Prognoza runiczna również tworzona jest za pomocą matematyki – nauki, która pozwala tworzyć matryce, pokazać, przez jakie kanały będzie płynąć energia. Matematyka daje nam zawsze klucz do wyjścia z problemów.

∼•∼

Skandynawska runa, Tiwaz, pokaże nam, jakie będą zewnętrzne okoliczności. Ta runa mówi, że łatwo będzie nam zaangażować się w jakiś ważny proces. Wszechświat zawsze będzie zwracał uwagę na to, co jest złe, a mózg stworzy z tego potrzebę. W tym okresie możesz łatwo zademonstrować swoje talenty, pokazać do czego jesteś zdolny. Wydarzenia będą zachodziły szybko, słowa wyraźnie trafią w cel. Znajdź dla siebie nowe narzędzia, które pomogą ci dojść do celu, poradzić sobie z sytuacją, która pomoże ci spojrzeć na swoje mocne strony. W czasie panowania Tiwaz nie musisz wyciągać słabości, starać się z nimi pracować, oczyszczać je, a wręcz przeciwnie, postaw na siłę i na to, co zrozumiałe. Podejmij inicjatywę, która może pomóc ci się ujawnić, wyrazić siebie w społeczeństwie. W niektórych z nas może objawić się nieposłuszne dziecko, które będzie walczyć o swoje miejsce pod Słońcem. Runa Tiwaz wskazuje na to, że Przeznaczenie zauważy teraz tych, którzy są energiczni, zorganizowani, którzy potrafią poradzić sobie z sytuacją. Jest to czas presji, okoliczności wymuszą aktywne działanie, a Przeznaczenie wezwie do dokładniejszego formułowania próśb. Magiczna Różdżka Życia zostanie podarowana tym, którzy są gotowi, by stać się profesjonalistami. Tiwaz wzywa do zmiany samego siebie, przypomnienia o swoich możliwościach. Ukrywasz talenty i patrzysz na nie ze strachem, bo myślałeś, że to nieostrożne uczyć się gry na skrzypcach, albo że praca w bibliotece jest niepoważna, że można znaleźć bardziej prestiżową pracę. Teraz Tiwaz wzywa, abyście przypomnieli sobie o dawnych marzeniach i przekształcili je w coś nowego, zmodernizowali, aby dopasować je do czasów, w których żyjecie.

∼•∼

Słowiańska runa Koło. wybierz to, co jest dla Ciebie ważne – niezawodność, rodzina, stabilność, równowaga. Pierwsze dwa tygodnie miesiąca mogą sprawić, że będziesz martwił się, ponieważ będziesz szukał równowagi, punktu ciężkości i tego, co jest dla ciebie ważne, co będzie twoim priorytetem. To wspaniały czas na rozwój małej firmy, znalezienie własnej drogi dla rozwoju i zmiany pozycji na lepszą. Zainwestuj swoją kreatywną energię w dom. Stań się ważny dla członków swej rodziny w sensie ideologicznym. Zwróć uwagę na swoje kontakty. Jak często chodzisz z dziećmi do kina lub muzeum? Jak często czytasz bajki swoim dzieciom? Wszystko musi być wzięte pod uwagę. W pierwszych dwóch tygodniach miesiąca chodzi o znalezienie wsparcia i o to, na czym trzeba się oprzeć. Druga połowa miesiąca to opracowanie planów i strategii na przyszłość, usunięcie ograniczeń, wypracowanie indywidualnej pozycji, realizacja tego, czego się pragnie. Nie należy utwierdzać się kosztem innych. Ta runa zachęca do poznania swojej osobowości, do polegania na tym, co mamy w sobie, na prawie do formułowania swoich celów, bo wtedy łatwiej będzie nam przebić się do swoich marzeń.

∼•∼

Ogham, który opowiada nam o wewnętrznych przeobrażeniach, to Bez. Zaczyna się czas na magów i czarodziejów. Bez jest duchem, który radzi nam, aby wziąć w ręce swe życie, aby obliczyć swoje działania. Jeśli zrobimy krok, będziemy musieli za niego zapłacić, zapłata jest ważna. Co dasz w zamian za swoje pragnienie bycia spełnionym lub jakie poświęcenie jesteś gotów zapłacić, aby otrzymać to, czego chcesz? Przygotuj się na stworzenie gruntu pod stopami żelaznej woli, twórczej ekspresji, optymizmu, zdolności do patrzenia na świat z innej strony. Wyrażaj siebie inaczej, nie naiwnie, nie egocentrycznie, a umiarkowanie. Aby osiągnąć doskonałe wyniki, konieczne jest, aby wewnętrznie aktywizować siłę woli, wiary i cierpliwości. Czas czarownic i magów sam wybierze, kto zasługuje na cud.

∼•∼

Mistyczne energie będą reprezentowane przez runę Sarah – Thai – Gwiazdę Smoka. Smok radzi zebrać swoją przestrzeń. Dbaj o to, co jest twoje, według Przeznaczenia. Jeśli weźmiesz cudze, Smok cię po prostu zadusi. Smok jest symbolem szlachetności w Mitologii Celtyckiej. Ratuje swoje terytorium. Nie potrzebuje twoich wyrzeczeń, potrzebuje zmiany serca – dbaj o to, co jest dla ciebie ważne i dowiedz się, jak nie naruszać granic innych ludzi.

∼•∼

Nasze ciemne strony i odwrotna strona naszych racji pokaże islandzka runa Kaun. Ta złożona runa – ciemna i dumna, może powodować zaburzenia i nieporozumienia u kobiet w wieku od 18 do 35 lat, ale tylko u tych, które złamały harmonię i pozbyły się dziecka w przeszłości, albo traktowały swoje dziecko negatywnie, rozdzieliły dzieci. Problemy mogą dotyczyć mężczyzn w wieku od 25 do 45 lat, którzy nie przyjęli nieślubnych dzieci do swoich rodzin.
Chodzi nie tylko o kwestie z tego wcielenia, a o energię karmiczną, rodową, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie niesiesz karmiczne obciążenia, zamów Analizę Indywidualną Podświadomości, Analizę Rodową.
Zazwyczaj kara, kanał tej runy, przychodzi w postaci choroby. A jeśli przyjdzie w tym okresie choroba, będzie bardzo trudno ją leczyć. Kaun ostrzega: „Dręczcie się, płaćcie co trzeba, dajcie energię tam, gdzie jest ona potrzebna„. Problemy można wyeliminować tylko wtedy, gdy poprosi się dzieci o przebaczenie. Przyjmij dzieci takimi, jakie są, kim są. Zawrzyj pokój z dziećmi, szukaj z nimi kontaktu, bo to ich czas. Runa Kaun stoi za tobą, obserwuje twoje kroki.

 

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl