Skandynawska runa, która pokazuje świat zewnętrzny i jego wpływ, to Nautiz. Wszyscy musimy zatrzymać się, zwolnić, przeczekać. Będziemy musieli radzić sobie z sytuacjami, które nadejdą. Wchodzimy w świat zadań, więc wszystko, co przydarzy się, będzie dla nas zadaniem od Wszechświata. Należy je wykonać. Wybierz dla siebie nową formę życia i zapytaj siebie, czy jesteś ofiarą, czy jednak nie jesteś. Oczywiście nie chcemy przyznać się do tego, ale nasze ciała mówią to za nas. Starajmy się nie panikować, jeśli coś pójdzie nie tak, a opracujmy kreatywne podejście do przeszkód. Możemy przeprogramować się, poszukać dodatkowych zasobów, odświeżyć się nową energią, dobrą radą i dialogiem. Należy zdać sobie sprawę z tego, co już od dawna przeszkadza i zmienić stare przyzwyczajenia. W tym miesiącu możliwe są ograniczenia, przetasowania, spowolnienie. Jednak najważniejsza jest możliwość przekwalifikowania się, zmiana punktu widzenia, wzięcia pod uwagę czegoś, co wcześniej nie było zauważane. Nautiz sprawi, że weźmiemy życie w swoje ręce i weźmiemy za nie odpowiedzialność.

Możesz zapisać się na Kurs RUNY. Masz dwie możliwe opcje, które pomogą Ci zrozumieć runy.
>> Wariant pierwszy to prosta forma, dzięki której zrozumiesz najważniejsze znaczenie run, nawet z punktu widzenia psychologii i z poziomu losu.
>> Wariant drugi, poszerzony – runy są opisywane pod względem archetypów, z opcjami medytacji, w połączeniach.
Mamy wspaniałe karty runiczne, które są bardzo piękne i łatwe w użyciu. Możesz je kupić już teraz, przydadzą Ci się, ponieważ wkrótce zostanie wydany obszerny Kurs Terapeutyczny RUNY, z wprowadzeniem do ich energii.

♦♦♦

Słowiańska runa, która odsłania wewnętrzne połączenia naszego mikrokosmosu, przestrzeni, którą dobrze znamy, to runa Treba.
Ta runa pomaga załamać przestrzeń, załamać Czas, zmienić bieg wydarzeń. Oznacza to, że oddając się czemuś lub komuś, stajemy się częścią tej osoby. W tym czasie należy działać bardzo aktywnie, nie zatrzymywać się na tym, co zostało osiągnięte, wyzwalać różne trudne sytuacje, nie bać się wziąć odpowiedzialności za siebie. Zainwestujmy wszystkie swoje możliwości w nowy pomysł lub w biznes, który jest ważny dla nas lub dla naszego obszaru życia. Ta runa może otworzyć nowe horyzonty, jeśli zbierzemy całą swoją siłę i wejdziemy w coś nowego. Przeprogramujmy się, zacznijmy budować swoje życie w nowy sposób i inwestujmy w to, co ważne. Możemy teraz zebrać wspólnie całą Boską Moc. Udowodnijmy Niebu, że nasze pragnienia są dla nas ważne. Zaangażujmy się w to, co jest naprawdę bardzo ważne dla nas.

Możesz nie tylko uzyskać możliwość uczestniczenia w pojedynczych terapiach, ale także przejść Maratony Terapeutyczne, poznać niezbędne Algorytmy Transformacji.

♦♦♦

Ogham pokazuje wewnętrzne potencjały. Pokazuje co z nimi zrobimy.
Runa Ostrokrzew. Symbol ten mówi, że teraz wszystko powinno być ukryte w cieniu. Nie należy wychodzić na zewnątrz ze swoimi propozycjami, pomysłami, bo inaczej to wszystko, co było w cieniu ukryte, zostanie ujawnione. Teraz zobaczymy to, co było ukryte i będziemy musieli na to jakoś zareagować, albo ponownie ukryć w cieniu, aby później wszystko mogło wyjść na powierzchnię z nową energią. Każde działanie, który teraz pokażemy, powinno być dobrze przemyślane. Każdy szczegół ma znaczenie. Nie bój się stawiać swoich granic, ale pamiętaj, aby liczyć się z czasem. Musisz wiedzieć, kiedy coś powiedzieć, kiedy podjąć działanie, kiedy zrobić krok naprzód. Wszystko wymaga czasu, starannego przemyślenia. Jest to czas dojrzewania i obserwacji.

♦♦♦

Runy Elfów opowiadają o mistyce, która jest wokół nas. Opowiadają o energiach, które są związane ze światem astralnym.
Ag – Khain radzi używać zręczności, radzi nie pokazywać się, ale schować, przygotować się do skoku. Jeśli wszystko poprawnie obliczysz, skoczysz i trafisz we właściwy cel. Runa wskazuje, że zmiany są ukryte przed naszym wzrokiem – nie możemy powiedzieć, co nas czeka. Zacznijmy przygotowywać się realizacji własnych celów i spróbujmy czytać między wierszami. Nie wierzmy w absolutną szczerość nieznajomych. To runa ukrytych energii, które mogą powodować napięcie.

Mamy dla Ciebie świetną ofertę, a jest nią Analiza Zdrowia. Na czym ona polega? Ta Analiza obejmuje wszystkie problematyczne obszary ciała, emocjonalne i informacyjne. Możesz również sprawdzić, czy nie ma na Tobie cudzej informacji, co potocznie nazywa się „przekleństwem”.

♦♦♦

Islandzka runa odsłania nasz cień.
Plastur – ta runa otwiera przed nami pragnienie życia, tylko którego? Tego na Ziemi czy życia Kwantowego, które jest już w innym wymiarze? Dlatego w tym czasie wiele Dusz zacznie określać swoje pragnienia: „chcę odejść czy zostać?”, „razem czy osobno?”, „czy nasz związek będzie silny czy odejść?”. Ta runa wyciągnie z Cienia wszystkie nasze pragnienia. Możesz oczyścić swój Cień, przeanalizować wewnętrzne życie duszy. Możesz wiele ułatwić, otworzyć wewnętrzne kanały i zacząć żyć inaczej.
Ten miesiąc jest dla nas wszystkich czasem na oczyszczenie, przemianę naszego stanu wewnętrznego. Pomóż sobie i zdecyduj się na Analizę Podświadomości. W niej znajdziesz odpowiedzi i wskazówki, jak to zrobić.

Nie zwlekaj z badaniem swoich wewnętrznych problemów. Możesz przyjść do nas i pracować ze swoimi emocjami poprzez grafikę, używając metafory. Możesz badać swoje wewnętrzne potrzeby za pomocą analizy aspektów podświadomych i rodowych. Odblokowujesz swoje Życie, Przeznaczenie, rozumiejąc, jak działają wewnętrzne mechanizmy.

♦♦♦

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 28 października 2020
Następny artykułHoroskop na listopad 2020 – Karta Tarota MAG
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.