Runą skandynawską, która określa nasze zewnętrzne okoliczności, jest runa Thurisaz. Nie można tej runy, jej siły nazwać lekką i łatwą. Thurisaz zawsze wzywa do pracy. W świecie zewnętrznym napotkamy różnego rodzaju przeszkody, zobaczymy naruszenia, które wydadzą nam się niesprawiedliwe. Ale ta runa zwiększa naszą wewnętrzną siłę i potencjał, który można aktywować. Thurisaz wzywa do powagi, odpowiedzialności i umiejętności zachowania ostrożności. Nie przekładaj odpowiedzialności na Los. Thurisaz wzywa nas do uczenia się, jak poszerzać swoją świadomość i nie koncentrować się od razu na jednej rzeczy. Jeśli skupienie twojej świadomości lub uwagi zostanie przesunięte na jedną rzecz, stracisz z oczu coś innego. Skupienie się na jednej rzeczy przyniesie zniszczenie gdzie indziej. Kiedy Thurisaz nie jest elastyczna, trudno jest odtworzyć scenariusze życiowe, dlatego przed wejściem w coś, trzeba przemyśleć wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Thurisaz to tradycja, ale nie ta, która była, ale ta, która jest potrzebna, aby pomóc. Runa ta jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem i nawet trudności, które pojawiają się w energiach tej runy, znoszą nasze ograniczenia, do których się przyzwyczailiśmy, w których odgrywamy cudze role. Thurisaz to terapia, która pomaga wyzdrowieć, która wzywa do zburzenia wszystkich starych ścian i stworzenia nowej meta – przestrzeni, która nie będzie apartamentem, ale komfortowym pokojem urządzonym skromnie i gustownie.
W ludzkim języku Thurisaz ostrzega: „Musisz zrobić wszystko sam, brodząc przez trudności. Nie powinieneś gromadzić gniewu”.

♦♦♦

Słowiańską Runą, która pomaga nam ustabilizować energię mikrokosmosu, jest runa Wiatr. Możemy dostać szansę, aby móc wiele zmienić w bliskich relacjach, zmienić pole informacyjne, wypowiedzieć ważne słowa swoim bliskim. Dostaniemy szansę, aby inspirować i motywować innych, by odkrywać nową przestrzeń. Wiatr to myśl, umiejętność analizy, odkrycie dla siebie czegoś ważnego. Postaw na wspólne cele, może to zbliżyć cię z drugim człowiekiem, odnajdziecie wspólne tematy do rozmowy. Wiatr wskazuje, że partnerzy, którzy mieszkali razem przez długi czas, mogą nagle przestać się rozumieć. Starajmy się więc, nie krytykować siebie nawzajem, nie pielęgnować do siebie urazy. Szukaj rodziny lub przyjaciół, którzy będą stymulować twój mózg.

Drodzy Czytelnicy, organizujemy seminarium on-line „Motywacja Kwantowa”. Seminarium nauczy cię, jak kierować swoją uwagą, aby uzyskać to, czego pragniesz. Ponadto, każdy uczestnik seminarium będzie miał okazję ukończyć Transformacyjną Grę pt. „Ja i Moje Zmiany”, „Ja i Moja Energia”.

Słowiańska runa Wiatr radzi: „Odkryj nowe horyzonty, nie zatrzymuj się na tym, co już znasz. Idź i podejmij ryzyko! Włącz silną intuicję i wewnętrzną moc. Zbieraj wiernych sobie ludzi, pozostań wdzięczny i wygrywaj”.

♦♦♦

Ogham – pokazuje regulację wewnętrzną. Jabłoń – zainspiruj się, zacznij robić coś interesującego, zdobądź nowe informacje. Wszyscy wewnętrznie będą pragnąć osiągnięć, w duszy obudzą się ambicje. Obudź nowe, kreatywne kanały, które pomogą zmienić twoje życie! Patrz na życie pozytywnie, ale nie lekkomyślnie. Nie rób niczego pod przymusem. W świecie wewnętrznym ojcowskie relacje ulegną przekształceniu, dlatego zasoby mogą się zmieniać, a źródła, które było istotne, przestaną być ważne. Jabłoń ostrzega, że ​​mogą ujawnić się różne wady genetyczne. Nie łamcie hierarchii rodowej. Nie stawiajcie się ponad rodzicami, a rodzice nie powinni poniżać swoich dzieci, ponieważ jeśli złamiecie pieczęcie rodowe, to nie będzie wiadomo, które demony uwolniliście.
Ogham ostrzega: „Traktuj swoich rodziców i dzieci z szacunkiem„.

♦♦♦

Elfijska runa, która ujawnia mistyczne energie, to runa Saint-Louis. Ostrzega, że ​​w tym okresie Wszechświat nie będzie aktywnie pomagać – da szansę tylko niektórym ludziom. Da szansę tym, którzy są gotowi pójść dalej w swoich aspiracjach, ale nie będą deptać innych.  Trzeba działać szybko i dokładnie, nie odkładać tego, co można zrobić dzisiaj. Energie będą tak aktywne, że nie będziemy w stanie za nimi nadążyć. Coś pozostanie w tyle. Ludzie będą potrzebować prędkości, będą chcieli robić wszystko coraz szybciej. Zechcą nowości, reformy i zmian. Ludzie lubią być tajemniczy i nieprzewidywalni. Okoliczności życia mogą się szybko i nieoczekiwanie zmieniać. Tylko nie patrzmy na świat w skrajnych przejawach. Będzie nam się wydawać, że nasze ideały są poza horyzontem, ale w rzeczywistości będzie można coś zrobić własnymi rękami. Nadszedł czas, aby wypróbować wszystkie swoje deklaracje dotyczące rzeczywistości i to, co obiecaliśmy, wykonać.

♦♦♦

Nasz Cień pokaże nam islandzka runa Wynn. Mówi ona, że ludzie będą musieli w sobie znaleźć źródło radości. Ten czas pokaże, czy jesteś ofiarą w życiu, czy nie. Poszukaj w sobie programów, które pomogą ci prawidłowo spojrzeć na świat. Możesz ich teraz nie zauważyć, ponieważ są schowane w Cieniu. Może ci się wydawać, że ktoś powinien przynieść ci radość na tacy, ale to się nie stanie, bo musisz sam szukać motywacji, której potrzebujesz. Musisz szukać jej w sobie! Przyzwyczaj się do analizowania swojego życia.

Możesz u nas zamówić amulet złożony z run i innych znaków Możesz zamówić amulet na rok lub na jakiś obszar w życiu, który musisz naprawić.

W marcu czekamy na Ciebie! Na spotkaniu zatytułowanym „Spełnienie Życzeń”, pokażemy Ci nowe metody pracy, które mogą pomóc Ci w dalszym rozwoju. Pisz do nas: kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz