Skandynawska runa, która pokazuje energię świata zewnętrznego, to runa Teiwaz. Jest runą szybkich i zdecydowanych energii, Wszechświat wielkimi krokami odciąga nas od przeszłości. Spróbuj zmienić swoją pozycję, jeśli czujesz się niekomfortowo. Ta runa uczy cię być uczciwym i szczerym wobec siebie. Ostrzega, że twoje plany mogą szybko i gwałtownie zmienić się, albo zahamować. Jeśli coś planowałeś i zbierałeś, to teraz jest dobry moment, aby to wdrożyć w życie. Energia tej runy pomaga tym, którzy uświadomili sobie swoje błędy i chcą pracować nad sobą. Którzy zrozumieli, że muszą żyć inaczej. Teiwaz ostrzega, że musisz wnieść coś nowego do swojego życia, musisz najpierw z czegoś zrezygnować. Skup się i działaj. Jeśli poważnie podchodzisz do swoich celów, znajdziesz sposób, aby pójść naprzód. Runa radzi, abyś uwolnił swoją twórczą energię od wewnętrznego napięcia i nie robił nic mechanicznie. Nie żyj według starych norm. Możesz kontrolować własne przeznaczenie.

♦♦♦

Słowiańska runa, która odsłania wewnętrzne połączenia naszego mikrokosmosu, czyli przestrzeni, którą dobrze znamy, to Runa Koło. Ta runa pokazuje, zmianę relacji, decyzji. Energia ulegnie restrukturyzacji. Wszechświat zapamięta cię, jeśli otworzysz się przed nim. W końcu będziesz musiał zacząć rozwijać się. Możesz wykorzystać energię, którą oferuje ci niebo. Aby wygrać, trzeba polegać na pomocy i energii swoich przodków. Spróbuj łączyć ludzi wokół siebie, a nie rozdzielać ich. Ta runa radzi, abyś zaufał wszechświatowi i zrozumiał, że on wie lepiej, co jest dla ciebie dobre, więc porzuć swoje obawy. Zacznij działać, tworzyć, ulepszać swoją przestrzeń. Zacznij pomagać bliskim, słuchać ich pragnień. Możesz wzmocnić swoją wewnętrzną siłę magiczną, więc nie odwracaj się od swojej intuicji. Napełniaj się siłą i wiedzą, bo nadejdzie czas, gdy będzie ci to potrzebne.

♦♦♦

Ogham pokazuje wewnętrzne potencjały. Pokazuje co z nimi zrobimy.
Runa Cierń. Cierń jest rośliną, która wymaga maksymalnej cierpliwości. Nie warto podejmować szerokich działań, aby dostać to, czego się chce. Przemiana wewnętrznego świata spotka się z bólem lub z wewnętrznym oporem. Wewnętrzną energię trzeba będzie rozprowadzić prawidłowo. Świat wewnętrzny może nie okazać wsparcia, więc sam nie bierz się za własne blokady, a poradź się specjalisty. Ten czas jest przeznaczony na głębokie przemiany wewnętrzne. Nadszedł czas, aby spotkać się twarzą w twarz z trudnościami, których, być może, nie brałeś pod uwagę. Tylko w dokładnym zrozumieniu siebie, swoich wewnętrznych motywacji, możesz odkryć nowe źródła energii. Działania, którym dasz początek, mogą być ciągłą konfrontacją z twoim wewnętrznym światem.

♦♦♦

Runy elfów opowiadają o mistyce, która jest wokół nas. Opowiadają o energiach, które są związane ze światem astralnym.
Sarah – Thai. Ta runa nazywa się Smoczą Runą Świata. Świat Smoków mówi, że teraz, w naszym głębokim świecie mistycyzmu, energie matki i ojca będą łączyć się. Nadszedł czas, aby spojrzeć na matkę oczami swojego ojca, i na odwrót. Jeśli są między nimi konflikty, nieprzepracowane, negatywne emocje, to trudno będzie ci iść dalej. Jeśli staniesz pomiędzy matką a ojcem, twoje wewnętrzne dziecko znajdzie wiele odpowiedzi na różne pytania. Pozbędziesz się tych programów i energii, które dorośli nałożyli na ciebie poprzez swoje zachowanie. Jest to przejście poprzez głęboką, wewnętrzną inicjację. Jest to zaakceptowanie siebie, jako dorosłego człowieka. Przeżyj drogę ojca i drogę matki, zaakceptuj rodziców w sobie, a wtedy zostaniesz oczyszczony z pułapek niedojrzałego dziecka. Smoczy świat zaakceptuje wojnę. Runa mówi nam, że zdjęcie z siebie cudzej pomaga uwolnić się od problemów somatycznych, od napięcia. Jest to droga do uzdrowienia się.

♦♦♦

Islandzka runa odsłania nasz cień.
Runa Kaun. Przyczyn swoich chorób szukaj w żeńskim kanale – w żeńskich programach rodowych lub w indywidualnych żeńskich wcieleniach. Napięcie, które jest związane z tymi programami, może powodować problemy w organizmie. Jeśli tworzysz konflikt lub obwiniasz kogoś bez powodu, to twoja energia w owym cieniu wytworzy napięcie, a wtedy nie będziesz wiedział, skąd wzięła się choroba. Nie mierz się z nikim siłą, a wykonuj swoją pracę. Nie osądzaj, nie próbuj przebijać się przez czyjąś ścianę. Każde negatywne słowo może być brzemieniem dla twojej kobiecej energii.

♦♦♦

Proponujemy wam wzięcie udziału w terapii „Błogosław Swoje Przeznaczenie”, w której możesz wykorzystać nie tylko energię rodową. Możesz wykorzystać energię Wielkich Zbawców, która ochroni w czasie zmian. Przyjdź do nas na oczyszczenie, pobłogosław swój Los, aby w twoim życiu mogło zaistnieć wiele dobrych rzeczy. Odkrywaj kanały swojego błogosławieństwa.

 

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 22 czerwca 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 23 czerwca 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.