Skandynawska runa, która pokazuje energię świata zewnętrznego, to runa Ewaz. Jest to przywiązanie do tego, co jest dla nas ważne. Każdy może dostać ważną szansę, która pomoże zrealizować to, czego potrzebujemy. Kontynuujmy nowe projekty i napełniajmy energią cokolwiek planujemy. W tym okresie może wydarzyć się wiele dobrych rzeczy. Walczmy więc o to, czego potrzebujemy. Możemy zwyciężyć, ale to zwycięstwo będzie wymagało sporego wysiłku. To czas, w którym będziemy musieli dostosować się do pewnych sytuacji i nauczyć się ufać życiu. Nasze życie to pociąg. Uwierzmy, że wydarzenia mogą rozwijać się tak, jak tego potrzebujemy. Zaufajmy losowi.
Ta runa mówi, że musimy nauczyć się rozumieć własny cel. Każdy z nas może połączyć się ze swoim duchowym celem. Wszyscy będziemy kierowani przez naszą Misję. Wszystko w tym czasie będzie poprawne i naturalne. To, co było nieważne, stanie się znaczące. Ewaz to także runa zmian, uczciwych sytuacji. Nie analizujmy, a poddajmy się procesowi, zaakceptujmy wszystko, co daje los. Zbierajmy energię, gromadźmy wewnętrzny potencjał. Ten miesiąc dla każdego będzie pełen różnych wydarzeń, będziemy napełniać się energią -energia jest potencjałem, energia to także miłość i pieniądze. Będziemy tę energię w coś wkładać, inwestować. Budzimy się z pragnieniem zmiany całego życia. Jednak zmieniajmy je ostrożnie i mądrze. Poprawnie łączmy wszystkie swoje potencjały. Brońmy tego, co uważamy za słuszne, przy pomocy kompetentnych argumentów. Wszyscy będziemy zmuszeni w odpowiedni sposób bronić swoich granic.

Możesz zapisać się na Kurs RUNY. Masz dwie możliwe opcje, które pomogą Ci zrozumieć runy.
>> Wariant pierwszy to prosta forma, dzięki której zrozumiesz najważniejsze znaczenie run, nawet z punktu widzenia psychologii i z poziomu losu.
>> Wariant drugi, poszerzony – runy są opisywane pod względem archetypów, z opcjami medytacji, w połączeniach.
Mamy wspaniałe karty runiczne, które są bardzo piękne i łatwe w użyciu. Możesz je kupić już teraz, przydadzą Ci się, ponieważ wkrótce zostanie wydany obszerny Kurs Terapeutyczny RUNY, z wprowadzeniem do ich energii.

♦♦♦

Słowiańska runa, która odsłania wewnętrzne połączenia naszego mikrokosmosu, przestrzeni, którą dobrze znamy, to runa Perun.
Ponownie przyjdą duże zmiany i przeobrażenia, i to we wszystkim nieoczekiwanie. Kiedy Perun jest aktywny, możemy ulegać zmianom, transformacji, ale jednocześnie trzeba jasno wybierać swoje myśli. Nasz mikrokosmos może się diametralnie zmienić – to, co uznano za tak cenne i konieczne okaże się całkiem inne. Niektórzy porzucą stare schematy, zakończą toksyczne więzi. W tym okresie możemy pomylić przyjaźń z miłością. Oryginalność zbliży nas do siebie. Będziemy zwracać uwagę na charyzmę partnera – czym różni się od innych. Perun to test na naszą hojność – czy będziemy pomagać innym, dawać im szczęście i radość. Możesz przeżyć ten okres w chaosie lub kreatywnie podejść do swojego życia. Możemy otworzyć się na magię wewnętrznych sił i dobyć to, czego potrzebujemy.

Możesz nie tylko uzyskać możliwość uczestniczenia w pojedynczych terapiach, ale także przejść Maratony Terapeutyczne, poznać niezbędne Algorytmy Transformacji.

♦♦♦

Ogham pokazuje wewnętrzne potencjały. Pokazuje co z nimi zrobimy.
Runa Ostrokrzew. Zwróć uwagę na to, co utrudnia Twój rozwój. Być może opór rodzi jakiś upór i niechęć do zaakceptowania rzeczywistości taką, jaka jest. Nie powinieneś zbytnio łączyć się z tłumem, zostań w izolacji, przemyśl swoje plany. Ostrokrzew radzi zdobyć nową wiedzę, która pomoże w przyszłości w pracy nad sobą. Czytaj książki, oglądaj filmy z morałem i odpowiednio zarządzaj swoim czasem. Twój upór może utrudniać rozwój harmonijnych relacji. Ale runa ta radzi nam wszystkim, aby wyróżniać się profesjonalizmem i oryginalnością. Eksplorujmy to, czego nikt inny nie badał, szukajmy unikalnych informacji i twórzmy własne życie, jakiego potrzebujemy.

♦♦♦

Runy elfów opowiadają o mistyce, która jest wokół nas. Opowiadają o energiach, które są związane ze światem astralnym.
Runa Arkhain. Ta runa mówi, że teraz nadchodzi Noc, czyli podświadomość będzie bardziej aktywną zasadą, niższą świadomością. Wszyscy będziemy musieli zanurzyć się w wewnętrznym świecie i znieść blokady. Jeśli w tym miesiącu nie zauważymy swoich blokad, nie rozszyfrujemy ich, to w życiu mogą pojawić się przeszkody. Ludzie mogą pokazać swoją siłę, stanowczość a nawet głupotę. Wszystkie te aspekty będą blokować szczęście. Tylko praca nad blokadami pomoże iść naprzód. W tym czasie możesz zbliżyć się do świata zmarłych, poczuć duchy. Wszyscy będziemy bardzo wrażliwi na przejawy metafizyczne.

Mamy dla Ciebie świetną ofertę, a jest nią Analiza Zdrowia. Na czym ona polega? Ta Analiza obejmuje wszystkie problematyczne obszary ciała, emocjonalne i informacyjne. Możesz również sprawdzić, czy nie ma na Tobie cudzej informacji, co potocznie nazywa się „przekleństwem”.

♦♦♦

Islandzka runa odsłania nasz cień.
Runa Stunginn Kaun otwiera te rany, które jeszcze nie zagoiły się. Czas po prostu nieznacznie wymazał je z pamięci. Jednak jakaś newralgiczna sytuacja może je wydobyć na powierzchnię. Wszystko, co wciąż żyje i jest niezakończone, może obudzić się z nową siłą. Mogą to być lęki i jakieś sytuacje z przeszłości. Ta runa ostrzega, że ​​mogą dać o sobie znać ukryte wady. Uważaj na słowa, ponieważ możesz kogoś bardzo skrzywdzić. Ale tam, gdzie jest trucizna, można znaleźć antidotum, czyli sytuacja chroniczna i trudna, która trwała bardzo długo, nagle może zmienić się na lepsze.

Nie zwlekaj z badaniem swoich wewnętrznych problemów. Możesz przyjść do nas i pracować ze swoimi emocjami poprzez grafikę, używając metafory. Możesz badać swoje wewnętrzne potrzeby za pomocą analizy aspektów podświadomych i rodowych. Odblokowujesz swoje Życie, Przeznaczenie, rozumiejąc, jak działają wewnętrzne mechanizmy.

♦♦♦

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 22 września 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 23 września 2020
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.