz wpaść w posiadanie niepotrzebnych informacji od innych ludzi. Dlatego warto nauczyć się myśleć ze zrozumieniem, dowiadywać się, poprawnie oceniać swoje możliwości. Panika tylko wzmocni twoją psychozę, ale niczego nie nauczy. Wszystko oceniaj prawidłowo. Kalina uczy odrobiny pokory, akceptacji Przeznaczenia. Usuń ograniczenia i zacznij inaczej patrzeć na świat, dostosuj się do Nowego Świata. Będzie to trudne, ale jednocześnie Siła Woli i Kreatywność umożliwią zmianę wszystkiego. KALINA wzywa również do zbliżenia, tworzenia wspólnot, grup, w których można realizować swój potencjał. Nie odmawiaj współpracy.

Runa Elfów, która wskazuje na mistyczne energie, które są wokół ciebie, to runa Mi-Naith. Runa ta mówi: „Weź wewnętrzną siłę i zacznij tworzyć świat wokół siebie, a świat na pewno odpowie na twoje wezwanie. Musisz zaakceptować swoje słabości, przekonać się, kim naprawdę jesteś. Tylko rozpoznanie swoich słabości sprawi, że będziesz silny. Runa wskaże drogę ku zmianom. Jeśli ukryjesz się za swoimi słabościami, stale racjonalizując je czymś, zniszczysz siebie”.
To runa Walk Duchowych, gotowych podjąć każde wyzwanie Losu i iść naprzód. Muszę powiedzieć, że tym razem obudzi bohaterów!

Islandzka runa pokaże nasz Cień – nie zobaczymy, że coś ucieka sprzed naszych oczu. Ta runa to przebudzenie Złotego Cienia – Runa LEGER, przebudzenie wewnętrznej kreatywności. Możesz wyleczyć się ze wszystkich chorób, jeśli zaczniesz wykorzystywać swoje talenty, dostrzegać możliwości, pomagać innym jasno wyrażać swoje wewnętrzne pragnienia. Współpracuj z tym, co już masz. LEGER radzi, aby nie marnować czasu na puste działania, ponieważ im bardziej pustych działań wpuścisz do swojego życia, tym mniej miejsca pozostanie na dobre działania. Ktoś może ci pozazdrościć twoich talentów, energii i możliwości.W pracy mogą pojawić się trudności finansowe, ponieważ straciłeś jakąś szansę, nie zauważyłeś jej, gdy mogłeś jeszcze coś zmienić.
Runa LEGER to czas działania amuletów, więc dołącz do nas, zamów amulet, który pomoże ci poczuć siłę w trudnej sytuacji.

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl